Şimdi Ara

Kural Dışı Başlık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
794
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 10 gün önce kontratı imzalamama rağmen hala oyalıyolardı. Faturama fiyatını bindirdiler BB internet paketimi iptal ettiler. Ha gelicek ha gelicek ama şimdi arayıp soruyoruz telefon nerede diye, nasıl cevap almamızı beklersiniz? Ellerinde telefon cihaz kalmamış!! Böyle bir rezillik, ayıp ben hayatımda görmedim, bu kadar iğrenç bir kurum olamaz. Sizcede biraz ayıp değilmi?
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• kontrat imzalandığı anda vermeleri lazım aslında cihazı.. vodafone'dan alırken böyle olmuştu prosedür.
  • Benimki kurumsal hat olduğu için yok kontrat imzalayıp evinize postalicaz dediler. Ama gelin görünki 10 gündür ne gelen var ne giden 100 kere aradık falan filan sonunda bugün bu cevabı aldık.
  • parasını ödüyorsunuz ancak telefonu vermiyorlar yani ?
  • Aynen öyle şuan faturamda iphone kontrat bedeli yansıtılmış durumda. Ancak telefon elime ulaşmadı ve ellerinde şuan telefon kalmadığını bi sonraki partiyle geleceğini söylediler. Ancak bu daha önceden bilgilendirilmesi gerekmezmiydi? 16 aralık günü aradım ve pazartesi gelip kontrat imzalandı sonra 1 ile 4 iş günü içinde postalanıcağını söylediler. Bugun 10.gün ve telefon yok diyorlar.
  • Bnde3gs alirken imzayi attim telefonu aldim sen boyle biseyi niye kabul ettin ki
  • Bence aldiginiz yere gidip ortaligi ayaga kaldirin
  • quote:

Orijinalden alıntı: binum+ımgreydi

Aynen öyle şuan faturamda iphone kontrat bedeli yansıtılmış durumda. Ancak telefon elime ulaşmadı ve ellerinde şuan telefon kalmadığını bi sonraki partiyle geleceğini söylediler. Ancak bu daha önceden bilgilendirilmesi gerekmezmiydi? 16 aralık günü aradım ve pazartesi gelip kontrat imzalandı sonra 1 ile 4 iş günü içinde postalanıcağını söylediler. Bugun 10.gün ve telefon yok diyorlar.

çok saçma geldi. İmzayı attığın an telefonu eline alman lazım dostum daha doğrusu vermeleri lazım.
    532'yi ara şikayet bildiriminde bulun sert bir dille hangi timde bu olayı yaşadıysan.

Gerçi imzaladığın belgelerin bir nüshası muhakkak sende vardır. İlk önce baştan sona oku bi. eğer herhangi bir maddede bunu ihtiva edecek birşey varsa hak iddaa edemezsin

Şahsen telefonumu ayırtmıştım 16 aralık günü gittim aldım hatta kendi öküzlüğüm yüzünden olay bile çıkarttım. Siriyi bulamadım ilk bi nerde lan siri diye siri yoksa bu 4 napıyonuz hacı siz fln diye

Meğersem settings>siri>on yapmak gerekiyormuş

• quote:

Orijinalden alıntı: TuffkiLLe

kontrat imzalandığı anda vermeleri lazım aslında cihazı.. vodafone'dan alırken böyle olmuştu prosedür.

Ben de vodafoneden aldım turkcellden almayı düşünmüştüm iyi ki almadım. Umarım en kısa sürede telefonuna kavuşursun dostum
  • quote:

Orijinalden alıntı: brscnzr

quote:

Orijinalden alıntı: binum+ımgreydi

Aynen öyle şuan faturamda iphone kontrat bedeli yansıtılmış durumda. Ancak telefon elime ulaşmadı ve ellerinde şuan telefon kalmadığını bi sonraki partiyle geleceğini söylediler. Ancak bu daha önceden bilgilendirilmesi gerekmezmiydi? 16 aralık günü aradım ve pazartesi gelip kontrat imzalandı sonra 1 ile 4 iş günü içinde postalanıcağını söylediler. Bugun 10.gün ve telefon yok diyorlar.

çok saçma geldi. İmzayı attığın an telefonu eline alman lazım dostum daha doğrusu vermeleri lazım.
    532'yi ara şikayet bildiriminde bulun sert bir dille hangi timde bu olayı yaşadıysan.

