Şimdi Ara

Kurutmalı Çamaşır makinesi tavsiye..? (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
706
Cevap
38
Favori
520.392
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Terminatörizm

Bu fiyata kurutmalı bulmak zor ya bilmiyorum belki memnun kalırım diye düşünüyorum.

Alıntıları Göster
    Şu ana kadar kurutmalı makine alıp da memnun kalan görmedim. Üstelik firma Türkiye'den çekiliyormuş. Bence de imkan varsa vazgeçin derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vincentvega

Şu ana kadar kurutmalı makine alıp da memnun kalan görmedim. Üstelik firma Türkiye'den çekiliyormuş. Bence de imkan varsa vazgeçin derim.

Alıntıları Göster
    Hangi marka türkiyden çekılıyormuş hocam?
  • buraknisa1903 kullanıcısına yanıt
    Hotpoint-Ariston-Indesit grubu.
  • quote:

Hotpoint-Ariston-Indesit grubu.
    Ürün mü gelmıyecek sadece yetkili servisi duracak mı?
  • quote:

Alıntıları Göster
    Kulanından mı kaynaklı yoksa üründemi sorun oluyor hocam??
  • Kurutmalı kullanan arkadaşlar gerçekten tavsiye ediyor musunuz? 1+1 ev için düşünüyorum boşuna balkonda kurutmak istemiyorum çamaşırları.

LG dışındaki markaları tavsiye etmiyorlar.
  • Arkadaşlar selam, kurutmalı çamaşır makinası almayi planliyorum. Samsung ve Arçelik inceledim.

https://www.samsung.com/tr/support/model/WD80J5B10AW/AH/

Samsung 8 kg yikama 6 kg kurutma

https://www.arcelik.com.tr/kurutmali-camasir-makinesi/9146-yk-kurutmali-camasir-makinesi

Arcelik 9 kg yikama 6 kg kurutma bu makine hava yogusturma ile kurutuyormuş.

Acaba hangisini önerirsiniz? Veya başka Markada olabilir..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhabalar. Indesit xwde961480 x kurutmalı makime düşünüyoruz ancak internette çok yorum yok. Yukarıda bir arkadaşın annesi kullanmış gördüm. Acaba farklı bir yorum var mıdır? Şu anda fiyat 1800 tl civarında.

• Bende bugün teknosada +3 kaskosu ile Electrolux EW8W2168LW A 10/6Kg 1600 Devir Ultracare Yıkamalı Kurutma Makinesi aldım.

Artık yorum okumaktan gına geldi😂😂 yer yok ,kirli çok ,bebek var ☺️ umarım memnun kalırız korkuma kasko yaptırdım paramız çöpe gitmez inşallah merak eden olursa kullanım deneyimlerimi paylaşabilirim sağ salim teslim alırsak☺️😓
    https://www.electrolux.com.tr/laundry/laundry/washer-dryers/free-standing-washer-dryer/ew8w2168lw/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ezgicosar -- 12 Şubat 2019; 0:39:38 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ezgicosar kullanıcısına yanıt
    Memnun kaldınız mı acaba

• arkadaşlar kapasite önemli değil, normalde tanıdığımda olup da memnun olmasından ötürü hoover markasına bakıyordum ancak lg'de de uygun fiyatli bir ürüne denk geldim.

Hoover WDXA 4118AH 11kg 8kg
    Hoover WDXA 5106AH 10kg 6kg
    LG F4J6TMP0W 8kg 5 kg

Kapasite önemli değil, bunlardan hangisi yıkama, kurutma ve sorunsuzluk anlamında öne çıkabilir sizce. benzer fiyat bareminde (maks 3100-3200 lira) başka ağır basan öneriniz var mıdır?
  • balcis kullanıcısına yanıt
    Hangisine karar verdiniz?
    Memnunmusunuz?
    Nereden kaça aldınız?
  • ezgicosar kullanıcısına yanıt
    memnun kaldınız mı?
    deneyimlerinizi bizlerle paylaşırsanız mutlu edersiniz.
  • kim o K kullanıcısına yanıt
    samsung ecobubble aldım. teknosa'dan 3200 liraya. programları güzel, kurutma için de direkt süre belirleyebiliyorsunuz. çok kurutunca birkaç çamaşırım çekti gibi geldi. şimdi yarım saat 1 saat kurutuyorum duruma göre. ütü kuruluğunda çıkarıyor. (biraz seriyorsun kuruyor gibi düşünün).

yani genel olarak memnunum ama çok da bu işten anladığımı söyleyemem onu da belirtmiş olayım.
    Yanıt verdiğiniz için çok teşekkür ederim. Kumaşların havalarını nerede biriktiriyor? Kurutmadaki suyu ne yapıyor? Yıka ve kurut programı var mı? Mesela 4 kilo çamaşırı yıkmayı kurutan tek programı va rmı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • suyu kendi atıyor, hava anlamadım ama biriken tüyler için ayda bir kere boş çalıştırma programı var, temizliğini o şekilde yapıyor.

hem birlikte, hem de ayrı ayrı yıkama ve kurutma programları mevcut. kurutmayı her şekilde yarım saat aralıklarla yarım saatten 6 saate kadar da ayarlayabiliyorsunuz.

hatta yıkama kurutma birlikte programlarda bile yıkamayı hazır program seçip üstüne kurutma süresini kendini ayarlayabiliyorsunuz. esneklik olarak güzel yani.
    her kurutmadan sonra kazan temizlemeyi yapmaniz gerekir. cunku kazanda biriken havlar, tiftikler bir sonraki yikaman camasirlara yapisacaktir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • nc39 kullanıcısına yanıt
    Her kurutma sonrasi kazan temizligi yapmana gerek yok kapak lastigini nemli bir bezle silmen yeterli. Ayda 1 yapsan yeterli 👍

• nc39 kullanıcısına yanıt
    öneriniz için teşekkür ederim. bir önceki kurutmada çamaşırdan ayrılan hav, sonraki kurutmada diğer çamaşıra yapışsa bile ondan da hav ayrıldığı için öncekiler de ayrılır sıkıntı olmaz gibi konuştum servisle. zaten baktığımda öyle bir şey görmedim çamaşırlarda.
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.