Şimdi Ara

KYK ögrenim bilgileri kısmı kyk tarafndan ABANT İZZET BAYSAL ÜNV.OLANLAR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
2.396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR SABAH 6 GİBİ YAPTIM BAŞVURUMU ÖGRENİM BİLGİLERİ KISMINDA ABANT İZZET BAYSAL ÇIKTI ALAKASI YOK

ASLINA BURDA BENİM GİBİ Bİ KAÇ ARKADAŞIMINDA OLDUGUNU BİLİYORUM. BURDA BU YANLIŞA ÇARE BULMAYA ÇALIŞALIMM

KYK ögrenim bilgileri kısmı kyk tarafndan ABANT İZZET BAYSAL ÜNV.OLANLAR

• bide bu mu cıktı başımıza ya bide yanlış uniler cıkmasın :S
  • bana bişey çıkmadı hiç bişe durumuma üzülürken bide bu çıktı anlaşılan gece halledecez gece olur inş.
  • aynen bendede aynısı yazıyor kocaeliyi kazandım ösys felan çıktıda var ama sende ne yazıyorsa aynısı bendede yazıyor acaba bir sorun olur mu? Bi bilgin olursa haber verirsen sevinirim..
  • aynı sorun bendede var. o kısım boşdu kaydete bastım. izzet baysal geldi otomatik olarak ve şuanda kalkmıyor silinmiyor.
  • bu nası iş ice saçmaladılar
  • birakin cacik olmaz yurtkurdan

guluyorum aama sinirden gülüyorummm
  • bende hiçbişey yazmıyor boş öylece yurt kur alışık değil tıklamalara şaşırtdılar
  • kankalar kimse üniverste kaydını yaptırmadığı için sistem otomatik olarak alfabetik sıradakini koyuyor
    kaydınızı yaptırın değişcektir iyi geceler
  • raptor süper mantıklı bi cevap :D yani boğaziçi bilgisayara bile denk gelen olucak vay be
  • harbi ne alaka bu raptor ın dediği
  • Arkadaş Trakya tıp ama abant yazıyo dalga geçiyoruz olsun muhasebe okursun
  • 25inde açıklancak kredi vs. olayları :D kayıtlar en erken 31inde başlıo benim bildiğim :D pts ankaraya telefon yağıcak hadi bakalım hügocular :D
  • Yav su babanin kazandigi aylik ucreti kurusuna kadar mi yazicaz. Yoksa yuvarliycaz mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: colaturka07

Yav su babanin kazandigi aylik ucreti kurusuna kadar mi yazicaz. Yoksa yuvarliycaz mi?

eet bende merak ediyorum kandırmayalım devleti başımıza bela almayalım
  • ben izzet baysalı kazandım bende hiçbirşey çıkmıyor.

gülsem mi ağlasam mı bilemedim
  • girdim bende suan ama doldurmaya korkuyorum offf ya napcaz biz
  • Ben de boşken kaydete basmayı denedim bir kaç kere ama onaylamadı yani site göçüodu her seferinde kaydete basarken İyi ki de onaylamamış. Ama bi şey diyim, panik yapmaya gerek yok zaten son güne kadar güncelleyebiliyorsun sayfanı. Son günlerde girip düzeltilir. Site o zamana kadar düzelir inşallah
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.