Şimdi Ara

Kustom RC-690 (Modüler PSU yapımı - Boyama - Ultraviyole) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
118
Cevap
13
Favori
20.261
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • on numara olmuş hocam güle güle kullan :)
  • mod eski ama konu he güncel olmalı bir modun ve isteğin neler yapabileceğinin kanıtı mükkemel sabır,işcilik yetenek ve hayal gücü. fotoğrafların çekiminden modun yapılışına kadar titizlik had safhada.tebrikler
    şahsi bir soru sorabilirmiyim ne işle meşgülsünüz çünkü lehimlemede ve elektronikte hobby amaçlı bu kadar uzmanlaştıysanız ayrıyetten tebrik ederim.
    saygılar
  • Tek kelimeyle mükemmel bir çalışma olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: cthax

mod eski ama konu he güncel olmalı bir modun ve isteğin neler yapabileceğinin kanıtı mükkemel sabır,işcilik yetenek ve hayal gücü. fotoğrafların çekiminden modun yapılışına kadar titizlik had safhada.tebrikler
    şahsi bir soru sorabilirmiyim ne işle meşgülsünüz çünkü lehimlemede ve elektronikte hobby amaçlı bu kadar uzmanlaştıysanız ayrıyetten tebrik ederim.
    saygılar

Teşekkür ederim. Kendim normalde programcıyım, elektroniği hobi ve kendi amaçlarım için yapıyorum.

• harika olmuş tabi malzeme bolluğu çok önemli bu mod işinde
  • quote:

Orijinalden alıntı: ASiL35

Konnektörleri ebay den (circular connector diye aratabilirsin), sleeve'leri mnpctech.com dan, diğer uv yeşil konnektörleride performance-pcs.com dan tedarik ettim.

quote:

performance-pcs.com

Usta bu site türkiye'ye gönderim yapıyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: route666

quote:

Konnektörleri ebay den (circular connector diye aratabilirsin), sleeve'leri mnpctech.com dan, diğer uv yeşil konnektörleride performance-pcs.com dan tedarik ettim.

quote:

performance-pcs.com

Usta bu site türkiye'ye gönderim yapıyor mu?

evet gönderiyor yalnız ufak tefek şeyler için tavsiye ederim parça boyutu büyüdükçe kargo masrafı katlanıyor.
  • quote:

evet gönderiyor yalnız ufak tefek şeyler için tavsiye ederim parça boyutu büyüdükçe kargo masrafı katlanıyor.

fan gibi ufak tefek ıvır zıvırlardan alacağım. siz hangi gönderim seçeğiniz kullanmıştınız?

quote:

FedEx (International Economy) $48.00
    United States Postal Service (Priority Mail International (6 - 10 business days) (With Tracking)) $43.00
  • quote:

Orijinalden alıntı: route666

quote:

fan gibi ufak tefek ıvır zıvırlardan alacağım. siz hangi gönderim seçeğiniz kullanmıştınız?

quote:

FedEx (International Economy) $48.00
    United States Postal Service (Priority Mail International (6 - 10 business days) (With Tracking)) $43.00

Şunu seçmişim 10 adet konnektör için.

quote:

United States Postal Service (First-Class Mail International Parcel (Varies by destination) (No Tracking)): $10.46

• Vay be.Bence zor birşey malum elektronik yani.Power da yanabilirdi.
  • çok beğendim hocam elinize sağlık malzemeleri nerden temin ettiniz bende psuya sleeve ve modulerlik eklemek istiyorum nelere dikkat etmemi tavsiye edersiniz.
  • Hocam 10 numara işçilik ve eser çıkarmışsınız. resimler çok kaliteli neyle çektiniz? ve o resimler nasıl öyle büyük ve kaliteli konuluyor?
  • süper olmuş hocam. emeğine sağlık
  • hocam bu ne ya valla helal olsun bende mod falan bısıler yapıyorum sanıyorum
  • işte pc modifiyesi budur yaww tek kelimeyle harika olmuş kardeşim ellerine sağlık
  • Süper olmuş
  • ASiL35 kullanıcısına yanıt
    Abi çok güzel olmuş, hayran kaldım, maşallah. Eline sağlık. Tam istediğim gibi, istediğim kasa... Çok beğendim... Devamını da bekleriz, başka modlar, kasalar :)
  • hocam süpersin takipteyim muhteşemm
  • Hocam bende böyle şeyler yapma imkanım yok :( çok özeniyorum ama olmuyo amk helal olsun...

• çok başarılı bir çalışma hayırlı olsun sorunsuz kullanmanız dileğiyle
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.