Gerçi imzaladığın belgelerin bir nüshası muhakkak sende vardır. İlk önce baştan sona oku bi. eğer herhangi bir maddede bunu ihtiva edecek birşey varsa hak iddaa edemezsin

Şahsen telefonumu ayırtmıştım 16 aralık günü gittim aldım hatta kendi öküzlüğüm yüzünden olay bile çıkarttım. Siriyi bulamadım ilk bi nerde lan siri diye siri yoksa bu 4 napıyonuz hacı siz fln diye

Meğersem settings>siri>on yapmak gerekiyormuş

• quote:

Orijinalden alıntı: umutavcisi67

quote:

kontrat imzalandığı anda vermeleri lazım aslında cihazı.. vodafone'dan alırken böyle olmuştu prosedür.

Ben de vodafoneden aldım turkcellden almayı düşünmüştüm iyi ki almadım. Umarım en kısa sürede telefonuna kavuşursun dostum

Bende iyiki turkcell den aldım sıfır sorun. 532yi 1 saat içinde 2 kez aradığım için öncelik verdiler hemen müşteri hizmetlerine bağladılar vs vs. :)

hemen marka kötülemeye gerek yok. Vodafonedan almışsanız güle güle kullanınız.

• Bence suç biraz da sizde;yani ben olsam ya imzayla beraber telefonu alırdım ya da telefon gelir imzayı atardım...
  • 10 gün evel bende iphone 4s aldım iphone 4 çıkdığında türkcell t10 çıkdığında hep ilk gün alanlardandım aynı gün kontratimi iptal ettirip aynı gün cihazımı aldım hiçde bi sıkıntı çekmedim bu sizin ordakilerin ve sizin suçunuz imza atıp parasını ödüyosanız polisle giderim yine alırım o cihazı veya iptal ettririm ama şöle bişey var bizim burada 2 adet türkcell tim var bitanesinde 4s kalmamışdı isterseniz gelince alın dediler imza filan demediler kaç gün dedim 2 ile 40 gün arasında değişir dediler 40 gündede gelebiliyomuş yani bende diğer timden aldım sorunsuz bi cihaz
  • daha TİM'de çalışırken bizde kontratli cihazlari verirken cihazi vermek zorundalar cunku satis sozlesmesine imei no girmek zorundalar acaba o kısmı ne yaptilar...

forumda Ahmetc hocam daha bilgilidir bu konuda

umarim cozulur

saygılar
  • Biz de aynı durumu yaşadık ve yaptığımızı söylüyorum. İşyerinde babacan bir abimizi(takım elbiseli) aldık yanımıza telefonu aldığımız yere gittik. Elimizde kontrat, babacan abimizi avukat olarak tanıttık ve abimiz bir tutanak tuttu. İmzalatmak istedik fakat imzalamadılar haliyle. Ertesi gün telefonu gönderdiler! Ulan be adi herifler, elinde olmayan telefon için nasıl kontrat yaparsın sen ya? Nasıl ya?
  • quote:

quote:

quote:

Bende iyiki turkcell den aldım sıfır sorun. 532yi 1 saat içinde 2 kez aradığım için öncelik verdiler hemen müşteri hizmetlerine bağladılar vs vs. :)

katılıyorum.
    bazı arkadaşlar hemen firmayı büsbütün kötülemeyi çok seviyorlar.
    ben de zamanında turkcellden kontratlı aldım çok memnundum her sorunuma telefondan cevap verdiler.
    kontrat imzalarken telefonu almanız lazımdı eğer elimizd yok diyorlarsa imzalamayacaksınız

• quote:

Orijinalden alıntı: webislander

quote:

quote:

quote:

katılıyorum.
    bazı arkadaşlar hemen firmayı büsbütün kötülemeyi çok seviyorlar.
    ben de zamanında turkcellden kontratlı aldım çok memnundum her sorunuma telefondan cevap verdiler.
    kontrat imzalarken telefonu almanız lazımdı eğer elimizd yok diyorlarsa imzalamayacaksınız

Sevgili arkadaşlar burada amacım Turkcelli kötülemek olamaz lütfen konuyu çarpıtmayın!
    Arkadaşın yorumuna istinaden vodafone ve turkcell kullanıcıs olduğum için tercihimi vodafoneden kullandım ve hemen teslim aldım

Siz sevgili yorumcu dostlara duyrulur.

Edit: Yorumumu bir daha okuyunca istemeden de olsa cümle eksikliğinden öyle algılanmışda olabilir bu yüzden Turkcell firmasından ve Turkcell kullanan arkadaşlardan özür dilerim. Sonuç olarak bayinin hatası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umutavcisi67 -- 28 Aralık 2011; 20:31:28 >

• Konu kilitlenmiştir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.