Şimdi Ara

Kurtlar Vadisi Pusu [12. Sezon]- (Kanal D) (1170. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
52.775
Cevap
91
Favori
1.663.425
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11681169117011711172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kitabın adı Türk Peygamber Bozkırın Sırrı. ismine bakıp aldanmayın, kitabın türü roman. dünya Türk'tür tarzı bir kitap değil yani.
  • Ev'de ihtiyarların başı var bence..
    Neden ?

1- Polat'da telefon yok, hiçbir şekilde dışarıdan bilgi alamaz (tek bilgi alabileceği yer kazımların buldukları evdeki kişi)
    2- evdeki kişi hemşire olsa, o bilgileri nasıl elde edebilirki ? Gücü yetebilecek kişi sadece ihtiyarlardan biri olabilir.
    3- uzun vakittir ihtiyar kayıptı piyasada, kim nereye gitti ne yapıyor falan bilmiyor.. konuyu öylece bırakmışlardı.. ev'den onun çıkmasıylada olayı bağlamış olacaklar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: McCarty

aha starda kurtlar başladi yine star bu gece sabaha kadar KV göstercek

bu ne daa. kurtlar vadisi pusu gününde ve saatinde diyolardı ama bütün günü kastettiklerini bilmiyordum
  • quote:

Orijinalden alıntı: skyfor

Kapıyı açan hemşire değil doktor la koskoca doktora hemşire demeyin Yalnız Polat toplantının haberini nerden aldı toplantıdaki bir adam haber verdi desek telefon yok Polatta

ormanlık alan vardı ya Yakışıklı(bence tipsiz) nereye gidiyo dedi adamda agaclar engel oluyo göremiyoz dedi orada bir numara var.

bide memati polatın yanına gitti polat oltayı bırakmıştı sonradan geldi orda polat gene bi iş cevirdi
  • son 10 dkkalık kısmı dısında aile dizisine cevirilmiş bir bölümdü...
  • aha şaşirma anı kazıma bak

• star da KV var sağ üstte özel yazıyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: skyfor

quote:

Orijinalden alıntı: Amigo_1106

Toplantının yerini gülendam söyledıi polata

Kardeş Gülendam söyleyecek olsa Kazım veya Memati telefonla söylerdi zaten adam niye eve kadar gitsin ?

Söyleyen Ünsal olabilir, Aron Feller ile görüşürken ancak bu kişiler bir araya gelirse Polat geri döner diyorlardı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: McCarty

aha şaşirma anı kazıma bak

konu dışına koy iyi bi O'RLY? çakarlar
  • iyi fena bölüm değildi
  • Polat toplantının yerini abdülhey olduğunu düşündüğümüz evden öğrenmiş. Çünkü ayak izleri gösteriyor ki polat oraya gitmiş sonra toplantıya..
  • Güzel bölümdü..

Benim kafama takılan Abdülün mezarına kimi koydular... Morgdan bir ceset alıp kefene sarıp gömdüler sanırım...
  • film başlarken Abdülün adı yazdımı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Barbar

Güzel bölümdü..

Benim kafama takılan Abdülün mezarına kimi koydular... Morgdan bir ceset alıp kefene sarıp gömdüler sanırım...

İskenderin hastaneye gönderdiği adamı. (yüksek ihtimal)
  • AÇıkçası toplantı çok daha önceden ayarlanmış ve Polat'a söylenmiş. Zira Polat Memati'nin orada olmasına şaşırıyor. Yani nasıl oluyorsa bu toplantı Memati için düzenlenmiş değil gibi...
  • Toplantının yerini polata kim söylediyse mematinin de orda olacağını söylerdi..
    Demek ki toplantının yerini bilen ama mematinin orda olacağını bilmeyen birisi söyledi..
  • zaten abdülün kalbinin durduğu sahnede bi iğneyi göstermişti kamera o iğne sanırım geçici bir süre kalbini durdurdu sonra ordan çıkarıp bu eve yerleştirdiler abdülü, polat herşeyi çok önceden düşünmüi efferin keleş biraz daha çalışsan m.scofield'a yetişirsin polatcım
  • Güzel bir bölümdü, sahneler gereksiz yere uzatılıyor ancak polat ın tatil için gittiği yere bayıldım bana akyaka yı hatırlattı.
    Eğer abdülhey ölmediyse polat ın yaptığı pahalıya mal olabilirdi, memati kafasına da sıkabilirdi, o zaman görürdüm ben planı.
  • dizi eski havasını buluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: YodaTheMaster
    polat herşeyi çok önceden düşünmüi efferin keleş biraz daha çalışsan m.scofield'a yetişirsin polatcım

bu güzel..
  • 
Sayfa: önceki 11681169117011711172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.