Şimdi Ara

Kullanıcılar yenilenmiş GTA 5'i beğenmedi: Dolandırıcılık (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
0
Favori
8.004
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • şu oyunu bir oynamayan benmiyim ya epicten beleş aldım kurmadım bile hiç

• İnsanların tepkisi sonunda geldi. Artık GTA 6'nın acilen çıkması gerektiğini değil rockstar yöneticileri 5 yaşındaki çocuk bile biliyor. GTA 6'yı çıktığında heyecanlı bir şekilde değil nefretle söylene söylene söve söve alacağım. Çok uzattılar bu işi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adamlar 40 birime oyun alıyor bu paraya değmez diyor biz 500-600 birime alıyoruz oysa aynı oyunları

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rockstar son 2 GTA güncellemesi ile gta6 kalite beklentisini zayıflatıyor. Trilogy de çok eleştiri almıştı

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Iyileştirmeye para odemek :(( konsolda 30 fps olmasi zaten onlarin ayibi. Oyunu 60 fps yapip biraz biraz makyajlamaya para istiyorlar. Ben yinede alacagim muhremelen ama ucuzlamasini bekleyecegim. Bu fiyata almam.

• Rocktar, kurucuları yönetimden ayrıldığından beri her işi eline yüzüne bulaştıyor. Yeni Blizzard olma yolunfa emin adımlarla ilerliyorlar.

• GTA+ (plus) çıkartıyorlar bide

• Adamlar iyi para kazandı gta 5den

• ChelseaSmile kullanıcısına yanıt

Tam bunu yazmaya gelicektim oyunlarda kritik kararlar alan bi abimiz vardı ayrıldığını öğrenmiştim o zamandan beri rockstar da dikiş tutmadı. Gta 6 da fiyasko bir oyun görürsek şaşırmayacağım. Şu zamana kadar rezalet gidiyorlar açıkcası

• Efsanelerölmezunutmayın E kullanıcısına yanıt
    Tam bir dişi düşüncesi. Beleş alınca nasıl tatlı gelmiyor?

• PS2 ye de çıkartırlar inşallah. Malum o konsol da az satmadı yani.

• Aragorn Elessar kullanıcısına yanıt

Beleş ya hava atıyorum :D

• Sonunda tepki gösterdi oyuncular! 10 yıldır gtaV çıkıyor sürekli o kadar güzel bir oyunda değil. San andreas veya gta4te olan bazı güzel mekanikler yok ve 3lü ana karakterlerin 3üde leş gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1BilimAdamı -- 27 Mart 2022; 21:11:37 >
  • Adama bak diyor ki trilogyde grafik açısından belli etmişlerde gta 6 güzel olmayacak diyor sanki senin sistemin onu kaldırabilecek bide paran yetecek hemi şöyle boş kafalılara uyuz oluyorum

• Hadi dünya geneli dil desteği gelse tamam diyeceğiz ona bile ama şu haliyle harbiden dolandırıcılık.

• Ağalar ps4'te premium sürümünü satın aldım, ne güzel bir sürü şey içinde geldi. Ps5 versiyonunu da merak ediyorum ama premium sürümü gelmezse almam. Online'a ayrıca para veremem, kimse kusura bakmasın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.