Şimdi Ara

Kurtlar Vadisi - Playstation 3 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
2.277
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu saçma diziyi gerçekten izleyen var mı?

Arkadaşlarımın ısrarıyla kvp filistine gittim ömrümde izilediğim en saçma film
  • quote:

Orijinalden alıntı: D.A.B.9

bu saçma diziyi gerçekten izleyen var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Sabotime

quote:

Orijinalden alıntı: D.A.B.9

bu saçma diziyi gerçekten izleyen var mı?

Zuhaha zaten zarar ettiler o filmle
  • Zack: Müthissin yav, o gifler ne öyle. Iyi güldüm ha. Er yada gec Kurtlar Vadisi oyunu gelecektir, tabiki Türkce dublaj ile.
  • cüneyt arkınıda istiyoruz
  • Bu geceki bölümünü kacırdım tv de.Açayımde netten izleyim hastasıyız dedeeeee..
  • ersoy öldümü ya ben sonunu izleyebildim
  • Oyun baştan sona "god mode" açık olarak oynanacak o zaman. En fazla sıyrık olur heralde Polat'ta.
  • quote:

Orijinalden alıntı: frostxxx07

ersoy öldümü ya ben sonunu izleyebildim

ersoy öldümü bu nasıl bir sorudur yahuu..

pencereden atladı intihar etti dermişim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackTower_35 -- 10 Haziran 2011; 1:01:06 >

• Gny* 4 kisi Amerikan üssüne baskin yapmaktan daha güzel birsey var mi? Tabi arkadada KV nin müthis havaya sokan müzikleri. http://www.youtube.com/watch?v=eTCsyy5WSts
  • yalnızca hayaL
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gny*

Oyun baştan sona "god mode" açık olarak oynanacak o zaman. En fazla sıyrık olur heralde Polat'ta.

Bunun gibi bi espri yapmak için girmiştim konuya
  • sihirli annem
  • Önemli olan filmin ne anlattigidir. Elime Dualshock 3 ü alip, tv karsisina gecip oyunda isci kiyafeti ile bir politik adamin lüks aracini durdurup pusuya düsürmeyi cok isterim. Yada üst gecide cikip lüks araci uzun namlulu silahlarla taramak. Ciksa hepiniz ilk günden jelatinli alirsiniz. Bu "olmaz" ayaklarini birakin. I-C-O bu rapi yermi?

• süper olur.. aslinda pana film ile bu konuda irtibata gecmek lazim :)=

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Musculation -- 10 Haziran 2011; 2:18:41 >
  • xXxKaNGaLxXx: Evet aslinda, Pana film ile irtibata gecmek gerekirde ama ne yapacaklar ki? Türk oyun firmasi olsa coktan cikmisti. Basbakan olsaydim I-C-O Games for only Turks adli bir oyun firmasi kurardim.
  • Benim için hiçbir önemi yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: I-C-O

xXxKaNGaLxXx: Evet aslinda, Pana film ile irtibata gecmek gerekirde ama ne yapacaklar ki? Türk oyun firmasi olsa coktan cikmisti. Basbakan olsaydim I-C-O Games for only Turks adli bir oyun firmasi kurardim.

İyiki başkan değilsin o zaman yoksa yollarda Montla Zıçardık
  • I-C-O

1. Yaş kaç?
    2. Dalga mı geçiyon?
    3. Sene 2011 olmuş sen hâlâ bu diziyi izliyor musun?
    4. "I-C-O bu rapi yermi?" Ne demek oluyor ve Hangi cins bu kelimeleri kullanıyor?
    5. Sence günde 3 çeşit gazete alan birisi 1 haftada 1 sezon "KV" senaryosu yazamaz mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Devil01 -- 10 Haziran 2011; 4:49:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: [ AsiL ]

quote:

Orijinalden alıntı: Gny*

Oyun baştan sona "god mode" açık olarak oynanacak o zaman. En fazla sıyrık olur heralde Polat'ta.

Bunun gibi bi espri yapmak için girmiştim konuya

Konunun en bomba espirisini arkadaşa kaptırmışsın desene Gny arkadaşımızı kutlarım,bu filmi daha iyi anlatacak kelime yok herhalde

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.