Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Kurulabilen Mac os x for x86 internette doloşmaya başlamış

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
5.995
Cevap
3
Favori
416.458
Tıklama
Tüm Forumlar >> İşletim Sistemleri ve Yazılımlar >> Mac OS >> Kurulabilen Mac os x for x86 internette doloşmaya başlamış
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      244 Mesaj
      09 Haziran 2006 20:42:11
      celeronda bıle kullanıyoo mus ark lar

|
      |

• Onbaşı
      35 Mesaj
      09 Haziran 2006 22:14:34
      @turanx
      çok saol turanx ama ...ben şimdi emulden indiriyorum '' MacOSX_10.4.6_GoatsecxDVD.rar ''' dosya bu ama kim bilir ne zaman iner allah kerim..Availability 17 diyor....

ben internet sitesinden indiremedim bana direk download linkini verirseniz sevinirim....Dameona üye oldum ama indiremedim doyasyı 3,3gb lık dosyayı....
      |
      |
      09 Haziran 2006 22:51:22
      Arkadaşlar 10.4.1 sürümünü daha önce kurmuş ve sorunsuz olarak kullanmıştım. Ancak sınırsız ve hızlı bir internet bağlantım olmaması sebebiyle yeni sürümleri takip edemedim. Bilgi sahibi olmak için yabancı forumları uzun süredir takip ediyorum.

Bu forumda şans eseri bulduğum başlıkta DVD'nin saadet zinciri şeklinde çoğaltılması çok hoşuma gitti güzel fikir doğrusu.

Myzar 10.4.5 ve/veya JaS 10.4.6 Install DVD'nin patch'lenmiş halini gönderbilecek arkadaşlardan yardımlarını bekliyorum. Karşılığında bende geleneği sürdürüp 5 kişiye çoğaltabilirim. DVD yazıcım mevcut ve emrinizde.

Yardımcı olabilecek arkadaşlar pm atarsa adresimi veririm.

Şimdiden teşekkürler.
      |
      |
      09 Haziran 2006 23:15:01
      quote:

Orjinalden alıntı: khn

Valla benim gönderdiğim arkadaşların GNU-GPL lisansları varmıydı bilmiorum.

Şu an deneme aşamasındalar herhalde ses seda yok.Gerçi iki kişiden var ama diğer 3 kişiden çıt yok.

Zaten DVD-Rw nero ile boğuştum.8 DVD meftah oldu.Ama dvdleri gönderdim ya önemli olan buydu.

Çünkü @TuranX bana göndermişti.Bu arada tekrar Teşekkürlerimi sunuyor,

MacOsx'i anlatacak bir resim koyuyorum.

Gerçi ben o artık plasmamı neyse PC yi takar ne NFMW oynardım be ..

Merhaba
      Gonderdiğin dvd ve paylaşımın için teşekkur ederım...
      dvd paylaşımı için elımden gelenı yaparım şu an xp kullanıyorum hangı programı kullanırsam sorunsuz yazar bilgi verebılırsenız aynı yontemle paylaşıma katkıda bulunabılırım.. Dvd sorun değil onemlı olan hangı programla nasıl yazacağım...?
      polaty'den 10.4.3 dvd si vardı bu dvd intel 2.8 ghz işlemcili eskı makınamda iyi calısıyordu..
      yenı kurmuş olduğum pc'de ise daha yuksek bir işlemci AMD 3800 x2 dual core olmasına rağmen ise network ses kartı vs. sorunlar yaşadım ama kurulum calıştı. 10.4.6 dvd lerın amd uyumu konusunda forumda bazı arkadaşların yazılarını okudum ve ufak bır deneyım yaptım.3 kez tum patchler işaretlı olmak uzerede denedım ve kurulum dvd yuklemesı bıtıkten sonra pc acılırken ekranda yazılar aktı ve kısaca şu hatayı verdı...

panic (cpu 0 caller 0x0019c352): Unresolved kernel trap (cpu0, type 0=divide error), registers.

