Şimdi Ara

Kurtlar Vadisi Pusu [12. Sezon]- (Kanal D) (1172. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
52.775
Cevap
91
Favori
1.663.404
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11701171117211731174
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • zaza dogrudan polata haber verdi daha sonrada mematiye büyük bir ihtimal memati senin burda ne işin var diye söylenmesi polatın bundan kaynaklanıyor,dr açıyor kapıyıda ebrunun ve kazımın sasırmasıda bu haftanın özeti kısaca bundan ibaret durgun bir bölümdü hepsinden önce...
  • quote:

Orijinalden alıntı: #Tuna#

ben de atıyorum bakalım

1- abdül ölmedi
    2- oyun yapıyorlar
    3- memati bulutun ihanet ettiğini öğreniyor buluta sıkıyor
    4- müsteşar bitti
    5- polat bomba gibi geliyor

iyimiş
  • Aksiyon sahnelerinde çalan cendere balık tutma, araba sürme, yolda yürüme, kitap okuma, yemek yeme sahnelerinde çalar oldu..
  • quote:

Orijinalden alıntı: SpyWar

konu güncel olduğu için merak ettiğim bişeyi sormak istiyorum.son olayları örnek göstererek sorayım;

abdülhey in ölmediğini bunu kabul edersek, polatda numaradan diğerlerinin yanında üzülüyor burası normal, peki polat tek kaldığı sahnelerde niye abdülhey ölmüş gibi davranıyor en azından ne öyle ne böyle gibi ruh halini yansıtabilir izleyicileride buna inandırmak için ama, ama direkt ölmüş gibi davranışlarla bunu izleyiciye yansıtmak normal mi bana saçma geliyor.belki bana bu bölümlerde böyle gelmiştir ama bu tarz şeyler daha önceki bölümlerde de oluyordu sırf ölme durumlarında değil kısaca bişeyi başkalarından saklarken başkalarınında olduğu sahnelerde ona göre daranıyor ama kimsenin olmasıdı sahnelerde bu tavrına devam ediyor.

belki dikkatimi çekmemiştir bilemiyorum ama ben bu tarz şeyler filmlerde falan rastlamadım.filmlerde, dizilerde falan böyle bir yaklaşım var mıdır yoksa bu kurtlar vadisine özel saçma bir durum mu

Evet buna benim de kafam takıldı ama ben şöyle düşünüyorum Polat tek kaldığı sahnelerde o kadarda üzüntülü değil hani Abdül öldü hadi güle güle ben tatile gidiyorum adam karısıyla güle oynaya tatil yapıyor ama mezarlıktan ofise geldiklerinde Polat odada tek kaldı orda üzüntülü gibi gözüktü bence orda üzüntü değilde daha çok ne yapacağını düşünüyor gibi geldi yine de teori Abdül ölmüş olabilir ama çok düşük bir ihtimal
  • dünkü bölümü tam izleyemedim.birazdan indirip izleyeceğim merak ettim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fakodede

POLATA .İKENDERİN YERİNİ ZAZA ULAŞTIRDI.(.İKENDERDEN BIKTI)

KAPIDAN DR.BAYAN CIKACAK(KESKE LAZ ZIYA CIKSA)

ONCEKI TAHMINLERIM PEK TUTMADI .BAKALIM BU KEZ TUTACAKMI

Nereden çıktı bu Laz Ziya meselesi konuda sürekli laz ziya diyor birileri. Adamı tuncay'ın gözü önünde şişlediler hatta Tuncay o yüzden delirmişti.Öldüğünü de gösterdiler.Laz Ziya nasıl geri dönecek?

Abdülhey döndü diyecekseniz bende abdülhey ile laz ziya bir değil diyeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi One Shot One Kill -- 12 Mart 2010; 19:14:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KaraDavut1989

quote:

Orijinalden alıntı: fakodede

POLATA .İKENDERİN YERİNİ ZAZA ULAŞTIRDI.(.İKENDERDEN BIKTI)

KAPIDAN DR.BAYAN CIKACAK(KESKE LAZ ZIYA CIKSA)

ONCEKI TAHMINLERIM PEK TUTMADI .BAKALIM BU KEZ TUTACAKMI

Nereden çıktı bu Laz Ziya meselesi konuda sürekli laz ziya diyor birileri. Adamı tuncay'ın gözü önünde şişlediler hatta Tuncay o yüzden delirmişti.Öldüğünü de gösterdiler.Laz Ziya nasıl geri dönecek?

