Şimdi Ara

Kurulabilen Mac os x for x86 internette doloşmaya başlamış (12. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.996
Cevap
3
Favori
425.228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ARKADAŞLAR BEN BİR İNEKİK YAPIP MAC DE START UP BOOT ÖNCELİĞİNİ WİNDOWSA VERDİM ŞİMDİ AÇILIŞTA MENÜ ÇIKIP MAC İ Mİ WİNDOWSUMU BOOT EDİYİM DEMİYOR NAPIYIM BEN ŞMDİ
  • quote:

http://rapidshare.de/files/4419165/chain0.rar.html dosyayı indirin.
    dosyayı rar ile açıp chain0 isimli belgeyi c:/diskinin içine kopyalayın...
    windosw hdd de boot.ini dosyasını açın.dosya gizlidir klasör seçeneklerinde görünür olmasını sağlayın.boot.ini dosyasını açıp

C:\chain0="Mac OS X"

bunu yap hocam
  • olmuyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: ilkerinanç

quote:

windosw hdd de boot.ini dosyasını açın.dosya gizlidir klasör seçeneklerinde görünür olmasını sağlayın.boot.ini dosyasını açıp

bunu yap hocam

AA EWET BUNU DENEDİM GİZLİ KLASÖRLERDE DAHİL OLMAK ÜZERE BENİM BİLGİSAYARIMDA BOOT.INI.BACKUP DOSYASI VAR BAŞKA BİŞİ YOK HOME EDITION KULLANIYORUM ... oNUN İÇİN CHAİN OLAYI OLMADI BİR PROGRAM VARMI WİNDOWSUN ÖNÜNE YERLEŞEN BİŞİ MACİ ÇALIŞTIRMAK İÇİN
  • Benim CPU MMX,SSE,SSE2 destekli çıktı ne yani ben x86 kuramıyacakmıyım
  • kuracaksın çalışacakta
  • arkadaşlar bu sse2, sse3 meselesi tam olarak aydınlanmıyo bence çünki şööle bi problem var
    ben güncellemeden sonra sistem uçunca tekrar yükleyeyim dedim
    ve sse2 hack yazan yeri daha önce yüklediğimde işaretlemiştim çalışmıştı sistem
    şimdi nasıl olsa işlemci sse3 destekli işareti kaldırayım kurarken dedim (işlemci intel 3.0 ht)
    ama kurduktan sonra sistem hiçbir şekilde açılmıyor.
    tekrar kurup sse2 hack i işaretleyip kurunca açılıyor. nedendir acaba bilen varmı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: kedisevket

quote:

quote:

bunu yap hocam

AA EWET BUNU DENEDİM GİZLİ KLASÖRLERDE DAHİL OLMAK ÜZERE BENİM BİLGİSAYARIMDA BOOT.INI.BACKUP DOSYASI VAR BAŞKA BİŞİ YOK HOME EDITION KULLANIYORUM ... oNUN İÇİN CHAİN OLAYI OLMADI BİR PROGRAM VARMI WİNDOWSUN ÖNÜNE YERLEŞEN BİŞİ MACİ ÇALIŞTIRMAK İÇİN

klasör seçenekleri/görünümden "korunan işletim sistemi dosyalarını gizle"işaretini kaldır boot.ini dosyasını göreceksin...
    bide böyle dene
  • quote:

klasör seçenekleri/görünümden "korunan işletim sistemi dosyalarını gizle"işaretini kaldır boot.ini dosyasını göreceksin...
    bide böyle dene

yapamıyorsan sunu dene < başlat/çalıştır c:\boot.ini > yaz direk karsına cıkacaktır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turgayilhan -- 21 Eylül 2005, 16:19:14 >
  • bunun dvd sini alabilecegim kim var be kartala yakın yada kadıkoye bizahmet alabilecegim kımse varmı
  • neyse hallettım sonunda
  • ben varım dicektim ama halletmişsin
  • saol polatty teşekkur ederim
  • size bir iyilik yapim yapmış oldugum iso dopsyasını peer2mail e yollayacam isteyen ordan ceksın hız olarakda cok iyidir emule, torreentle ugrasılmaz
  • çok sağol ilker hallettim

quote:

quote:

Orjinalden alıntı: kedisevket

quote:

quote:

bunu yap hocam

bide böyle dene

• Arkadaşlar grafik uygulamalarını deneme şansınız oldumu acaba, photoshop, freehand illustrator filan nasıl çalışıyor, performansı nasıldır
  • bende neden olmuyor anlamadım,her haltı becerdim şu dual boot hikayesini yapamadım , ol mu yoooooooooooorrr
  • SS2 İŞARETLİMİ DEİLSE OLMAYABİLİR BENDE P4 3.0 VAR SS3 OLMALI PROGRAM OYLE DİYO AMA MAC OSU KURARKEN SS2 İŞERTİ KALDIRIP DENEDIM 4 KEZ OLMADI AÇILIRKEN EKRAN ORTASINDA UYARI CIKIYODU SON DEMEMDE SS2 İŞARETİNE DOKUNMADAN YAPTIM OLDU BİRDE OYLE DENE
  • evet aynı şey bendede oluyor defalarca denememe rağmen 3.0 işlemci ss2 işaretini kaldırınca osx i çalıştırmıyor
    ancak sse2 yüklersem açılıyor makina.
    hoş işaretli olmasının da bi zararını görmüş değilim çatır çatır çalışıyor.
    benim takıldığım bi tek yer kaldı oda previev var resimlere bakmak için herhangi bir resmi tıkladığımda
    previevi açılıyor güya ama resmi göstermiyor. quicktime la falan bakınca yada diğer programlarla açılıyor resimler falan ama
    küçük bi problem previevde göstermiyor işte. sanırım ekran kartıyla alakalı
  • işte işlemcin SSE3 destekli çalışırsa o resimleri görebiliyorsun.
    programların falan saçmalama sebeplerinin en başında bu geliyor.
    Apple mühendisleri de bir garip.
    SSE3 olayına bağladılar işi ne işe yarıyor ne işe yaramıyor hala anlamadım.
    diğer sistemlerde niye bunun hiçbir önemi yok peki?
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.