Debugger called:(panic) Backtrace, format -frame: Return adress (4 potential argson stack)

sanırım dvd dekı işlemci patchi ile ılgılı bır sorun yada yanlış bır patch secimi yaptım 3 farklı şey denedım

1-hepsını sectım
      2-sse3
      3-amd combo full ve sse3 patch

nasıl cozebıleceğimi bılemıyorum...
      Lutfen yardım ......:(

AMd 3800x2 dual core
      1024 ddr ram
      Atı radeonX1600 pro ekran kartı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ceday34 -- 9 Haziran 2006; 23:39:03 >
      |
      |

• Yarbay
      2498 Mesaj
      09 Haziran 2006 23:51:13
      bendede problem çıkmıştı hata vermedi ama ben yazdığın 2 ve 3 numaralı nın yanında bide semjaza decrypts ı işaretledim diğerlerinin hiçbirisini seçmedim bundan sonra açabildim
      |
      |
      10 Haziran 2006 01:29:55
      quote:

Orjinalden alıntı: scanmanw

senin ramde az değil yani 2x1Gb DDRII 667 bende dual 256mb ddr2 var 512mb toplam normalde xpde 3 tane aç şişer demek bunda kafadan 10 tane açsam birşey olmaz sabırsızlıkla bekliyorum olursa inşallah hem mac hemde ubuntu kullanacam hayırlısıyla xpye yer yok hdd artık benim tek korkum ses kartı olmayacak gibi oda olursa şimdilik %100 problemsiz çalışacak gibi.az kaldı denememe %65 indi benim tahminin yarın akşam 8 gibi biter ama khn arkadaşımızın gönderdiği dvd başkasında çalışmış acaba benim sistemle ilgili bir problemden dolayı yüklemeye geçmemiş olabilirmi lap top okuyuca da olmadı(usb necdvdrw-lgdvdrw-philipdvdrw)bunlardada olmadı inşallah sistemden olmazda inen torretn işe yarar.

genelde sorun öncelikle onbord chip den ve usb ses gibi onbord zımbırtılardan kaynaklanıyor.. senin anakart intel chipsetli görünüyor, kurulmaması gibi bir problem yaşamamn lazım sanırım en azından

ac97 sesle ilgili osx86project forumlarında yoğunbir çalışma var bildiğim kadarıyla.. çalışmayan bir sesin olsun.. nasılsa oda düzelecek...
      |
      |

• Yüzbaşı
      299 Mesaj
      10 Haziran 2006 10:32:06
      quote:

Orjinalden alıntı: ozayturay

Bu forumda şans eseri bulduğum başlıkta DVD'nin saadet zinciri şeklinde çoğaltılması çok hoşuma gitti güzel fikir doğrusu.

Myzar 10.4.5 ve/veya JaS 10.4.6 Install DVD'nin patch'lenmiş halini gönderbilecek arkadaşlardan yardımlarını bekliyorum. Karşılığında bende geleneği sürdürüp 5 kişiye çoğaltabilirim. DVD yazıcım mevcut ve emrinizde.

Yardımcı olabilecek arkadaşlar pm atarsa adresimi veririm.

Şimdiden teşekkürler.

arkadaşı pm attım bekliyorum cevap ver
      |
      |
      10 Haziran 2006 11:35:56
      Arkadaşlar ben indiremiyorum bunu yauu..Biriniz de bana gönderebilir mi?Bana son versiyonunu gönderin bende başkalarına göndereyim.
      Bir an önce kurmak istiyorum şu mac osu pcye...PM bekliyorum arkadaşlar...
      Saygılar
      |
      |
      10 Haziran 2006 13:04:32
      arkdaşlar dvd yazma progamı ve internet explorer nerden bulabilirim
      |
      |
      10 Haziran 2006 13:25:08
      hiç torretnle indirmeyin uyuz birşey 1 haftadadır iniyor %90da bugün bitecek ama 2048 netimle beni sinir etti komalara soktu torrentin düşmanı jas dvdsi uyuz oldum resmen.

birde bu işe girecekler varsa illa birinden msnden birebir yardım almalı yoksa zor bir problem çıksa foruma yaz cevap bekle cevap geldi olmadı yine yaz olmaz adam öyle sinir olur bazışeyler birebir konuşularak yapılır yoksa zor birde ben en geç 5 saat içinde kurulum yapacam booht işini okudum ama herkez birşey yazmış c de winodws d de ubuntu kurulu windosun yerine kurmak istiyorum ne yapmak gerek şu booht işine öyle cevap verinki kesin olacak veen kolay yöntem biri sorduğunda hemen aynı cevabı onada vereyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scanmanw -- 10 Haziran 2006; 13:40:10 >
      |
      |
      10 Haziran 2006 13:40:32
      quote:

Orjinalden alıntı: metinalhan

arkdaşlar dvd yazma progamı ve internet explorer nerden bulabilirim

DVD yazma programının linki aşağıda biçok program var bazıları free internet exploreri boşver firefox veya safari kullan çok daha hızlılar...

shiira, opera, omniweb, camino veya netscape ide kullanabilirsin.