Abdülhey döndü diyecekseniz bende abdülhey ile laz ziya bir değil diyeceğim.

ben de anlamıyorum herkes laz ziya dio
  • Peki Polat uzaktan ateş ederken kapıdaki silahlı adamlar niye hiç içeri gelmedi , çevreye bakmadı vs.
  • quote:

Orijinalden alıntı: B.S.S.

Kazım da şaşkınlık içinden baktığına göre %90 Abdülhey kapıyı açıyor.

Yalnız akşam izlerken evdeki herkes birşey bekliyor. Polat balık tutmaya gidiyo, aha abdül le buluşacak, balık tutuyo, gölden abdül çıkacak, yanına abdül gelecek, hep böyle bekledik ama adam balık tuttu

Sonunda yine yaptı yapacağını ama Polat Alemdar.

Bu arada birşey dikkatimi çekti, çekim kalitesi değişmiş, çekim kamera kalitesi değişmiş geldi bana. Pembe dizilerin çekimi gibi geldi biraz bana :D

Diziyi bırakmak zor oluyor dimi abi....

Yanlış anlama abi.....
  • quote:

Orijinalden alıntı: McCarty

aha şaşirma anı kazıma bak

Kurtlar Vadisi Pusu [12. Sezon]- (Kanal D)

Kazımın ifadesi oha buda nerden çıktı ne işi var burda der gibi bi ifadesi var. Yani doktoru gördü ayıktı abdülheyin ölmediğini.
    Ebrununda beyninden vurulmuş bi ifadesi vardı .Oda doktoru gördü beni gönderdiler polatla yiyişiyolar zannetti.
    YAni ev konusunda hiç bi problem yok.
    Bu arada laz ziya nerden çıktı . Ne arasın o evde. Ajdar açtı kapıyı diyeni bile gördüm hiç şaşırmadım.
  • Kapıyı açan doktor kız... Abdülde evde yatıyor... Ebrunun sinirli surat ifadesinin sebebide Polat'la doktor kızı hastanede elele görüp kıskanmıştı hatırlarsanız.. Burda karşısına çıkınca sinirlendi...
  • Kapıyı ÇAKIR açtı çakır.Canpolatı bekliyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SpyWar

konu güncel olduğu için merak ettiğim bişeyi sormak istiyorum.son olayları örnek göstererek sorayım;

abdülhey in ölmediğini bunu kabul edersek, polatda numaradan diğerlerinin yanında üzülüyor burası normal, peki polat tek kaldığı sahnelerde niye abdülhey ölmüş gibi davranıyor en azından ne öyle ne böyle gibi ruh halini yansıtabilir izleyicileride buna inandırmak için ama, ama direkt ölmüş gibi davranışlarla bunu izleyiciye yansıtmak normal mi bana saçma geliyor.belki bana bu bölümlerde böyle gelmiştir ama bu tarz şeyler daha önceki bölümlerde de oluyordu sırf ölme durumlarında değil kısaca bişeyi başkalarından saklarken başkalarınında olduğu sahnelerde ona göre daranıyor ama kimsenin olmasıdı sahnelerde bu tavrına devam ediyor.

belki dikkatimi çekmemiştir bilemiyorum ama ben bu tarz şeyler filmlerde falan rastlamadım.filmlerde, dizilerde falan böyle bir yaklaşım var mıdır yoksa bu kurtlar vadisine özel saçma bir durum mu

Genelde dizilerde telefonla arandığında karşıdakinin ya telefonu kapalı olur yada hemen açar. 1000 kere gördüysem telefon olayını hiç bir sefer meşgul çaldığını hatırlamıyorum.
    Ayrıca Ölen kişininde telefonu her zaman kapalı oluyo . Hiç açık olmaz. Artık vücut olunce radyoaktif dalgalarmı ne yayıyosa telefon kapanıveriyo

Onun için dizi deyip geçiceksin böyle durumlarda.
  • kapının arkasından herşey çıkabilir

muhtemelen doctor kadın açtı ve polatın karısı abdülü orda görünce apışıp kaldı
  • quote:

Orijinalden alıntı: rainbow05

Kapıyı ÇAKIR açtı çakır.Canpolatı bekliyordu.

