Şimdi Ara

Kuzey Kore 3. haftada 3. Balistik Füzesini Fırlattı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
364
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kuzey Kore bugün öğleden sonra arkaya (3 hafta) 3. başarılı balistik füzesini fırlattı.

Japonya ve Kore yarım adasına düşürüldü. Düşme mevzisi Japonya ekonomik (kıta sahanı) sınırları içerinin tam çizgisinde. Yani 400 Km mevzili bir deneme oldu. Fakat deneme sonu 450 Km'yi geçerek Japonya sahasına girmiştir.

Şimdilik görsel koyuyorum. Video KCTV'den hazırlandığında sizlere mailden ileteceğim.

Kuzey Kore 3. haftada 3. Balistik Füzesini Fırlattı

Video geldi

İngilizce :https://www.youtube.com/watch?v=raXyKKkDkD8

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _OlguN_ -- 30 Mayıs 2017; 19:40:13 >

• Helal olsun.
  • iyice sulandı haberler ergen oyuncağına döndü he kardeş o oraya füze atıyor bu buraya kolay mı sandınız bunları? her gördüğünüz haberi paylaşmayın artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: SerkanHur

iyice sulandı haberler ergen oyuncağına döndü he kardeş o oraya füze atıyor bu buraya kolay mı sandınız bunları? her gördüğünüz haberi paylaşmayın artık

Videosu var adam atıyor.

Konuyu açan yalan mı söylüyor ? Adam roket atıyorsa haberi yapılacak elbet.

Sen farklı gezegende yaşıyor olabilirsin ama Dünyalı olarak bizi ilgilendiriyor bu gelişmeler
  • 3.dünya savaşını bilmem ama 4.dünya savaşı taş ve sopalarla yapılacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozan1212

3.dünya savaşını bilmem ama 4.dünya savaşı taş ve sopalarla yapılacak

nasıl olsa 4. dünya harbi bayağı sonra olur, benim de sözüm unutulur. şimdi yazayım da cool olayım mantığıyla yazmışsın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SerkanHur

iyice sulandı haberler ergen oyuncağına döndü he kardeş o oraya füze atıyor bu buraya kolay mı sandınız bunları? her gördüğünüz haberi paylaşmayın artık

Merhaba.

Ben Kuzey Kore'nin Türkiye'de ki mailing üzerinden medya temsilcisiyim. Gün 30 video, 10 haber ve bir tam tur 8 saat 32 dakika KCTV videosu posting alıyorum.

Özetle senin doğru/yanlış düşündüğün şeyin ben canlısını her gün 12.15 de izliyorum.

Yarın öğlene kadar bu konunun kurgulaması yapılacak.

Sormak istediğin soruları cevaplayabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muhafız.

quote:

Orijinalden alıntı: ozan1212

3.dünya savaşını bilmem ama 4.dünya savaşı taş ve sopalarla yapılacak

nasıl olsa 4. dünya harbi bayağı sonra olur, benim de sözüm unutulur. şimdi yazayım da cool olayım mantığıyla yazmışsın

Medyum gibisin be knks

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Burdan ilet

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    yav seni bu kadar küçük gelişmeler ilgilendirir mi? sen büyük adamsın kitap okumuşsun senin atomu parçalayıp uzayda çığır açman gerekiyor.
  • İngilizce tercüme eklenmiştir.
    https://www.youtube.com/watch?v=raXyKKkDkD8
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.