Şimdi Ara

Kurtulmak mümkün mü?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
755
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu an 800 civarı elom var.Bu seviyeden 1500-1600 civarına ulaşan oldumu? Ya da mümkün mü? Sadece merak ettim bırakıcam yoksa ranked oynamayı.her oyun en az 1 troll.yok ilk ben jungle dedim,yok mid gitmezsem feedlerim..sinirler düzelsin ,sakinleşelim,eğlenelim diye oynarken, bu oyun başlı başına sinir sebebi oldu.2 tane mouse kırdım bu lavuklar yüzünden....

• Bu forumda millete -noob,feeder,leaver,cart curt- diyen tipler var fakat anlamadığınız nokta şu neden milletin sorunlarını çekiştireceğinize birazda kendinize bakmıyorsunuz ben onu anlamıyorum işte.Fakat zamanla öğrenirsiniz,gerçekten.
  • Bence mümkün. Bir ara sırf leaverların feedarların inadına umuramaz oldum ve sürekli ranked yaptım. Bu arada bir oyunda tanıştığım kişi ile maçlara girmeye başladık elom abartısız 690 kadar düşmüştü ve şuan 1030. Yine elo hell sayılabilir fakat o durumdan buraya geldiysem 1600 civarı neden olmasın. 430 a yakın ranked maç yapmışım yarısından fazlasını win e çıkartmayı sonunda başardım senin içinde buna engel yok bence.

Kısaca iyi bir oyuncu bul ve onunla birlikte ranklara girmeye başla.
  • 800' düştü. Tekrar 1000'lere yükseldim
  • quote:

Orijinalden alıntı: CoyoTe !

Bu forumda millete -noob,feeder,leaver,cart curt- diyen tipler var fakat anlamadığınız nokta şu neden milletin sorunlarını çekiştireceğinize birazda kendinize bakmıyorsunuz ben onu anlamıyorum işte.Fakat zamanla öğrenirsiniz,gerçekten.

güzel kardeşim birincisi ben kimseye noob feeder falan demedim , mesajı bi daha oku.ikincisi burda milletin sorunlarını çekiştirmedim sadece bir soru sordum "kurtulmak mümkün mü?".Hem ayrıca sen ne kadar kasmışsan kas ,ne kadar cabalarsan çabala 1 adam yüzünden bile oyun kaybedebilirsin.harcadığın zamana yazık.ben oyunlarımın yüzde 60 ını böyle kaybettim.Madem sen eminsin bu kadar kendinden zamana bırakmayalım sen öğret ,açıkla ne öğrenmem gerektiğini.

• sinirlenmemek adına bi takım bulabilirsin. eğer sürekli oynadığın ve iyi olduğunu bildiğin insanlar olursa hata yapsalarda kızmazsın. sonuçta herkes hata yapabilir herkesin kötü oyunu vardır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali.akarslan

quote:

Orijinalden alıntı: CoyoTe !

Bu forumda millete -noob,feeder,leaver,cart curt- diyen tipler var fakat anlamadığınız nokta şu neden milletin sorunlarını çekiştireceğinize birazda kendinize bakmıyorsunuz ben onu anlamıyorum işte.Fakat zamanla öğrenirsiniz,gerçekten.

güzel kardeşim birincisi ben kimseye noob feeder falan demedim , mesajı bi daha oku.ikincisi burda milletin sorunlarını çekiştirmedim sadece bir soru sordum "kurtulmak mümkün mü?".Hem ayrıca sen ne kadar kasmışsan kas ,ne kadar cabalarsan çabala 1 adam yüzünden bile oyun kaybedebilirsin.harcadığın zamana yazık.ben oyunlarımın yüzde 60 ını böyle kaybettim.Madem sen eminsin bu kadar kendinden zamana bırakmayalım sen öğret ,açıkla ne öğrenmem gerektiğini.

