Şimdi Ara

Kullanmadığım atm kartları...

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
6.897
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar.2 yıldan beri üzerime kayıtlı 2 adet Garanti paramatik kartı mevcut.Bunlar eski çalıştığım şirketler tarafından açıldı.Acaba bunlar kullanmadığımda ya da sonradan kartları kullandığımda para keserler mi.Bilgisi olan arkadaşlar yanıtlayabilirler mi?Cevaplayan arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VforVendetta37 -- 29 Ocak 2012; 16:15:16 >

• Up.
  • Up.Maksat konu üstte kalsın.
  • yok dostum kullandıgın ay kadar içersindeki bakiyeden alıyolar. para yoksa alamazlar. yatırsanda alamazlar.
  • UP. Bankacıyım bu işin içimdeyim diyenleri bekliyoruz.
  • bizimde var garantide hesap, bonus kontör kart falanda var. yıllardır kullanmadık. hiç para yatırmadım kart parası, kart getirtme parası falanda kesemediler. borç çıkarmasınlar başımıza?
  • alırlar.hatta hacze kadar gidebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kangroo

alırlar.hatta hacze kadar gidebilir.

ciddi misin? :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: BoSs37

quote:

Orijinalden alıntı: kangroo

alırlar.hatta hacze kadar gidebilir.

ciddi misin? :(

şaka
  • quote:

Orijinalden alıntı: Valhallarian

UP. Bankacıyım bu işin içimdeyim diyenleri bekliyoruz.

Kimse bu işin "içimde" değil,o yüzden cevap beklemeyin
  • Bildiğim kadar, 3 yıl dokunmadınız hesap pasifleşiyor ama kapanmıyor, siz akılılık ettiniz para yüklediniz, 3 yılın kesintileri yani diğer bir değişle kira bedeli sizden kesiliyor 10 yıl boyunca dokunmazsanız hesap otomatik kapanıyor, bir kaç şey daha var aklıma gelmedi. Tavsiyem kullanmadığınız hesaplarını kapatmanız sonradan başına bela olabilirler.
  • İçinde paranız olmasa dahi hesap işletim ücreti alıyorlar malesef. Para yatırır yatırmaz hemen bakiyenizden düşer. Şayet hesabı kapatmak isterseniz onu yatırmadanda kapattırmazlar. Kimi banka 3 ayda 1 alıyor kimisi 4 ayda 1 kimisi yılda 2 sefer alıyor. Ama çoğu banka otomatik fatura ödeme talimatı vererek bu ücreti almıyor Ama kredi kartıyla gelen bankamatik hesaplarında hiç hareket olmadıysa herhangi bir ücret alınmıyor. Sadece 1 lira yatır çek o günden sonra bir daha işlem yapılmasada hesap işletim ücreti işlemeye devam edecektir. Bilginize.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Egeli lodos -- 30 Ocak 2012; 18:01:56 >
  • Hesaba para yatırdığın anda düşerler.Her 6 ayda bir 45 lira düşüyodu garanti yanılmıyorsam.
  • Paranı yatırdığın an çekerler.
  • bu konuyu görünce aklıma geldi :) benimde yaklaşık 2 senedir kullanmadığım hsbc hesabım vardı. hesapta para yoktu ama hiç. atm kartı bir ara cüzdanda kırılmış bende kırıp çöpe atmıştım. ilerde herhangi bir borç falan gelir mi karşıma?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ant_alican -- 30 Ocak 2012; 18:20:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ant_alican

bu konuyu görünce aklıma geldi :) benimde yaklaşık 2 senedir kullanmadığım hsbc hesabım vardı. hesapta para yoktu ama hiç. atm kartı bir ara cüzdanda kırılmış bende kırıp çöpe atmıştım. ilerde herhangi bir borç falan gelir mi karşıma?

hesaptan borç cikartsalar herkes borçlu olurdu :) ancak para yatarsa cekebilirler.ama ben alışkanlık yaptım etrafimada tavsiye ediyorum, mutlaka kapatırım.iş mi değiştirdim banka mi değişti varsa param çeker ve kapatırım.kullanmadigim hesap yada kredi kartını mutlaka kaparim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4Reaky

yok dostum kullandıgın ay kadar içersindeki bakiyeden alıyolar. para yoksa alamazlar. yatırsanda alamazlar.

Çatır çatır alıyorlar, arkadaşın dediği gibi hacize kadar giderler. Hatta EFT yapıldı hesabıma, anında çekmişler. Arayıp ağzıma geleni söyledim. Haksız yere para alıyorlar.
  • Bugün bankaya sordum.Para yatırmadığın sürece birşey olmaz,eğer yatırırsan dönem ücretlerini keserler dedi.Kullanmadığın sürece kırıp atabilirsin dedi.
  • İnanmayın şu adilere.. Kısa sürede kapattırın kartlarınızı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.