Şimdi Ara

Kumtel şömine 30 tl Ankara BIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
1
Favori
2.929
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kış baslamadan 75 tl ye almıştım stok da vardı en son
    Kecioren gazinoda kocatepe kahvenin bir alt sokağında tam adres olarak bilmiyorum malesef

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Aynı mağazada joop parfüm de 50 tl ye o da uygundu ihtiyacı olana metin tercan fotoğrafçısının yanında dükkan

• ucuz ama quartz sa alınmaz hepsı ellerınde kaldı zaten bır ıse yaramıyor elektrık cok tuketıyor. İnfrared olanlara bakmak lazım
  • shifisitert S kullanıcısına yanıt
    kapali mekanda infrared ise yaramiyor. havayi isitmiyor kapandigi an olayi bitiyor. diger yandan elektrikli isiticilarin hemen hepsinde verim %100 civarinda neredeyse, infraredin olayi acik havada isigi ile isitabilmesi sadece.

• quote:

Orijinalden alıntı: shifisitert

ucuz ama quartz sa alınmaz hepsı ellerınde kaldı zaten bır ıse yaramıyor elektrık cok tuketıyor. İnfrared olanlara bakmak lazım

infraredler de çok tüketiyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • parfüm güzelmiş hocam bence bir iki stok yapın
  • batkent B kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle çok iyi fiyat hocam şu an almadım ben daha önce kullanmıştım bu parfümü.belki faydalanan olur diye paylaşmak istedim fiyat çok iyi cunku

• quote:

Orijinalden alıntı: erkanrap

Kesinlikle çok iyi fiyat hocam şu an almadım ben daha önce kullanmıştım bu parfümü.belki faydalanan olur diye paylaşmak istedim fiyat çok iyi cunku

parfüm bi joop mu kalmış hocam orda calvin klein de yazıyor
  • yedikeresekiz Y kullanıcısına yanıt
    Malesef hocam clein yoktu dikkatlice de baktım. Bir marka daha vardı Ch ile başlıyor ismi onu bilmiyorum ama ondan da az kalmıştı joop çok vardı

• quote:

Orijinalden alıntı: suicide

kapali mekanda infrared ise yaramiyor. havayi isitmiyor kapandigi an olayi bitiyor. diger yandan elektrikli isiticilarin hemen hepsinde verim %100 civarinda neredeyse, infraredin olayi acik havada isigi ile isitabilmesi sadece.

30m2 dukkanda ve komsu dukkanlarda da ınfrared kullanılıyor kışın yeterlı oluyor kapalı mekanda. İngiltere amazon ve almanya amazon sıtelerıne de baakrsanız en cok satılan ısıtıcılar bu ınfraredler ve tuplu radyanlar oldugunu gorursunuz zaten. Quartz ısıtıcılar artık kullanılmıyor elde kalanları ıc pıyasaya surmusler mlsf
  • quote:

Malesef hocam clein yoktu dikkatlice de baktım. Bir marka daha vardı Ch ile başlıyor ismi onu bilmiyorum ama ondan da az kalmıştı joop çok vardı

chopard dır büyük ihtimal. joop un 75 yada 125 likleri oluyor sanırım bu 75 lik
  • yedikeresekiz Y kullanıcısına yanıt
    Evet dediginiz marka sanirim

sürekli calisiyor degil mi? cunku kapanir kapanmaz buz gibi oluyor ortam. birde isigin vurdugu yer yanarken diger tarafi buz tutuyor?

dukkanda falan olur, surekli kapi acilacak hava sirkulasyonu olacak vs. bir nevi acik alan gibi.

isinma sistemlerinde klima haric elektriksel verim olarak ahim sahim farklar yok 2000lik ufo da 2000lik rezistansli klasik isitici da ayni gucu cekip ayni isiyi veriyor. ufo ufo diye reklam yapip fahis fiyatlardan cok inanilmaz bir teknoloji gibi sattilar millete iste.

• quote:

Orijinalden alıntı: suicide

sürekli calisiyor degil mi? cunku kapanir kapanmaz buz gibi oluyor ortam. birde isigin vurdugu yer yanarken diger tarafi buz tutuyor?

dukkanda falan olur, surekli kapi acilacak hava sirkulasyonu olacak vs. bir nevi acik alan gibi.

isinma sistemlerinde klima haric elektriksel verim olarak ahim sahim farklar yok 2000lik ufo da 2000lik rezistansli klasik isitici da ayni gucu cekip ayni isiyi veriyor. ufo ufo diye reklam yapip fahis fiyatlardan cok inanilmaz bir teknoloji gibi sattilar millete iste.

duvara cevırrısen duvarı ısıtır duvara temas eden hava da ısınarak daha buyuk alanı ısıtır sadece kendıne cevırırsen tabıkı senın sagın ısınır solun ısınmaz ama ortamın sıcaklıgını artırır ufo o nedenle cok kolaylık oluyor
    hayirlisi diyip kapatayim bari konuyu :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suicide -- 4 Mart 2018; 17:2:24 >
  • Arkadaslar gorseldeki sagdaki wish bayan parfumu siddetlentavsiye ederim. Fiyati 50 liraysa cok iyi. Her gordugumde stok yapiyorum . Esinize annenize alabilirsiniz.

Burda 60 liraya aldim dun .40 liraya almisligim var onceleri

• batıkent tarafında bu ısıtıcı ve parfümlere denk gelen varmı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Aynı mağazada joop parfüm de 50 tl ye o da uygundu ihtiyacı olana metin tercan fotoğrafçısının yanında dükkan

Hocam joop hala var mi biliyor musunuz?

• dedelekk D kullanıcısına yanıt
    Maalesef bir bilgim yok üstadım

• quote:

Maalesef bir bilgim yok üstadım

Teşekkürler 😄

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.