Şimdi Ara

Kumho Lastikler nasıldır ? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
2
Favori
271.121
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 225/40/18 ecstea le sport modelini yaklaşık 3 aydır kullanıyorum fakat kesinlikle almamanızı öneriyorum.3 kere kazadan kıl payı kurtuldum ıslakta hiçbir şekilde yol tutmuyor hız yapıyorsanız uzak durun , biraz daha bekleyip düzgün bir lastik alın derim...
  • Burak Doğan kullanıcısına yanıt
    205/65/16c transportera lastık aldık 4 adet kumho harıka lastık yumusak sessız ozellıkle sessız altını cızıyorum mıchelın vardır oncekı lastıkler onlardanda sessız vırajlarda hıc korkutmuyor fren mesafesı guzel kısaca fıyatına gore fıyat performans olarak alınacak lastık .bende taktırırken cok dusundum ama memnunum.sadece bu lastıkle taslı zemınde asırı sekılde gezmeyın o kadar.
  • 215-55-17 kumho lastik düşünüyorum avensis için önceden pirelli bakıyordum vazgeçtim acaba uzun vadede yarılma dişlerinde hızlı aşınma olur mu bilemedim fiyatları oldukça uygun goodyear 2 katı fiyatına satılıyor
  • valla önceki aracımda ku31 kullandım 30-40 bin ömrü var,kışlıklarda kumho gayet memnunum,balans tutması filan gayet iyi...

şu an pirelli p7 cinturato var yemin ederim kumho pirelliye 10 basar,bu kadar rezil bir lastik olamaz,15 bin km oldu her yokuşta patiye düşüyorum,dişleri erimeye başladı birdaha pirellimi ASLA!

kumho F/P olarak çok iyidir 225/45/17 ebadında kumho 900 tl gidilen mesafe ort:40bin km örneğin michelin 1800-2000 gidilen mesafe ort:60bin km...

30 binde bir kumho almayı tercih ederim böylece michelin 30binde ömrünün yarısındayken lastikleri sıfırlamak daha mantıklı...

özetle fazla paranız yoksa kumhoyu alın gönül rahatlığıyla kullanın...
  • quote:

Orijinalden alıntı: guvenxoca

valla önceki aracımda ku31 kullandım 30-40 bin ömrü var,kışlıklarda kumho gayet memnunum,balans tutması filan gayet iyi...

şu an pirelli p7 cinturato var yemin ederim kumho pirelliye 10 basar,bu kadar rezil bir lastik olamaz,15 bin km oldu her yokuşta patiye düşüyorum,dişleri erimeye başladı birdaha pirellimi ASLA!

kumho F/P olarak çok iyidir 225/45/17 ebadında kumho 900 tl gidilen mesafe ort:40bin km örneğin michelin 1800-2000 gidilen mesafe ort:60bin km...

30 binde bir kumho almayı tercih ederim böylece michelin 30binde ömrünün yarısındayken lastikleri sıfırlamak daha mantıklı...

özetle fazla paranız yoksa kumhoyu alın gönül rahatlığıyla kullanın...

tam aklıma yattı ama alamıyorum nereye sorduysam verdiğim ebatta stok yok

• Ben 1 yıldır kullanıyorum hocam memnunum.

• sanırım şu lastiği alacağım, yol tutuşu daha iyidir orjinalinden ve yakıtı da çok artırmaz diye düşünüyorum.

SAVA 175/65 R14 82T Perfecta Oto Lastik (Üretim:2014) Goodyear Üretimi - Uzun Ömür

Sonuçta güvenlik önce gelir diye yorumladım kendimce ama umarım pişman olmam.

