Şimdi Ara

Kurulum yapmama rağmen BBC HD gelmedi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
921
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar iyi günler, defalarca kurulum yapmama rağmen BBC HD'nin olması gereken 114. kanal hep boş kalıyor. Nasıl çözebilirim bu sorunu?

• Müşteri hizmetlerine bildirdiniz mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün Sagemcom Plus Iq kutuya geçtik, kutu değişimine rağmen gene yok sorun merkezi sistemde mi acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mithatknkn

Bugün Sagemcom Plus Iq kutuya geçtik, kutu değişimine rağmen gene yok sorun merkezi sistemde mi acaba?

Müşteri hizmetleri ile irtibata geçmelisiniz muhtemelen uydu ayarı ile ilgili problem olablir.BBC HD ile aynı frekansta yer alan kanalları izleyebiliyor musunuz? Örneğin HistoryHD,NickelodeonHD,MtVLiveHD
  • tolga_fb39 T kullanıcısına yanıt
    O frekanstakiler komple yok, teknik servis merkezi sistemde parça değişimi yapmamız lazım dedi, bu ne kadar tutar acaba?
  • mithatknkn M kullanıcısına yanıt
    Bana kalırsa 2-3 gün sabret derim bazen anlık frekans kayıpları oluyor.Uzun zaman önce star,kanald,ntv gibi bazı ulusal ve yerel kanallar kaybolmuştu yaklaşık 1,5 gün sonra tekrar geldiler.

Düzeltme:Bu arada teknik servis 20tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gladiator16 -- 24 Ağustos 2013; 2:32:36 >
  • Arkadaşlar teknik servisle konuştum kanalların gelmesi için binanın merkezi sistemindeki birkaç parçanın değişmesi gerektiğini bununda 200-300 lira tutacağını söyledi. Kendimize ayrı çanak kurdurursak 125 lira olurmuş. Yayını düzgün vermek bunların görevi değil mi? Neden veremedikleri yayının masrafını biz ödeyelim?
  • quote:

Arkadaşlar teknik servisle konuştum kanalların gelmesi için binanın merkezi sistemindeki birkaç parçanın değişmesi gerektiğini bununda 200-300 lira tutacağını söyledi. Kendimize ayrı çanak kurdurursak 125 lira olurmuş. Yayını düzgün vermek bunların görevi değil mi? Neden veremedikleri yayının masrafını biz ödeyelim?

Binada sizden başka Digiturk kullanan yok mu?Onlar ile irtibata geçip yöneticiye gerekli ekipmanın kurulması için başvurmanız lazım.Böylece masraf da bölünmüş olur,en mantıklısı bu.
  • tolga_fb39 T kullanıcısına yanıt
    Bir soruşturayım, yardımın için sağol kardeşim.
  • quote:

Bir soruşturayım, yardımın için sağol kardeşim.

Rica ederim..
  • Aynı sorun bende de vardı. Sonradan uydu anteni girşinin tam oturmadığını farkettim. Onu düzeltip kolay kurulum yaptım ve yeni eklenen kanallar geldi. Belki sizde de aynı problem vardır diye yazayım dedim...
  • DarkEternal kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler deneyip sonucunu yazacağım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.