Şimdi Ara

Kurtlar vadisini izliyor musunuz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
0
Favori
1.204
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki

Kurtlar vadisini izliyor musunuz?

(En Son Oy Tarihi: 12.3.2013)
Giriş
  • Çevremdeki herkes deli gibi bu diziyi izliyor..
    Hiç izleyeceğini düşünmediğim insanlar bile izliyor.
    Merak ettim forumun % kaçı hiç kaçırmıyor...

• hiç izlemedim ve izlemeyeceğim
  • şimdiye kadar hiç izlemedim
    şimdiden sonra da izlemeyi düşünmüyorum.
  • eskiden bende izlemiyordum ama şu anda Türkiye gerçeklerini en gerçekçi olarak veren dizi olduğu için seyrediyorum...
    kafamı kuma gömmek bana göre değil...

ama çakır için yas tutmadım,törenlere katılmadım ve dizideki hiçbir karakterin fanatiği değilim sadece"bilgilenme"amacıyla seyrediyorum
    tabiiki showtv izin verdiği sürece..
    45 dakikalık diziyede 97 dakika reklam gösterilmezki kardeşim
  • izlemedim izlemeyeceğim
  • vah vah vah arkadaşlarım
    size reklam arası dizi mi izletiyorlar
    yapılır mı be bu size
    eskiden böylemiydi mc gyverler falan vardı küçüklüğümüzde (yeni nesil bilmez)
    1-2 kere reklam cıkardı o da 2-3 bilemedin 5 dakka sürerdi
  • dıdıtdııııt,dıdıtdııııt...
    "annnnd this mac gyver"....
    hatırlıyorum yahu,ne güzel diziler vardı eskiden.yada bize öyle gelyordu.diziyi başlasın diye bi hafta beklerdik...
  • eheh ben de biliom mcgyver fln da yeni dünya düzeni bu...[hmm şu elindeki pilot kalemmi..yoksa silah mı :=)..

dizi hakkında ise şunu söyleyebilirim, yapım olarak herhalde en yüksek bütçeli dizi..sadece adamlar uğraşıyorlar fln ona helal diyorum..yoksa yok polatmış fln, çoğu kişi kasılıyo sanki gerçekte var öyle biri...
    kötü dizi değil bence..ama mükemmel fln da değil...
  • mc gyver bir efsanedir... ona laf yok. bi ara atv yayınlıyodu eski bölümlerini...
  • bence yapım olarak beş para etmez kurtlar vadisi.çok abartı var hareketlerde,gerçekçi değil...
    polatı oynayanda hiç iyi bir oyuncu değil.necati şaşmazmı ne...
    yaw adam rolune öyle bir kaptırmışki gerçek hayattada aynı kasılmaları yapıyormuş duyduğuma göre.keza oktay kaynarca da öyleymiş..
    şöyle temizinden bi sopa yemeseler bari
    ama dediğim gibi sadece ülkemdeki olayları gerçeğine yakın verdiği için seyrediyorum sadece...

bu arada Xeo, "ÇATLI"diye birini duydunmu sen hiç..."gerçekte böyle biri yok"demişsinde
  • İzlenmezmi yau..Süper bi dizi ama resmen reklam arsı izliyoz ..zevenkler sabıttı 20 dk reklam 15dk dizi koyuyorlar..Hele 4 haftadır tam sabıttılar..Show'un telefon numarısı bilsem arayıp akraba olacam,neyse dizi tatil oldu son bölümde .ok gibi kaldı öyle..Heryerde bir olay geçen seneki elemanların 4'de 3 üçünü temizlediler..Komple yeni insanlar
  • Yaw bırakın onu bunu da Kurtlar Vadisini iyi bilen biri cevap versin şu son bölümde neler oldu..Polat Karahanlının oğlumuymuş? Aslan Beyle Karahanlının ilişkisi nedir.??vs..Şu son bölümün analizini yapıverin..
  • forumda çok kişi izliyor bu diziyi çünkü daha önceleri o saatlerde forum sinek avlıyordu
  • ya kusra bakma ama dizideki çoğu şey abartı bence...yani demişin çatlı fln..
    bu polat maşallah arkasında devlet , önünde mafyanın desteğiyle ilerleyen bir iyilik abidesi sanki..hem bu kadar güçlü iyi biri var mı ya..
    herkesin tanıdığı gizli kahraman olmaz herhal..
    yani biliyorum dizideki birçok şey günümüzdeki şeylerle örtüşüyo ama , herşey ya bi kutupta toplanmış,yani ya çok kötü psikopat, ya da çok iyi,sadece iyilik için adam öldüren(!!!!)...neyse...
  • bende önceden izlemiyordum ama sonra hastası oldum neleri çıktı mesela?
    imzalı logoları, şarkı albumu vs...
    forumlarında 50000 üye var yaklaşık rekor vs.. halk çok ilgi uydu genelde,!
  • Bende diziye sonradan başlayanlardanım ama Kasım sonundan bu yana sadece 1 bölümü kaçırdım ki o da Çakır'ın vuruldugu bölümdü.Şimdi dedigin gibi %95 ihtimal polat karahanlının oglu aslanda ayni ihtimalle kardeşi..Aslan polatı bebekken kaçırıyor ve camiye bırakıyor.Gerisini biliyorsunuz zaten..Gitti güzelim aslan gitti..Pala ilk defa gözlüklerini çıkarttı ve "sadece ölüler görür" diyip kaçtı..Gitti gitti gitti koça aslan gitti.Aslan amca artık yok..Yau kardeşim .okunu çıkartılar dizinin çakır gitti aslan gitti orhan gitti daha bir sürü adam telef oldu

• ya bende o 37. bölüm kafa kesme sahnesinden sonra izlemeye başladım ama amacım yok Türkiye'nin gerçekleri yok bilmemne fln dill güzel ve heyecanlı bi dizi :) son bölüm;

Polat: Burası benim mekanım aricaksanız kendi mekanınızda ararsınız
    Kılıç'ın şişko koruması:Aghhh
  • Reklamlara laf etmeyin bizim yaptığımız reklamda dönüyor:):p
  • izlemezmiyiz
  • işim yoksa izlerim ama avrupa yakasını kurtlar vadisine tercih ederim
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.