Şimdi Ara

Kurtlar Vadisi Pusu [12. Sezon]- (Kanal D) (2636. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52.775
Cevap
91
Favori
1.663.404
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26342635263626372638
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dizi yeniden başlasa bile önemli karakterlerin çoğu öldü dizide nasıl olacak?
  • KV ilk 97 bölüm efsanedir. Neden efsanedir çünkü tarafsız bir diziydi. Her ne kadar bazı şeyler kurgu olsa da en azından ülke gündemini ele alıyordu. Bazıları da ileride ülkenin ileride karşılaşabileceği durumları. Daha ABD, Irak'a bile girmemişken adamlar Irak'ı bırak Suriye bile sorun olacak diyordu.
    Son KV'ne bak. İşi güçü bıraktı birilerinin bir kesmin ekranda propagandasını yapan, körün tuttuğunu topalın bulduğunu dönen entrikanın Aşkı Memnuda bile yer almadığı, oyuncuların* şoför koltuğundan indirilip sete dahil edildiği dizi haline geldi.
    KV Kaos maos kıyamet mıyamet geçin bunları bu saatten sonra bir cacık olmaz bu diziden.
  • Üzücü bir haber. Testere Necmi'yi canlandıran Tarık Ünlüoğlu vefat etmiş. Allah rahmet eylesin.

"Ünlü oyuncu Tarık Ünlüoğlu 61 yaşında hayatını kaybetti. Usta oyuncu geçtiğimiz ay akciğerinde meydana gelen problem nedeniyle hastaneye kaldırılmıştı. "

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 1 Ekim 2019; 19:59:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 10 Numara

Üzücü bir haber. Testere Necmi'yi canlandıran Tarık Ünlüoğlu vefat etmiş. Allah rahmet eylesin.

"Ünlü oyuncu Tarık Ünlüoğlu 61 yaşında hayatını kaybetti. Usta oyuncu geçtiğimiz ay akciğerinde meydana gelen problem nedeniyle hastaneye kaldırılmıştı. "
    Hadi be, harbi harbi çok üzüldüm. Büyük oyuncuydu Allah rahmet eylesin. Sevdiğim bir oyuncu ve tiyatrocuydu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fulton -- 1 Ekim 2019; 14:29:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eşkiya dizisinde olduğu gibi Kurtlar Vadisindede efsaneydi. Allah rahmet eylesin.
  • oha, Testere'nin cenazede, Aslan Akbey'in parayı cukkalamak... Allah çarpsın sizi emi

https://www.cnnturk.com/magazin/tarik-unluoglunun-cenaze-toreninde-buyuk-ayip-selcuk-yontemin-parasini-caldilar?page=1

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 4 Ekim 2019; 18:8:31 >
  • Gözlerim cenazede Necati şaşmaz ı aradı

• Bu dizi unutulmaz umarım yeniden yanına güzel bi oyuncu kadrosu ile güzel bi seneryo ile çıkar
  • Efsane sinegraf bölümleri ( 1-55 ) yüklenmiş youtube'da. Görünce tekrar başladım diziye

Görüntü kalitesi mükemmel yahu, kesilmiş sahne falan hiçbir şey yok.

Aha bu kadar sahnesini merakla bekliyorum

• 742793 kullanıcısına yanıt
    Link atabilir misiniz hocam ben bulamadım.
  • Kanalın ismi kurtlar vadisi sinegraf
    Mesela kurtlar vadisi 6.bölüm sinegraf indir yaz çıkıyor hocam.
    Başka bir kanal daha var onunda ismi Süleyman Çakır o arkadaşta 14-49 arası yüklemiş diğer arkadaş 1-13 50-55 arasını yüklemiş.

• Beyler dizi ve filmlerin kronolojik sırasını bilen var mı ?

KV ilk 97
    KV Irak
    KV Terör

Buraya kadar tamam ondan sonra sıralama nasıl KVP nin kaçıncı bölümünde diğer filmler çekildi.Bilen varsa yazabilirse iyi olur.

Zaten en sonda KV Vatan var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Carbon Dioxide

Beyler dizi ve filmlerin kronolojik sırasını bilen var mı ?

KV ilk 97
    KV Irak
    KV Terör

Buraya kadar tamam ondan sonra sıralama nasıl KVP nin kaçıncı bölümünde diğer filmler çekildi.Bilen varsa yazabilirse iyi olur.

Zaten en sonda KV Vatan var.
    Terörden sonra Pusu başlıyor. Pusunun 49.bolumunden sonra Muro(Dizi senaryosuyla doğrudan bağlantılı değil.) filmi yayınlanıyor. Ardından Pusu 75. bölümünden sonra Kv Gladio başlıyor. Sonra 76.bolumden senaryo devam ediyor. 100'lu bolumlerde, Kv Filistin çekiliyor ama Muro filmi gibi doğrudan diziyle baglantili degil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Raven93 -- 8 Kasım 2019; 18:36:51 >

• Beyler 17:34'te başlayan müziği bulma şansınız varmı ?
  • Keşke yeniden çekilse.
    Memati,Abdülhey,Polat,Zaza,Elif,Muro,Çakır olsa reytinglerde en başa yerleşir bence.

TV’ye gelmeyip netflixe gelse abonelikler patlama yapar diye düşünüyorum 😀

• quote:

Orijinalden alıntı: Lazona53

Keşke yeniden çekilse.
    Memati,Abdülhey,Polat,Zaza,Elif,Muro,Çakır olsa reytinglerde en başa yerleşir bence.

TV’ye gelmeyip netflixe gelse abonelikler patlama yapar diye düşünüyorum 😀
    Yanlış... Netflix ile Kurtlar Vadisi izleyicisi çok zıt kitleler.. Netflix abones kv izlemez kv izleyicisi Netflix almaz

• 
Sayfa: önceki 26342635263626372638
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.