Şimdi Ara

Kulağımı Deldirmek İstiyorum, AMA KARARSIZIM! [Kulağı Delikler Baksın] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
17.207
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Deldirince noluyor? Küpe takmayıver kardeşim nerde görülmüş erkek adamın küpe taktığı bırakın şu Avrupa özentisini şimdi bana bi' tane padişah örneği vereceksiniz, gözünüzle gördünüz mü?

Git gide yozlaşıyoruz. Atatürk'ün Cumhuriyet'i emanet ettiği Türk Gençliği'nin gidişatına bakın... Yazık yazık...

• quote:

Orijinalden alıntı: stratejisever

Deldirince noluyor? Küpe takmayıver kardeşim nerde görülmüş erkek adamın küpe taktığı bırakın şu Avrupa özentisini şimdi bana bi' tane padişah örneği vereceksiniz, gözünüzle gördünüz mü?

Git gide yozlaşıyoruz. Atatürk'ün Cumhuriyet'i emanet ettiği Türk Gençliği'nin gidişatına bakın... Yazık yazık...

/>
    />
    />
    />
    />

hmmm. ok.

• bende 3 hafta önce deldirdim hiç bir zorluk çekmiyorsun pişman olmak diye birşey yok zaten çıkar farkedilmiyor bile
  • kararsızlık yaşayacak bi sorun yok bence sonuçta kulak yani bende 3tane var ki istediğim zaman çıkartıyorum delik olduğu belli bile olmuyo ayrıca cok cok az bi acısı oluyo. ama piercing yaptıracaksan bi düşün derim. çene'de sorun yokta kaşımdaki piercing i 1ay takmasam bile delik olduğu baya belli oluyo 2-3 yıldır kullanıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rocoron -- 16 Temmuz 2010; 17:58:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mt.w3

kararsızlık yaşayacak bi sorun yok bence sonuçta kulak yani bende 3tane var ki istediğim zaman çıkartıyorum delik olduğu belli bile olmuyo ayrıca cok cok az bi acısı oluyo. ama piercing yaptıracaksan bi düşün derim. çene'de sorun yokta kaşımdaki piercing i 1ay takmasam bile delik olduğu baya belli oluyo 2-3 yıldır kullanıyorum

Yok hocam piercing'e falan ihtiyaç yok. Ben kulak deldirmede bu kadar düşünüyorum. Piercing'i yaptırsam evden sağ çıkarmazlar

• Arkadaşlar benimde sorunum bu ya küpe yakışıyor deldirdim babam gördü kızdı falan hatta baya kavga ettik yani ben deldirmek istiyorum kulağımı babamı nasıl ikna edebilirim acil yardım gerek
  • Benim deldireli 2 seneyi geçti hiç pişman olmadım.
    Kızılayda deldirmiştim.
  • deldirme derim gerek yok boş işler şahsi düşüncem.
  • 3 sene önce deldirmiştim eczaneden. biraz acıyabilir en başta ama ona dayanırsın bence. en başlarda takıp çıkarması pek güç, onun haricinde yine pek bir zorluğu yok. küpe takan insanların seviyesi biraz düştü artık. ben kıkırdağımı deldirdim(sakın deneme bence, acıdan bayıldım), şu 2 senedir onunla idare ediyorum.
  • Heves.Bir küpeninde görünüşü o kadar değiştireceğini sanmıyorum zaten.Başına iş alma diyim.
  • Sakin deldirmeyin yanlislikla baska yerrde delinebilir buda kulaginiza kupe olsun... Nasil espri kanka
  • quote:

Orijinalden alıntı: qribal

Sakin deldirmeyin yanlislikla baska yerrde delinebilir buda kulaginiza kupe olsun... Nasil espri kanka

10 Numero
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.