Şimdi Ara

Kutsal Damacana 4 (2023)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
2.424
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Polat Yağcı'nın yapımcılığını üstlendiği film Şafak Sezer'in başrolünde rol alacağı film 'Kutsal Damacana' serisinin 4. filmi olacak.

Senaryosunu Kamuran Süner’in yazdığı, yapımcılığını Polat Yağcı’nın üstlendiği 'Kutsal Damacana 4’ün yönetmen koltuğunda ise Kamil Çetin oturuyor.

Konusu :Fikret’in yanlışlıkla girdiği papazlık yolunda Vatikan’a kadar yükselmesinin ardından yurda kesin dönüş yaptığı hikayesini konu alıyor...

Oyuncular :Şafak Sezer,Ersin Korkut,Müjde Uzman

Fragman :

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaxPayne87 -- 27 Şubat 2023; 7:58:13 >

• Bu seri miydi yahu! Ne ara peşpeşe çektiler bunu.   Sanki 2. filmini hatırlıyor gibiyim başlık olarak.

• Kartal Göz kullanıcısına yanıt
    2.film Galerici Şahin ve KVP Muro nun olduğu film kurtadamlı.
    3.film Ersin Korkutlu vampirli film şafağın olmadığı.
    Geldik 4 e...
  • Yani geçenlerde öylesine açtık seriyi. Ben sadece ilk filmi 15 sene önce filan VCD'den izlediğimde pek beğenmemiştim. Yine beğenmeye çalışıp daha da beğenemedim. Film akarken telefona filan daldım. Leşti. 2. filmi de öylesine açtık. 2. film kelimenin tam anlamıyla leşti. Seviyesizliğe iyice abanıp daha da iğrençleşmişler. 3. filmde Şafak Sezer'in olmamasına ya da olmadığı halde bir devam filmi olarak çekilmesine anlam veremedim. Serideki en iyi filmi 3. film olmuş ama o da ilk yarısına kadar izlenebilir. Sonrasında absürt komedi yerini yine iğrençliğe, komik olmayan bel altına bırakıyor. Genel olarak vakit kaybı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 21 Haziran 2022; 15:56:24 >
  • Kartal Göz kullanıcısına yanıt
    3.film çöp.En iyi 1.film 2.film ortalama izleyen kitlenin çoğu böyle düşünüyordur.Hepsi demiyorum çoğu.
    Senin zevkin tam tersi.İlk filmi defalarca izleyen sahneleri replikleri ezberleyen var...
  • Bilmiyorum, ilk filmde pek güldüğümü söyleyemeyeceğim. 2. film ise utanç verici. 3. filmin ilk yarısı iş yapar sonrası o da 1. ve 2. film gibi kötü. Herhalde genel kitle daha çok durum komedisini seviyor. Ben sözlü esprileri ve absürt komediyi daha çok tercih ediyorum. Bundan dolayı olabilir.

• Serinin son filmi 'Kutsal Damacana 4’ün oyuncu kadrosunda Müjde Uzman, 'Astral İnci' olarak seyirci karşısına çıkacak.

Güzel oyuncu, Şafak Sezer’in canlandırdığı ‘Fikret’ karakterinin medyum aşkına hayat verecek. 20 Ocak 2023’te vizyona girecek olan film, Fikret’in yanlışlıkla girdiği papazlık yolunda Vatikan’a kadar yükselmesinin ardından yurda kesin dönüş yaptığı hikayesini konu alıyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaxPayne87 -- 27 Ekim 2022; 6:47:45 >
  • seriyi bir kaç defa izlemiş biri olarak merakla beklediğim filmdir.

• Kutsal Damacana 4
    20 Ocakta Sinemalarda

• Fragmana bak ya :(

Ciddi ciddi gidenler var sanırım bu filmlere. Neyse saygı duymak lazım herkesin kendi zevki.

• rezalet abi bu nedir. kesin baya gişe yapar.

• Serinin ilk fimi bence iyiydi diğerlerini izlemeye değmez.

• Faıthful kullanıcısına yanıt

Bakalım kaç gişe yapacak harbi

• messi.01 kullanıcısına yanıt
    Yapar 300-400 bin
  • İlk filmin izinden gitmişler, güzel bence.

• Gidenler yorum yapabilir mi nasıl?
  • Beğenmedim
  • androidmakaleniz kullanıcısına yanıt

Süper ama Türk aile yapısına ve İSLAM dinine uygun bir film değil

• Yotundaşi kullanıcısına yanıt

• Yotundaşi kullanıcısına yanıt
    Tek gidecem hocam sıkıntı yok
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.