Şimdi Ara

Kyk mülklerimizi görebiliyormu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.134
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bizim 2 tane arsamız var. babam işsiz. şimdi bu 2 arsayı yazmasam bile onlar görebiliyor mu?

• güncel.

ayrıca arkadaşlar eğer maddi gelir kötüyse (asgari ücret ya da altı) ancak aile üzerine 2 tane arsa bulunması kyk'dan yararlanmayı olumsuz hale mi getirir ne dersiniz?
  • Babamı muhasebeciye gönderdim, sonuç olarak üzerine kayıtlı bütün arsalar ve dairelerin sayısı gözüktü.
  • güncel arkadaşlar.
  • Yazma, herkese bakmazlar. Ben yazdım mal gibi kaldım açıkta ilk sene. Sonradan öğrendim 1-2-3/100 oranında kontrol ediyolarmış
  • Kadnezar arkadaş muhasebeci bile görüyor demiş. sadece 2 arsamız var başka hiçbir mülk yok. gelir 400tl. bu 2 arsayı siliyimmi veya birinimi siliyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tolga*

Yazma, herkese bakmazlar. Ben yazdım mal gibi kaldım açıkta ilk sene. Sonradan öğrendim 1-2-3/100 oranında kontrol ediyolarmış

Emin misin, silelim o zaman.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kadnezar

quote:

Yazma, herkese bakmazlar. Ben yazdım mal gibi kaldım açıkta ilk sene. Sonradan öğrendim 1-2-3/100 oranında kontrol ediyolarmış

yanlış beyan girenlerin başvurusu iptal olcak diye birşey hatırlıyorum var mı böyle bir şey? kyk anasayfada okudum galiba :S
  • quote:

quote:

sonra fark edilirse ne olacak düşün bi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadoo000

quote:

quote:

yanlış beyan girenlerin başvurusu iptal olcak diye birşey hatırlıyorum var mı böyle bir şey? kyk anasayfada okudum galiba :S

Var; fakat çoğu kişi kontrol edilmiyor diyor.
  • siteden aynen alıntı yapıyorum;

quote:

Yurt, burs, öğrenim kredisi ve katkı kredisi müracaatında bulunan öğrencilerin beyanlarının doğruluğu, Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu tarafından Kamu kurum ve kuruluşlar nezdinde araştırılacaktır. Beyanlarınızın doğru olmadığının tespit edilmesi halinde yurt, burs, öğrenim ve/veya katkı kredisi hakkınız iptal edilecektir.

dikkat edin.boynuz isterken kulaktan olmayın..
  • BENCE burs kazananları araştırıyorlardır? herkesi değil de burs kazanacak gibi olanları. birde bunları tek tek mi kontrol ediyorlar yoksa bilgisayardan otomatik mi.
    birde hiç kontrol edilmiyor diyenler BELKİ DE milletin başvurusu iptal olsun diye yapabilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadoo000 -- 28 Ağustos 2012; 11:47:14 >
  • Bu kyk'nın sitesinde girilen verileri sistem otomatik olarak mı araştırıyor yoksa birileri bilgisayar başında amele gibi aylarca -kontrol edebildiği kadar- binlerce başvurunun kontrolünü mü yapıyor?
  • Burs kazananlar inceleniyordur verdiği beyanlar doğru mu yoksa yalan mı diye..Başınıza bela almayın..
    Doğruluktan ayrılmayın arkadaşım..
  • Gir kardeşim o zaman, biz evi falan yazdık kaldık öyle açıkta
  • quote:

Gir kardeşim o zaman, biz evi falan yazdık kaldık öyle açıkta

hocam pm'e bakabilir misin bi?
  • quote:

Burs zaten çıkmaz, onu geçtim; kredi ve yurt da mı çıkmadı
  • quote:

quote:

Yurt 1100 küsür yedekle çıktı Nisan'da falan anca torpille girebildim
  • quote:

quote:

quote:

Yurt 1100 küsür yedekle çıktı Nisan'da falan anca torpille girebildim

Of, işimiz var desene...

• Ama daha büyük şehirler kazandıysanız Ankara, İstanbul gibi oralarda hemen çıkar yurt
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.