Şimdi Ara

Kurulabilen Mac os x for x86 internette doloşmaya başlamış (146. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.995
Cevap
3
Favori
425.313
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 144145146147148
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • @ozayturay, @qultekin Arkadaslar dvd ulastımı bır haber verin
  • slm arkadaslar bende yeni bir makina topladim p4 2.8 İntel 945 GNTL GMA 950 ekrankartı + ses- eternet kartı var üstünde bende mac os x86 10.4.6 istiyorum banada gönderebilirmisiniz.
  • @ceday34
    kardeş gönderdin mi dvd'yi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: baybay

@ozayturay, @qultekin Arkadaslar dvd ulastımı bır haber verin

Gaziantep'e selamlar. DVD'yi ve patch cd'sini aldım, cd için ayrıca teşekkür ederim birde onu indirmeye uğraşmayacağım. Şu anda patch'i uyguluyorum. Bir sonraki mesajımı MacOS'tan göndermeyi düşünüyorum.

Birazdan GMA900'lü Intel D915GVWB anakart ile deneyeceğim. 10.4.1 bu anakart ile gayet iyi çalışıyordu.

Daha sonrada ATI chipsetli bir Asus board ile deneme yapacağım.

Buradan sonuçları duyururum.

Bu arada DVD isteyen arkadaşlar sıraya girsin.

• quote:

Orjinalden alıntı: mbasargan

slm arkadaslar bende yeni bir makina topladim p4 2.8 İntel 945 GNTL GMA 950 ekrankartı + ses- eternet kartı var üstünde bende mac os x86 10.4.6 istiyorum banada gönderebilirmisiniz.

Adres ve telefonunu özel mesajla ulaştırırsan JaS 10.4.6 Install DVD'nin PPF1 ile patchlenmiş halini sana ulaştırabilirim.
  • justgkhnnn

-----

Evet zarflayıp şirket sekreterıne verdım
    herhalde gelıp almışlardır kargodan
    yarın bakarım:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ceday34 -- 13 Haziran 2006; 0:00:36 >
  • vayy bee polatyy bu forumun 17-18 sayfasını gördük diyodun 52 sf olmuş yaaa
  • quote:

Orjinalden alıntı: ceday34

justgkhnnn

-----

Evet zarflayıp şirket sekreterıne verdım
    herhalde gelıp almışlardır kargodan
    yarın bakarım:)

Ceday34 çok saol kardeş şuan itibariyle elime geçti DVD.ancak toplam 182KB bişi bu.Bi yanlışlık mı var?Program bu kadar ufak olamaz...
    Bana bilgi verirsen çok sevinirim...
  • Ve buarada DVD için çok teşekkür ederim DVD her ne olursa olsun önemli olan bunu bana göndermendi....

Tekrardan çok teşekkürler kardeş....
  • quote:

Orjinalden alıntı: turanX

quote:

Orjinalden alıntı: tarkanust

vayy bee polatyy bu forumun 17-18 sayfasını gördük diyodun 52 sf olmuş yaaa

Bu gidişle heralde 100 de olur..

• Beyler DVD elime geçti benim ve ben yüklemek istiyorum ancak BOOTH dosyalarının toplamı 182 kb ... Bir yanlışlık var mı?
    Ve ben kuruluma nasıl geçebilirim biri bana yardımcı olabilirse çok sevinirim...
  • quote:

Orjinalden alıntı: justgkhnn

Beyler DVD elime geçti benim ve ben yüklemek istiyorum ancak BOOTH dosyalarının toplamı 182 kb ... Bir yanlışlık var mı?
    Ve ben kuruluma nasıl geçebilirim biri bana yardımcı olabilirse çok sevinirim...

Arkadaşım mac os x dvd.sini dvd sürücüne yerleştir ve bios'tan sistemi dvd.den açılacak şekilde ayarla. Bundan sonraki, bilgisayarın ilk açılışında siyah ekran geldiğinde ekranda görünen mesaja istinaden 10 sn.lik süre dolmadan klavyeden herhangi bir tuşa bas, kurulum kendiliğinden başlayacaktır. Daha sonra ekrandaki yönergelere göre devam edebilirsin. Kolay gelsin...

• Scanmanw
    tesekkür ederim. DVD'yi sabirsizlikla bekleyecegim. umarim bir problem cikmadan kurarim. ben su anda 10.4.1 kullaniyorum. bazi programlar hariç problemsiz çalisiyor. bakalim 10.4.6 nasil olacak. en çok merak ettigim sey su anda 1024x768@60hz kullanabildigiim ekran kartimin cozunurlugunu degistirip degistiremeyecegim. DVD elime geçince mutlaka bildiririm. selamlar ...
    quote:

Orjinalden alıntı: scanmanw

quote:

Orjinalden alıntı: ceday34

justgkhnn

Arkadaşlar bana acilen bu MAC OS u gönderebilecek arkadaş var mı acaba?
    Pc'im de kullanmak için sabırsızlanıyorum.Herşey hazır sadece program yok

---------
    MacOsx86 10.4.6 Dvd hazır kopyalandı yarın ....

pardon bugun yurtıcı kargo ıle odemelı olarak yollarım

DVDyı kontrol ettım Instal ekranı geldı ..

umarım bunu coğaltıp dağıtarak saadet zıncırıne katılırsın
    :)

ne güzel instal ekranına gelmişsin ben o instal ekranına gelmek için neler yaptım anlatsam ağlarsın ama olmadı

bu arada hatırlatma dvd isteyen varsa p.m ile adresini atsın pazartesi öğleden sonra göndereyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fractalboy -- 13 Haziran 2006; 13:16:37 >

• Bu Mac osx i nasıl Türkçe yapacağız arkadaşlar ?
  • merhaba beyler bende dun 60gb lık seagate hdd 'me yuklemeye çalıştım disk utilityden erase diyorum sonra baya bi bekledim ama format halinde duruyor ve diski görmüyor

bu sorunu nasıl aşabilirim? önceki sayfalara baktımda bulamadım tşeekkürler.
  • tekrar selam arkadaşlar,
    mac os u kurmaya başladım nihayet daha doğrusu başlayamadım loding derken bir hata veriyor

Block 9145648 64 diyor bu ne anlama geliyor bana yardımcı olursanız sevinirim...
  • @turanx
    selam turanx,mac osu yüklemeye çalışıyorum dvdden açıyorum darwin loading diyor ve ebios hata veriyor yukarıda da yazmıştım...
    bana bi yardımcı olurmusun?
  • @turanx

p4 2 ghz + sis id0651 chipset + gigabyte GA-8SIMLH anakart SSE2,MMX,SSE + 64mb ekran kartı onboard sis 650 + 512 ddr ram + 40gb HDD

Realtek ac'97 audio

budur
  • @turanx
    tamam çok teşekkürler ben incelemeye devam edeyim ozaman

Saygılar
  • Bu patch olayı var sanırım benim dvd'de yok..Önce patchle mi çalıştırmak gerekir ?bir bileniniz?

(ya kusura bakmayın çok cahilim bu konuda)
  • 
Sayfa: önceki 144145146147148
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.