Şimdi Ara

Paragraf netleri arttırmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
2
Favori
11.852
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yahu bu paragraf netlerimi nasıl arttırabilirim ya bi türlü artmıyor 8-9 yanlışım çıkıyorsa 7si paragraf çok sinir oluyorum.
    Sarmal paragraf aldım bir de limit paragraf,umarım yararını görürüm.

• Bol bol deneme çöz süre tutarak ama Halil zenciroğlunun paragraf kitabini cozmustum gecen sene bir de yayin denizinin denemesini cozdum her gun bir deneme atiyordum ygs de 36 ya 4 geldi turkce

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pegemin ales sözel kitabını alıp ordan çöz paragraf sorularını bana bayağı faydası oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr. CSD

Bol bol deneme çöz süre tutarak ama Halil zenciroğlunun paragraf kitabini cozmustum gecen sene bir de yayin denizinin denemesini cozdum her gun bir deneme atiyordum ygs de 36 ya 4 geldi turkce

Sadece türkçe denemesi dimi?
  • Aynen sadece türkçe denemesi genel deneme için daha erken

• Halil zenciroglu paragraf coz 34 den aşşa duşmezsin

• quote:

Orijinalden alıntı: Wes7

Halil zenciroglu paragraf coz 34 den aşşa duşmezsin

300 soruda türkçe olan mı %100 paragraf olan mı
  • baris7777 B kullanıcısına yanıt
    takip
  • hocam önder hocanın listelerine de bak youtubeda türkçe bazında ileri götürücü, faydalı baya
  • quote:

Orijinalden alıntı: baris7777

quote:

Orijinalden alıntı: Wes7

Halil zenciroglu paragraf coz 34 den aşşa duşmezsin

300 soruda türkçe olan mı %100 paragraf olan mı

300 soruda 2014 koc hukuk kazanan adam blogunda ustune basa basa soylemis

• quote:

Orijinalden alıntı: Breakage

takip

300 sorudaymış hocam
  • 300soruda maalesef şu anda satılmıyor :D
  • moralini bozmak gibi olmasın ama paragrafın kötüyse bi yere kadar gelişiyo bi yerden sonra boşa kürek çekmek gibi. ben çok paragraf yanlışı yapıyordum sürekli deneme çözdüm yanlışlarım azaldı fullemeye başladım sonra ama ygsde 5 türkçe yanlışı yaptım 3'ü paragraf. yanlış anlaşılmasın okuduğumu anlıyordum ama bana doğru gelen cevap yanlış çıkıyodu. bu soruları hazırlayanlar kafasına göre cevap koyuyor. pek bi mantığı yok bu paragraf sorularının. zaten okuduğunu anlamayan bi insan matematik problemlerini hayatta yapamaz ben mattan 39 doğru 1 yanlış yaptım. kendimi övmek için söylemiyorum sadece bu paragraf sorularını çok kafaya takmaman gerektiğini belirtmeye çalışıyorum. elinden geleni yap olmuyosa olmuyodur fazla zorlama zorlasan da olmuyo zaten ben paragraf sorularının mantalitesini hiç kavrayamadım. felsefede de yoruma dayalı soruları yanlış yapıyodum genelde. neyse ki sayısalcıydım ygs'den sonra yüzüne bile bakmadım paragrafın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gurbux

moralini bozmak gibi olmasın ama paragrafın kötüyse bi yere kadar gelişiyo bi yerden sonra boşa kürek çekmek gibi. ben çok paragraf yanlışı yapıyordum sürekli deneme çözdüm yanlışlarım azaldı fullemeye başladım sonra ama ygsde 5 türkçe yanlışı yaptım 3'ü paragraf. yanlış anlaşılmasın okuduğumu anlıyordum ama bana doğru gelen cevap yanlış çıkıyodu. bu soruları hazırlayanlar kafasına göre cevap koyuyor. pek bi mantığı yok bu paragraf sorularının. zaten okuduğunu anlamayan bi insan matematik problemlerini hayatta yapamaz ben mattan 39 doğru 1 yanlış yaptım. kendimi övmek için söylemiyorum sadece bu paragraf sorularını çok kafaya takmaman gerektiğini belirtmeye çalışıyorum. elinden geleni yap olmuyosa olmuyodur fazla zorlama zorlasan da olmuyo zaten ben paragraf sorularının mantalitesini hiç kavrayamadım. felsefede de yoruma dayalı soruları yanlış yapıyodum genelde. neyse ki sayısalcıydım ygs'den sonra yüzüne bile bakmadım paragrafın.

Hocam mantıklısınız
    Sanırım okuduğumu anlamadığımdan dolayı problemleri ve paragrafları yapamıyorum ve bu gidişle de tekrar yapamıcam sanırım
    Teşekkürler

• baris7777 B kullanıcısına yanıt
    tamamdır hocam, teşekkür ederim
  • Sana bi tavsiye vericem bu ne lan cok basit diyeceksin ama yapmayacaksin, kimse de yapmiyor zaten yapsalar rahat ederler

Her gun sure tutarak 40 turkce coz

Bu kadar, ygsde turkceyi 16dkda cozdum 3 yanlis 1i kodlama hatasi

• BloodOnMyName B kullanıcısına yanıt
    Nasıl yani hocam? Sadece deneme çözerek mı 20dk'ya indiniz? Hangi denemeleri çözdünüz ?

• BahtsızSüvari kullanıcısına yanıt
    Evet hocam bir seyi aylarca her gun her gun yaparsan zaten hizlanirsin baska yolu yok

-Paragrafta hiz (alevli arabali kitap)

-Denge denemeleri

-Fdd 40 deneme

-Ales paragraflari

-Dgs paragraflari

-Karekok deneme 20li

-Limit turkce soru bankasi paragraflari

-Fen bilimleri turkce soru bankasi paragraflari

Yani ne bulursan hocam her gun lazim cunku :)

• Bence sadece deneme çöz artık paragraf için kitap oluma alışkanlığı lazım , onun için de geç kaldın 😂

• Dreamerbunny kullanıcısına yanıt
    yapamiycam diye kendinizi üzmeyin bol bol soru çözerek hız kazanabilirsiniz ayrıca netleriniz de artar ben artmaz demiyorum. ama bi yerden sonra insanın soruya uygunluğu da önem kazanıyor bazı insanlar paragraf sorularında hiç zorlanmazken bazıları zorlanıyor. demek istediğim siz ygsye kadar elinizden geldiğince çalışın ama ygsde panik yapmayın olduğu kadar olmadığı kader fazla zorlayıp kendinizi yıpratmanın bir anlamı yok.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.