Yok testere necmi açtı, elindeki testereyi gören ebru dumura uğradı
  • @SpyWar
    Öz kardeşin gibi sevdiğin dostunun vurulduğunu, ve diğer dostuna onun öldüğünü söylediğini ama aslında onun ölmediğini düşün. Bu acıyı ona yaşatmak kolay birşey değil. Sonuçta oyun oynamıyo adamlar elbet üzgün olacak ve arkadaşların da dediği gibi Abdülhey'in ölmediğini seyirciden saklamak için böyle davranıyor Polat.
  • quote:

Orijinalden alıntı: chakra

quote:

Orijinalden alıntı: rainbow05

Kapıyı ÇAKIR açtı çakır.Canpolatı bekliyordu.

Yok testere necmi açtı, elindeki testereyi gören ebru dumura uğradı

Tombalacıda olabilir.Tombala çekerken yakalandıysa ebru ondan bakmıştır öyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: tandem_78

kapının arkasından herşey çıkabilir

muhtemelen doctor kadın açtı ve polatın karısı abdülü orda görünce apışıp kaldı

daktır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: |Uqur|

@SpyWar
    Öz kardeşin gibi sevdiğin dostunun vurulduğunu, ve diğer dostuna onun öldüğünü söylediğini ama aslında onun ölmediğini düşün. Bu acıyı ona yaşatmak kolay birşey değil. Sonuçta oyun oynamıyo adamlar elbet üzgün olacak ve arkadaşların da dediği gibi Abdülhey'in ölmediğini seyirciden saklamak için böyle davranıyor Polat.

ben aksini söylemiyorum zaten

tam anlaşılamadım sanırım.belki bu abdülhey in ölme durumundaki anlatmak istediğim havada kalmış olabilir bu yüzden farklı örnekle açıkladım.sırf bu bölümler değil kurtlar vadisinde daha önceki bölümlerde de aşağıda anlatmak istediğim durumlara benzer şeyler oldu.

quote:

yani şöyle diyeyim daha önce karşılaştığım durumları bu bölümler için değiştirip anlatayım; bölümün şu şekilde olduğunu düşünelim, tamamen anlattığım gibi bölümün olduğunu düşünelim. abdülhey in ölmediğini bir sahnede bir şekilde izleyiciye gösterdiler ne bilim polat doktora mesaj yazdı abdülhey e iyi bak falan dedi.bunu biz gördük (yani abdülhey ölmedi bunu izleyiciye gösterdiler) ama plan yaptığı içinde diğerlerine ölmüş gibi davranması gerekti ve bunuda davranışlarıyla yaptı ancak tek kaldığı sahnelerde sanki izleyici abdülhey in ölmediğini bilmiyormuş gibi, abdülhey ölmüş gibi bu davranışlar devam etti.burada izleyici zaten biliyor abdülhey ölmemiş bunu zaten gösterdiniz gördük niye odada tek kaldığında üzülme durumları ağlamalar yada bu ruh halini yansıtan içli müziklerle gösterim yapıyorlar.

bunun gibi durumları sırf ölme değil herhangibir konuda, daha öncede farketmiştim ama tam olarak o sahneleri hatırlayamıyorum o yüzden yukardaki şekilde anlatmak istedim demek istediğimi.
  • Bölümü yeni izledim, Abdülhey'in ölmediği zaten kesindi, hep söylemiştik, bu bölümle iyice tescillenmiş oldu...

Ebru'ya kapıyı açan kuvvetle ihtimal doktor kız ve içerde serumlara bağlı olarak yatan Abdülhey var.

Yalnız bu bölümde anlamadığım tek şey var;
    Polat İskender ve diğerlerinin orda buluşacağını nerden haber aldı?

Bi de bu son bölümü fena halde uzatmışlar,sıkıcı bir bölümdü, aslında fragmanları hiç izlememek lazım, bölümün hiçbir esprisi kalmıyor fragmanları görünce...
  • 
Sayfa: önceki 11701171117211731174
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.