Demek istediğim genel olarak herkes kendisinin iyi oynadığını ve diğerlerinin işe yaramaz olduğunu düşünüyor.Bende diyorum ki karşındakinde kusur bulmadan önce kendine bir bak.Zaten şöyle birşey var oyunda counter pickler sayesinde ne kadar iyi oynarsan oyna kazanamıyorsun.Bu yüzden çoğu kişi flame yapıyor rage atıyor.Gereksiz bence zaten 800 eloya düşmüşsün bırak rank girme normal game oyna.

•  Kurtulmak mümkün mü?
  • quote:

Orijinalden alıntı: amaze8

Kurtulmak mümkün mü?

Sen aralarından hangisisin

• Duo girin aynı lane kasın oyunu taşıma imkanınız olsun
  • 3 maç üst üste kazanarak 1050'leri geçtim. 800'den buraya kadar vay be. 250 elo kasmışım bi ileri bi geri. GP hell elodan çıkmak için benim ilacım olacak gibi. 3 oyun oynadım 3'ünde de parçaladım. Philosopher's stone çıkıp deli gibi harras yapıyorum. Ultimi'de bot lane'e jungle gank atarken onlar için kullanıyorum. Hem kendin deli gibi kasıyorsun hem de kastırıyorsun. Her oyun 300 ve üzeri cs yaptım. Şimdiye kadar niye denemediysem
  • Oynadıktan sonra neden olmasın ki...
    resmi forumda görüyorum ben 800 elo stream açmış 6 ayda platin badge falan yapmış çok var
  • Tamamen sana bağlı eğer dediğin gibi iyi bir oyuncuysan şanssızlıkla 800 e düşmüşsen hep sizin takım kötü geldiyse vs. tabiki kurtulabilirsin. Ancak sen 800 eloluk bir adam seviyesinde oynuyorsan şansın yok orda kalırsın.
  • TSM Reginald 900 elodan 2200 e gelmiş bi adam.
  • Bugün bir ranked rehberi açasım var. Benim gibi hell elo'ya düşüp çırpınmasın bari yeni ranked başlayan insanlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: amaze8

Kurtulmak mümkün mü?

• -asla küfür etme sövme . tamam adam feedliyo olabilir ama eğer omg feeder report falan filan tarzı şeyler yaparsan adam daha kötü oynar ve seninde konsantreni bozar
    -oyunu taşıyabilcek oyunun kaderini değiştirebilecek herolar al ( ad carry , mid)
    -kill için adam kovalama
    -farm yap
    -ward al ve takımına ward almalarını söyle
    -tek gezme her seferinde her fighttan once chatten kime focuslanılması gerektigini yaz

bunları doğru yaparsan ve hakediyorsan neden olmasın çıkarsın elohellden
  • Ranked maçlarda önemli olan ilk 20 maçtır aslında. 40 kazanıp 40 kaybettiğin için onları kaybedersen çok büyük düşüşe girmiş olursun. Ama zaten olan olmuş , sana tavsiyem 1200-1300 civarlarında elosu olan bir arkadaşınla duo girip o oyunlarda support görevini üstlenmen. En kolay bu şekilde çıkabilirsin yukarılara. Ben de 950ye kadar düşmüştüm şu an tekrar 1200 eloya döndüm sayılır.
  • Ben 920den 13xx küsüre geldim; solotop/jungler/mid değil de AD carry oynamayı öğrenirsen birkaçtane de premade bulursan sorun olmaz kanımca. Ha şans da önemli açıkçası. Tavsiyem, her maçta iyi oynayan kim varsa ekle ki sonra premade sıkıntısı çekmeyesin.
  • Açıkca 13xx lere kadar vayne çok rahat taşıyabilir bence. Arkadaşın dediği gibi mid solo top falan gitme. Al carry'i farmla taşı oyunu. Hatta Banlanmassa Trynda pickle. Counterlayan takım çıkarsa zaten diğer carrylerle de kaybedersin oyunu. Vayne ve Trynda iyi taşır oraları kanımca
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.