Şimdi Ara

Kuryeyim sipariş vermeyin artık (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
291
Cevap
2
Favori
23.883
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
194 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Daten

Seviyesiz kurye seni. Hemen şube ismini ver. Yöneticini çağır. İşten attıracağım seni. Aylık gelirimin ne kadar olduğunu biliyor musun sen? Kredi kartımın limitiyle beş yıl geçinirsin.
    Valla inan umarsamam şu zamanda.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-1F943E7C5

Baba bu nasıl logic, al eline aheste aheste çık işte her gün 50 adrese 50 dambil çıkarsan daha mı iyi, aralarda da böyle incik boncuk dağıt. Asansör mü yoktu anlamadım ki

Alıntıları Göster
    Hocam şöyle bir örnek versem sanırım beni net şekilde anlarsınız.Diyelim ki 10 tane küçük hafif paket var 1 tane ağır bir paket.Siz 10 küçük paket için ayrı ayrı binalarda minumum 5 katmı çıkardınız yoksa tek bir binaya tek seferde 1 ağır paketmi? Ben ağırı seçerdim çünkü 10 binaya gitmek daha meşaketli.Dağıttımız bölgede asansör olmayabiliyor.Eski yerleşimleri bilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Virtüöz -- 30 Mart 2020; 20:39:48 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Virtüöz

Hocam şöyle bir örnek versem sanırım beni net şekilde anlarsınız.Diyelim ki 10 tane küçük hafif paket var 1 tane ağır bir paket.Siz 10 küçük paket için ayrı ayrı binalarda minumum 5 katmı çıkardınız yoksa tek bir binaya tek seferde 1 ağır paketmi? Ben ağırı seçerdim çünkü 10 binaya gitmek daha meşaketli.Dağıttımız bölgede asansör olmayabiliyor.Eski yerleşimleri bilirsiniz.

Alıntıları Göster
    Şöyle zamanda internetten küpe alan asalaklar olmasaydı iş bulamazdın bir de böyle düşün boş ver

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-1F943E7C5

Şöyle zamanda internetten küpe alan asalaklar olmasaydı iş bulamazdın bir de böyle düşün boş ver

Alıntıları Göster
    Benim için fark etmiyorki aynı parayı alıyorum.Kurumsal firma olduğu için değişmiyor.

• quote:

Ya sen harbi okuduğunu sanmışsında, beynin okuduğunu anlamamakta ısrarcı peki onu napcaz? Eleştirine karşılık yorum yapmam seni kızdırmış sanırım.Kuryelik tercihim okumamazlıktan değil part time iş aramaktan oldu.Yani bu mesleği seçmedim.Yıllardırda yapmıyorum kapiş? Sadece harçlık çıkarmak için.Bana gelip burda okumuş havaları taslama.Ailemin veya benim durumumdan haberin varmı yok? O zaman söz söyleme hakkında yok.Okul sıralarında dirsek çürüttüm diyor sanırsın bana okumuş hey Allahım.Eminim okul zamanını görsem bundan adam olmaz derdim ki olamamışsında.

Alıntıları Göster
    bu mesajıdan CSB olduğunu anladım. artık cevap vermeye değmez

• quote:

Benim için fark etmiyorki aynı parayı alıyorum.Kurumsal firma olduğu için değişmiyor.

Alıntıları Göster
    Yani o kadar çok dağıtımları olmasa daha az kişiyle hallederlerdi iki bölgeye bir araç çıkardı veya ne bileyim illaki daha az işçiye ihtiyaçları olurdu gibi düşündüm. Bilmiyorum hocam haklısın da işte iyiye yor boş ver kafayı dağıtmaya çalış biraz salla

• quote:

Biz ödeme almıyoruz.Kredi kartıyla alınmış oluyor.Onlardan prim felan aldığım yok.Parasını veriyorum demek boş laftan başka birşey değil.Şu zamanda kapınıza kadar getirdiğimize şükür edin.Yoksa şubeden emekleye emekleye almaya gittiğinde sus otur yerine.Kargonu aldırtırlar adama.Senin gibilerin ürünlerini tekmelemek gerek.

Alıntıları Göster
    O tiple bide insan içine mi çikiyon

Bize kargocular gelmiyor gelin biz şuradayız kargonuzu alın dıyorlar..

Sen tipten kaybediyon demekki

• Teşekkürler sipariş verdim.
  • istifa et ücretsiz izne cıktım ne iş olsa yaparım
  • sipariş geçecektim iyi hatırlattın unutmuştum.
  • quote:

Seviyesiz kurye seni. Hemen şube ismini ver. Yöneticini çağır. İşten attıracağım seni. Aylık gelirimin ne kadar olduğunu biliyor musun sen? Kredi kartımın limitiyle beş yıl geçinirsin.
    kabul et dostum sen bir hiçsin

burda insanları aşağılamaya çalışarak ezikliğini kapatmaya çalışıyorsun ama boş, üslubundan varoşluğun anlaşılıyor

cebinde de 5 kuruş para yok
  • Jeremy Klakson kullanıcısına yanıt
    Zaten her okuyana iş var bu zamanda.

• Ya sen bunlara bakma, engelle geç dalga geçenleri. Bak ben de çoğu zaman troll cevaplar veriyorum, eğleniyorum ama gerçekten ciddi olan konulara değil. Bu saygısızlık çünkü. Sana istifa et, işten çık, yapma vs. diyenlere aldırma. Bunlar daha olgunlaşamamış, hayatı tanımayan, birey olamamış tipler. Düzensiz bir evrende düzeninin bozulması bazen bir saniyeden kısa sürer ve muhtemelen karma onlara da uğrayacak. Konuya gelirsek, bilinç gerekiyor, Allah yardımcın olsun. Yapılabilecek malesef bir şey yok. Bilinçli olan insan zaten siparişini azaltıyor ama diğerleri için umut yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darth Revan -- 30 Mart 2020; 22:49:27 >
  • gün-de 200 e yakın kargo dağıtıyorum bunların içinde para bandı mı dersin kumanda pili mi dersin tornavida mı dersin ne ararsan var insanlarımız gerçekten ne yapacağını şaşırmış artık

işimizi severek yapıyoruz yalnız şu virüs döneminde sipariş veripte kapıda peçeteyle parmaklarının ucuyla paketi almaya çalışanların yüzüne firlatiyorum paketi madem korkuyorsun ne diye boş şey ler sipariş ediyorsun.

sipariş verenler içinde soyliyim eldiven takıyoruz o eldivenle bütün kargolara dokunuyoruz virüs varsa birinde tüm paketlere yayılmış oluyor gerekmedikçe önemli birşey değilse şu dönemde online alışverişi tavsiye etmiyorum.

sana sabır ve kolaylıklar diliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hellowen334 -- 30 Mart 2020; 23:42:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustizmir

istifa et kardeşim.

Senin yerinde olmak isteyen binlerce işsiz var ülkede.
    önce konu sahibine hak verdim bunu okuyunca sana hak verdim
  • Kuryeyim sipariş vermeyin artık
  • Haklısın hocam ama insanlar sipariş geçmese senin kargo şirketi para kazanamayacak ve işten eleman çıkartmaya başlayacak, zincir halkası gibi düşün.
  • quote:

Sus. Paranı veriyoruz sonuçta.
    Kaç paraysa söyle hesabını banlatalım
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.