Şimdi Ara

Kulaklik tavsiyesi 200tlye kadar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
111
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Aradigim ozellikler şunlardır
    Oncelikle belirteyim vertigo hastasıyım ve ses kesinlikle rahatsiz etmemeli
    5-6 saat boyunca kafadayken başımı yada kulak kepcemi rahatsiz etmemesi lazim

Daha once cok kulaklik kullandim hiçbirinden memnun kalmadim cunki araliksiz basimda durunca ya kulak ceperinde baskidan agri hissettirdi, ya kafa bandi bas agrisi yapti cesit cesit sorunlar oldu

Lütfen konu hakkinda bilgi sahibi olan arkadaslar yardimci olursa sevinirim

Edit: mikrofonlu olup olmamasi farketmez
    Edit2: kulakligi bilgisayarda kullanacagim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vatikanli Mumin -- 19 Şubat 2017; 21:8:36 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Mic kalitesini benim gibi fazla takmıyorsanız TRUST GXT340 ı düşünebilirsiniz , 1 yıla yakındır kullanıyorum , kendisinden daha pahalı Asus Strix 2.0 ı aynı anda almama rağmen Asusu iade ettim ve bunu kullanmaya devam ediyorum , takıp çıkarması daha basit geliyor bana kendisi hafif , sesi güçlü ve kaliteli.

İlk bakmam da üst kafa bandı bana da biraz küçük gelmişti fakat kullandıkça başın üstüne fazla bir baskı hissettirmiyor yani yeterli geliyor , kulak üzerine denk gelen speaker kısmı , ortalama büyüklükte kulağınız varsa tam denk geliyor ne tamamen içine alıyor ne de çok açıkta bırakıyor.Ben 2016 Nisan da 140₺ ya Vatan dan almıştım , şu anda N11 de 110₺ ya satan mağazalar var , hiç daha üzerine gitmeden alabilirsiniz.

Bu arada son zamanlarda bazen kulağımdan çıkarıp boğazıma asarak sesleri dinleme şeklinde kullanmayı adet etmiştim son bir kaç aydır özellikle , bir şey dikkatimi çekmeye başladı , kulak kısmına denk gelen yumuşak dolgulu desteklerin tırtık tırtık aşındığını fark ettim nasıl oldu acaba derken , af edersin kısa haldeki sert sakala denk geldiği ve devamlı sürtündüğü için tam o kısım aşınmış hatta bir süre daha kullanımım devam edince aşınan bölge az az büyümeye başladı , kozmetik olarak kötü bir görüntü kalır yani siz de benzer şekilde kullanırsanız Hani satarken biraz ayıplı ürüne girmesini geçtim , gördükçe canınız sıkılabilir.

Bunu da ekliyim dedim , kulak dolguları kısa haldeki sert sakallar gibi sık ve sert şeylere sürtündükçe aşınıp deforme olmaya oldukça müsait işin özeti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Provisioner -- 20 Şubat 2017; 1:44:7 >

• audio technica m30x
  • Axwell. kullanıcısına yanıt
    Önerdiğin ürün 500-600₺ aralığında satılıyor bilmem yazmadan önce baktın mı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Provisioner

Önerdiğin ürün 500-600₺ aralığında satılıyor bilmem yazmadan önce baktın mı.

amazondan 200tlye aldım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.