Şimdi Ara

Kullandığınız En ilginç arabalar neler??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
10.313
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ben bir şeyi çok merak ettim acaba benim dışımda tr de çok nadir olan yada hiç eşi olmayan arabaları kullananlar varmı?

benim kullandığım arabalar

1978 BMW 6.35CSI (sağdan direksiyon) gümrükten alınmıştı konsoloslukta görevli bir ingilize sattım
    1991 Fiat Ritmo (sağdan direksiyon) kıbrıstan kesin dönüş yapan subay bir akrabamızdan aldım, araç pert oldu
    1978 Toyota Cressida (sağdan direksiyon) araba koleksiyonu yapan zengin bir işadamına sattım
    1993 Toyota Vista (sağdan direksiyon)
    1992 Toyota Corsa (bu arada yüzünden caponyada opel corsa,opel vita adıyla satıldı)

• 1972 MODEL AUDİ 100 LS KULLANMIŞTIM... İLGİNÇ DEĞİLDİ AMA, TÜRKİYE DE ÇOK AZ BULUNAN BİR MODELDİ...

• Hummer H1

• linkteki aracı almayı düşünüyorum ama etrafta kimsede olmayınca çekimser kalıyorum
    http://www.sahibinden.com/memurdan-acil_satilik-163_000_km_de_98_model_rover_416-02WQQaXQQ16049052WQQpXQQdisplayitem
  • 1996 FIAT Coupe 2.0 16v

• quote:

Orijinalden alıntı: kritios

1996 FIAT Coupe 2.0 16v

Bu araba yüzünden girdiğim bir idda üzerine 3 takım elbise kazanmıştım.. 2002 senesinde o zaman malatyadayız dingiltay bir arkadaşım bana malatyada bir benikte ferrari gördüğünü söyledi. Arabayı bana tarif edince dedim lan o fiat coupe yok illa tutturmuş ferrari,odunum diyor bişey demiyor neyse iddaya girdik. Ferrariyse ben ona takım alacam eğer değilse o bana alacak ama arkadaş sözünde durdu ve aldı

• GM Saturn TR de hic satilmadi sanirim

Diger TR de pek gormedigim Toyota tercel di ikisi de dandik arabalardi hani ucubik ne kullandin dediniz diye yazdim

• Saturnun resmi de bu Amerikalilarin Japonlar gibi araba yapmaya ozenip beceremedikleri bir arabaydi diyebiliriz. Ici disi Japon yapilmaya calisilmis amerikan arabasidir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Saracen

GM Saturn TR de hic satilmadi sanirim

Diger TR de pek gormedigim Toyota tercel di ikisi de dandik arabalardi hani ucubik ne kullandin dediniz diye yazdim

bildiğim kadar tecel tr de 8 tane var biri antalya,ve kahramanmaraşta 2 tane de istanbulda var.. toyotanın en dandik arabalarından biridir abd pazarı için üretilmişti ama tutulmadı

• Tercel cok dandikti Saturn de onun gibi dandikti zaten Saturn de kapanmis ya da satilmis sanirim. GM in kuculme plani cercevesinde gozden cikarilmis.
  • 1996 Maserati Ghibli. Çift turboydu araç ve sürüş keyfi inanılmazdı:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: antibakteriyel sazan

quote:

1996 FIAT Coupe 2.0 16v

Bu araba yüzünden girdiğim bir idda üzerine 3 takım elbise kazanmıştım.. 2002 senesinde o zaman malatyadayız dingiltay bir arkadaşım bana malatyada bir benikte ferrari gördüğünü söyledi. Arabayı bana tarif edince dedim lan o fiat coupe yok illa tutturmuş ferrari,odunum diyor bişey demiyor neyse iddaya girdik. Ferrariyse ben ona takım alacam eğer değilse o bana alacak ama arkadaş sözünde durdu ve aldı

doğru söylüyorsun çoğu insan fiat olduğunu bilmiyor, ferrari sanıyor ve hala sanmaktalar.
    aracın markasını sorunca "fiat" diyordum hepsi şaşırıyordu.
    hatta konyada bir vatandaş "fiat" cevabını alınca "haaaa tofaş kup" demişti

• quote:

1996 FIAT Coupe 2.0 16v

• hayatimda kullandigim en ilginc araba klasik bir ( burunlu ) TRANSIT---

camurlu ve dar köy yollarinda acayip bir zevk veriyor...minibüsden ötürü ic mekani bir kamyon&otobüs havasi veriyor...

2,5 direct diesel injection sistemli motorun sesi fevkalede

• köye gittiğimde kullandığım bir jip var markasını falan bilmiyorum amerikan aracı 1950 model 2. dünya savaşında kullanılan cinsten girmediği yol yok taş gibi
  • Şantiye'deyken 10 dk olsada kullanmıştım. Mükemmel bir makine VOLVO Ekskavatör içine oturduğunuz zaman şöyle düşünüyorsunuz ; Dünyanın en güçlüsü benim. Gerçekten de çok güçlü ve ihtişamlı bir makina . . .

• Fiat Multipla 1.9 JTD
  • 2007 Golf V R32 DSG Devamlı 1.6 araba kullandığım için buna binince baya bir etkilemişti :)

• O 403
  • Mitsubishi Space Runner

Çok garip bir araç, Spacestar'ın bir boy küçüğü. Arkada sadece sağ tarafta kapı var, o da sürgülü kapı. Çok kullanışsız. Minivan olarak düşünülmüş ama ebat olarak normal bir hatchback'den çok farkı yok.

Bir de benim kullandığım galiba biraz bakımsızdı.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.