Şimdi Ara

Kulaklık kullanıyorum ses kartı gerekli mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
623
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Masaüstü pc de battlefield yada aion oynarım hem evdekiler hemde komşular rahatsız olmasın diye hoparlör kullanmıyorum , yerine orta üst sınıf kulaklıklar kullanırım yeterlide gelir bana , ama düşündümde hep kaliteli kulaklıktan oyunlarda ve filmlerde kaliteli ses alırım diye düşünüyoruz ama orta karar bir ses kartı ile daha net berrak sesler duyabilirmiyiz işi iyi bilen arkadaşların öneri ve fikirleri var mı?
    Anakart MSI 870a-G54

Audio

• Chipset integrated by Realtek® ALC892
    - True Blu-ray Audio Support
    - Flexible 8-channel audio with jack sensing
    - Compliant with Azalia 1.0 Spec

• tamamen senin tercihine kalmış ben iki ay önce creative recon3d fatal1tyaldım kesinlikle verdiim paranın karşılığını alamadım.. ses kartına çok para verme(alma demiyorum). ona vereceğin parayla iyi bir kulaklık al bence senin için daha verimli olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zayber

Masaüstü pc de battlefield yada aion oynarım hem evdekiler hemde komşular rahatsız olmasın diye hoparlör kullanmıyorum , yerine orta üst sınıf kulaklıklar kullanırım yeterlide gelir bana , ama düşündümde hep kaliteli kulaklıktan oyunlarda ve filmlerde kaliteli ses alırım diye düşünüyoruz ama orta karar bir ses kartı ile daha net berrak sesler duyabilirmiyiz işi iyi bilen arkadaşların öneri ve fikirleri var mı?
    Anakart MSI 870a-G54

Audio

Üstat iyi bir kulaklığınız varsa bu cocuk oyuncakları ile uğraşmayın güzel müzik İcin kulaklık Dac i alın bir tane keyfinize bakın ses kartı ısı değil bu is

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Zayber

Masaüstü pc de battlefield yada aion oynarım hem evdekiler hemde komşular rahatsız olmasın diye hoparlör kullanmıyorum , yerine orta üst sınıf kulaklıklar kullanırım yeterlide gelir bana , ama düşündümde hep kaliteli kulaklıktan oyunlarda ve filmlerde kaliteli ses alırım diye düşünüyoruz ama orta karar bir ses kartı ile daha net berrak sesler duyabilirmiyiz işi iyi bilen arkadaşların öneri ve fikirleri var mı?
    Anakart MSI 870a-G54

Audio

Bende kulaklık olarak creative 3d alpha ve onboard ses kartı var gayet iyi .
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.