Goodyear üretiyormuş yorumları HB de iyi idi ama ne derece doğru olur hala kararsızım

http://www.n11.com/sava-17565-r14-82t-perfecta-oto-lastik-uretim2014-P26224422

http://www.hepsiburada.com/liste/sava-175-65-r14-82t-perfecta-oto-lastik-uretim-tarihi-2014-/productDetails.aspx?productId=otysf778440&categoryId=259720

Montaj da ücretsizmiş rot balans bazı markalarda ücretsiz ama balans için ücretsiz vs denilmemiş ücretsizdir inşallah

ama şu sonda yazan 82T ne oluyor acaba onu anlayamadım

• Fiyat performans oranı piyasadaki en iyi lastik markalarından bence. Özellikle KU 31 modeli şiddetle tavsiye edilir.
  • Ya sert uzun ömürlü ya yumuşak kısa ömürlü karar sizin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theimam35 -- 19 Temmuz 2014; 0:31:44 >
  • arkadaşlar bende 195/65/15 jant için kumho kh 17 düşünüyorum. bu lastiği kullanan var mı acaba? birde ürün kataloğunda yakıt tüketimi ve ıslak yol performansı da E olarak gösterilmiş. bu çok fark eder mi acaba? almalı mıyım kumho kh 17 lastiği tavsiye der misiniz
  • kartal78 K kullanıcısına yanıt
    clio 3 aracımın orjinal lastikleri olan bridgestone marka lastiklerini arac 56000 kmde iken 195 60 15 ( 65/15 de olabilir cok emin olamadım suan) kumho ecsta ile değiştirdim.Sizin belirttiğiniz ile aynı model mi bilmem ama onceki lastiklere gore biraz gürültülü lastikler ama yol tutus frenleme vb genel olarak memnunum . Lastikleri almadan önce modelini rot balanscı olan kuzenime sormustum deseninin güzel bir lastik olduğunu söylemişti. Bu arada kumholarda kore ve çin malı üretim olanlar varmış mümkünse kore malı olanını tercih edin , daha iyiymiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chiki -- 28 Temmuz 2014; 21:43:03 >
  • 195 55R 16 ebatını kullanıyorum gayet memnum.. yumuşak lastik olması benim için iyi.
  • kumda iyi gerisi boş
  • 215/50/17 var 3 ay oldu alalı, bi sıkıntııs yok
  • arkadaşlar bugün pirelli p1 lastik aldım 4 adet. fiyatıda uygun geldi kumho ile aynı nerdeyse. herkese teşekkürler
  • Astra J 'dehttp://www.1010tires.com/tires/reviews/Kumho/Ecsta+SPT+(KU31) 'yi 9 aydır kullanıyorum, ıslak zemin hariç performans çok iyi, sesizlik süper. Ben memnunum, tavsiye ederim.
  • Kumho Solus sanırım 195/60r15 ölçüde olması lazım 3 yıllık lastik var aracımın altında.
    Kuru zeminde doğrusal tutunma zayıf. Yani bilhassa rampa yukarı kalkışlarda kolayca patinaja sarabiliyor ya da frenlemede kolayca ABS ye girebiliyor. Islak zeminde tutunma çok daha zayıf. en sakin kalkışlarda dahi patinaja düşüyor. Frenlemede ise ABS devredeyken dahi aracın yavaşladığını hissetmiyorsunuz (Yani o kadar kolay kızağa düşüyor ki, aracın yavaşladığını hissetmeden ABS giriyor devreye).
    Ancak iş yanal tutunmaya gelince, bir defa dahi güvensizlik vermedi. 180 ile viraja girdiğim de oldu (Otobanda aracı sınarken) ıslak zeminde sahil yolunda 70 ile viraja girdiğim de oldu, duble yolda yine ıslak zeminde 110 ile çeyrek turluk viraja girdiğim de oldu ama bir kere olsun araba kayma yapmadı. Bunda kullandığım aracın süspansiyon sisteminin de etkisi olabilir ama lastikler doğrusalda ne kadar zayıfsa, yanalda bir o kadar iyi.
  • Off road icin kumho lastik almisti abim.

30.000km gitti

Ve abim begendi lastikleri

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yakın zaman öncesinde uyarılara rağmen bilerek aldığım hesaplı bir lastik.
    Ben 8 senede 72500km yapmış bir araca taktım. İlk görüntü tamam, umarım kazasız belasız kullanırım. Bundan sonra alacaklara referans olsun diye paylaşıyorum.

Kumho Lastikler nasıldır ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sallaso -- 11 Aralık 2014; 13:53:38 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.