Şimdi Ara

Kulaklarım duymuyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
181
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar,ben büyük ihtimalle 3 yıldır kulaklık kullaniyorum.Son aylarda insanları duyamamaya başladım ikide bir kelimeleri tekrarlatmak zorunda kalıyorum.Simdi yeni liseye başladım tekrardan fark ettim bu durumu, büyük ihtimalle kulağımda bir sıkıntı var.Kulaklik kullanimini azalticam.İki sorum olucak.Kulaklıkları ne kadar sürede ve ne kadar ses düzeyinde kullanmalıyım? Kulağımın daha iyi duyması için yapabileceğim bir şey varmı?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Niye kimse görmemiş

• Yuksek sesle mi dinliyosun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kulaklık kullanmanın sorun çıkaracağını sanmıyorum. Ama cok yüksek sesle uzun süre müzik felan dinlersen sıkıntı olabilir. Ben de çok kullanıyorum kulak içi kulaklık. Bi ara ağrı olmuştu. Doktora gittiğimde hiçbir şey yok tertemiz kulağın demişti mesela. Eğer rahatsız ediyorsa doktora gitmen iyi olur.

• Hemde baya

• ÖĞRENCİ00 Ö kullanıcısına yanıt
    Benim ebeveynler sıkıntılı,doktora falan goturmezler.Velisiz bakarlarmi bana?

• iznevjeren kullanıcısına yanıt
    18 yaş altında isen tam emin değilim ama bakmayabilirler.

Bakarlar hocam ben 12 yaşından beri hastaneye kendim gidiyorum. Randevu alın öyle bir durum varsa bilgi verirler ya da 182 yi arayıp sorun. Ebeveynleriniz neden doktora götürmüyor garipsedim biraz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Yillardir yuksek ses ise ondan olabilir,doktor daha iyi bilir tabi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ebeveynlerim doktora götürmüyor dedim ama şey anlamında,giderken aşırı derecede kafamın içine ediyorlar ve ikide bir beni asagiliyorlar her konuda,bu aşırı sinirimi bozuyor sırf bu yüzden okuldan gelirken uzun yolu tercih ediyorum yani birde şimdi ekstradan anne baba lafı çekemem ve ufacık bir hatali birşey desem yolda,sonradan aylarca ağızlarında dolanıyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.