http://www.versiontracker.com/php/search.php?PHPSESSID=640d080ff03acb3af2674f0d683b66bf&mode=basic&action=search&str=cd+burn&plt%5B%5D=macosx&x=10&y=11

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turanX -- 10 Haziran 2006; 13:43:13 >
      |
      |

• Binbaşı
      1797 Mesaj
      10 Haziran 2006 13:54:11
      ben elimden geldigince msn den yardimci olmaya calisiyourm ama bu bil ebazen yeterli olmuyor ,nihayetinde ne kullanılan dvd den emin olabiliyorum nede konfig den ,yinede elimden geleni yapıyorum,ayrıca turanx arkadasımızda msn den elinden geleni yapıyor gerekli durumlarda ,tabi herkese yardimci olabilmek imkansız ,daha fazla yardım lazım kesinlikleeee...
      |
      |

"Bizler bu Dünyaya Sahip olmak için değil Şahid olmak için geliyoruz."
      M.S.2009 SERIM
    • Onbaşı
      22 Mesaj
      10 Haziran 2006 13:56:04
      quote:

Orjinalden alıntı: metinalhan

bendede problem çıkmıştı hata vermedi ama ben yazdığın 2 ve 3 numaralı nın yanında bide semjaza decrypts ı işaretledim diğerlerinin hiçbirisini seçmedim bundan sonra açabildim

Saol simdi bırde onu denıyeyım...
      |
      |
      10 Haziran 2006 13:57:19
      quote:

Orjinalden alıntı: justgkhnn

Arkadaşlar ben indiremiyorum bunu yauu..Biriniz de bana gönderebilir mi?Bana son versiyonunu gönderin bende başkalarına göndereyim.
      Bir an önce kurmak istiyorum şu mac osu pcye...PM bekliyorum arkadaşlar...
      Saygılar

Bana turanx yada metin alhan aykadaslar gonderıcek gelırgelmes cogaltıp sana gonderebılırım adres pm atman yetertlı

BURSADA Kı arkadaslara elden dagıtabılırım sadece pm atsınlar yeter
      |
      |

• Teğmen
      244 Mesaj
      10 Haziran 2006 14:00:13
      Daha elıme dvd ulasmadı ama butun ılgılenen arkadaslara cok tesekkur edıyorum bu sekılde yardımlasma sadece donanımhabere mahsus ...

cok saolun....
      |
      |
      10 Haziran 2006 14:28:30
      zaten elıme ulastıktan sonra yer farketmeksızın ıstıyen ark lara ulastırızcam...
      dediğim gibi bu konunun bursa dagıtımcısı artık benım bursadakı herkese sınırsız dagıtabılırım elden pm atmaları yeterlı...

tekrar cok tesekkur paylasım ıcın sabırsızlıkla beklıyorum....
      |
      |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      1 Not
      10 Haziran 2006 14:45:52
      benimki jas 1.4.6 dvd 4.3gb birde pacht var galiba dvd çalışıyormuş 1 saat içinde inecek isteyenlere gönderecem yeterki benim çektiklerimi kardeşlerim çekmesin 5 değil 10 kişiye gönderecem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scanmanw -- 10 Haziran 2006; 14:46:48 >
      |
      |
      10 Haziran 2006 15:41:51
      turanx sende startup a girince hata verip kapanıyomu acaba birde safari gerçekten çok hızlı çalışıyo ama bazı sitelerde kendi kendine birden kapanıyor firefox ta problem çıkarmıyor ama o da nedense safari den yawaş çalışıyo 1.5.0.4 verdiyonunu kurmuştum galiba
      |
      |
      10 Haziran 2006 15:54:32
      Arkadaşlar birde genel bir sorum var...
      bu mac osu yüklemek için ikinci bir HDD şart mı? virtual drive ile yada HDDyi ikiye bölerek yapılabilir mi?

Saygılar
      |
      |
      10 Haziran 2006 17:07:16
      iki taneye gerek yok ben şu an tek hdd 3 partition ayrılmış şekilde kullanıyorum

elmasuyu sitesinde Apple iMac G5 ekranları için özel dizayn edilmiş bi kılıf gördüm acer ekranım için almayı düşünüyorum ama g5 ekranlarının kalınlıklarını bilmiyorum bilgisi olan varmı acaba? benim supply dahil ekranın arka kalınlığı 5.5-6 cm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metinalhan -- 10 Haziran 2006; 17:17:17 >
      |
      |

Reklamlar
sohbet
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
SEO
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.