Şimdi Ara

Kurtlar Vadisi Pusu [12. Sezon]- (Kanal D) (1169. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
52.776
Cevap
91
Favori
1.663.232
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11671168116911701171
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • temiz işdi kimse ölmeden bitse içimde kalırdı
  • belki 40 bölüm sonra ilk defa adam gibi bir kvp izledim. meraklandırıcı, heyecanlı ve en önemlisi polatgillerin saldıraya geçtiği bir bölümdü. tanıttıkları kitapta hoştu, kesin edinin okuyun böyle bir bölümde onun mesajını vermeleri hoştu. "Türklerde plan yapar" diyebildiler sonunda. o ümit kırıcı, aşağılayıcı çizgilerinden vazgeçmeleri iyi oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: b_sevki

eee şimdi de iskender öldü mu?hadı bakalım 2 haftada bunu konusalım

Niye 2 hafta yine mi ara var ki ?
  • sonu güzel olmuş
  • Kurtlar Vadisi Pusunun şimdiye kadar izlediğim en heyecanlı bölümüydü...
    Gördüğüm kadarıyla İskender ölmedi...
  • Polat nereden haber aldı toplantıyı? Malum Mematiden çok daha önce gidip pusuya yatmış. Evden de büyük ihtimal Abdül ya da hemşire çıkacak. İskender böyle kolay ölecek adam değil. Ancak Israil in Türkiye başı oyun dışı oldu.

Açıkçası sırlarla dolu bir bölüm oldu... Polat neymiş doğrusu.... Aron Feller iyice korkmalı artık.
  • Kapıyı açan kişi hakkında hemşire tahmininde bulunan arkadaşlara katılıyorum.Evet çok durağan bir bölümdü ancak uyguladıkları plan gereği yaşanacak olan gelişmeler daha kısa anlatılsa bu seferde çok hızlı geçtiği için anlamsız olurdu bana göre,fakat haftaya hareketli bir bölüm olacaktır.
  • iskender ölmez ya sanki polat onun da kafasına sıkamaz mı çokta kolay sıkardı senaristler bir şekilde yaşatırlar onu
  • Önümüzdeki bölümü garantiye almak için sona biraz aksiyon koyup bitiriyorlar...
  • evden abdül çıkabilir..
  • yanliz söyle bişey yok mu beyler ?

memati bulusmayi kabul etmeseydi bu toplanti olmayacakti ? bide ebru ve kazım resmen evi bulmak için yola cikmişlar. yok duman kokusu geliyo ne bu ya ebru izci köpeğimi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi McCarty -- 12 Mart 2010; 0:44:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenerlee_1907

belki 40 bölüm sonra ilk defa adam gibi bir kvp izledim. meraklandırıcı, heyecanlı ve en önemlisi polatgillerin saldıraya geçtiği bir bölümdü. tanıttıkları kitapta hoştu, kesin edinin okuyun böyle bir bölümde onun mesajını vermeleri hoştu. "Türklerde plan yapar" diyebildiler sonunda. o ümit kırıcı, aşağılayıcı çizgilerinden vazgeçmeleri iyi oldu.

kitabın adı ne ?
    bu arada kapıdan abdül çıkacak adım gibi eminim
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenerlee_1907

belki 40 bölüm sonra ilk defa adam gibi bir kvp izledim. meraklandırıcı, heyecanlı ve en önemlisi polatgillerin saldıraya geçtiği bir bölümdü. tanıttıkları kitapta hoştu, kesin edinin okuyun böyle bir bölümde onun mesajını vermeleri hoştu. "Türklerde plan yapar" diyebildiler sonunda. o ümit kırıcı, aşağılayıcı çizgilerinden vazgeçmeleri iyi oldu.

kitabın ismi ve yazarı ?
  • Kapıyı açan hemşire değil doktor la koskoca doktora hemşire demeyin Yalnız Polat toplantının haberini nerden aldı toplantıdaki bir adam haber verdi desek telefon yok Polatta
  • Toplantının yerini gülendam söyledıi polata
  • aha starda kurtlar başladi yine star bu gece sabaha kadar KV göstercek
  • quote:

Orijinalden alıntı: Amigo_1106

Toplantının yerini gülendam söyledıi polata

Kardeş Gülendam söyleyecek olsa Kazım veya Memati telefonla söylerdi zaten adam niye eve kadar gitsin ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: skyfor

quote:

Orijinalden alıntı: Amigo_1106

Toplantının yerini gülendam söyledıi polata

Kardeş Gülendam söyleyecek olsa Kazım veya Memati telefonla söylerdi zaten adam niye eve kadar gitsin ?

Kardeş bu da bi fikur... olur mu olur...
  • Polat yanında kangal da getirmiş bidahaki bölümde ikisi beraber hepsini götürecek
  • Balıklar söyledi Polat'a.
  • 
Sayfa: önceki 11671168116911701171
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.