Şimdi Ara

Kulağımı Deldirmek İstiyorum, AMA KARARSIZIM! [Kulağı Delikler Baksın]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
17.206
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bu açtığım kaçıncı konu...

Ama bir türlü karar veremiyorum ki.

Bazen bi' geliyor, Tamam diyorum; kesinlikle deldirmeliyim kulağımı. Zaten bana çok yakışır falan...

Sonra da bi' geliyor, İyi güzel de diyorum; gelip geçici bi hevesse hadi? Hadi bi süre sonra pişman olursam...

Bu konuda bana yardımcı olacak tek kişi, kulağı delik birisi.

DH'de de her türlü insan var. Kulağı delik de vardır elbet diyerek sizlerden yardım istiyorum.

Nasıl deldirdiniz? Ben sağlık ocağında deldirmek istiyorum...
    Acıdı mı? Yaparken değil de yaptıktan sonra acıdığını duydum.
    Ailenize nasıl anlattınız? En büyük problemim bu. Ablam dahil kimse istemiyor...
    Günlük hayatta problemleri neler? Bana bir tek Gusül sırasında rahatsızlık verecek diye düşünüyorum. Her gusül sırasında iğne kullanmak gerekiyor...

Sorularım şimdilik bu kadar...

• Kararsızlık yaşıyorsan mıknatıslı küpeler var onlardan takabilirsin.
  • yeni deldirmiş sayılırım

acımadı,hatta çok güzel bir kız deldi kıza bakıyordum anlamadım bile
    ama delindikten sonra 5 dk falan sızlama yaptı

kuyumcuda deldirdim

hatta 2 kere deldirdim ilk delik 1 hafta sonra küpe değiştirmeyi denerken kapandı üstüne gittim tekrar deldirdim

küpeyi takıp çıkarması çok zor geliyor bana alışamadım ondan çıkarmıyorum hiç sabah çıkarayım dedim takana kadar gözümden yaş geldi
  • Allah'ın verdiği delikler neyinize yetmiyo (Espri)
  • eyiiiiiiiiii kulağı delikler
  • quote:

Orijinalden alıntı: BrainGeR

Allah'ın verdiği delikler neyinize yetmiyo (Espri)

seni uzun süredir takip ediyorum akıllı ol..

• quote:

• quote:

Orijinalden alıntı: Rajeesh

yeni deldirmiş sayılırım

acımadı,hatta çok güzel bir kız deldi kıza bakıyordum anlamadım bile
    ama delindikten sonra 5 dk falan sızlama yaptı

kuyumcuda deldirdim

hatta 2 kere deldirdim ilk delik 1 hafta sonra küpe değiştirmeyi denerken kapandı üstüne gittim tekrar deldirdim

küpeyi takıp çıkarması çok zor geliyor bana alışamadım ondan çıkarmıyorum hiç sabah çıkarayım dedim takana kadar gözümden yaş geldi

Hıımm... Evet ilk taktıkları küpe oldukça kalın oluyormuş sanırım. O küpeyi takıp çıkarması zor.
    Teyzemin kızları gazladı beni. Hatta bugün gidip deldirecektik ama yapamadım ben.

Onlar da 2.'yi deldireceklermiş. Sağlık Ocağı'nda deldirelim daha temiz falan dediler.

Küpeyle oynamak da gerekiyormuş sanırım. Böyle bilgin bilgin konuşuyorum kusura bakma ama, gerçekten baya araştırma yaptım bu konuda.

İlk küpen takılıyken arasıra oynaman gerekiyormuş. Sağa sola döndürmek falan...

Ne kadara deldirdin? 2,5-3 tl bişey sanırım

• 1) ben sağlık ocağında deldirdim uyuşturdu kadın kremle sonra makineyi koydu ölçtü tak diye yapıştırdı ne bir acı ne bir sızı duydum.
    2) hiç acımadı 1 hafta oldu dün çıkardım bi zorlandım biraz çünkü aşamalı oluyor diğerleri gibi değil çıkarttım duş aldım rahat rahat sonra bi daha taktım biraz zorlandım ama en fazla 5 dk uğraştım arka deliği tutturamadım ayarsızım birazda
    3) ailem karşı çıkmadığı için deldirdim 18 yaşın altındamısın diye sordu evet diyince ailenin izni gerekiyor dedi ama arkadaşımda vardı yanımda oda biliyor haberleri var dedim kadın deldi hiç sorun çıkarmadan zaten fazla tınlamazlar paraya bakıyorlar nede olsa
    4) hiçbir problemi yok kulağında mı değilmi zaten hissetmiyorsun duşa girerkende çıkarıyorsun bu kadar basit hiçbirşey yok yani

ekleme : arkadaşım pardon unutmuşum söylemeyi ilk 1 hafta hiç çıkarma ve oynat küpeyi çevir yani arkasını çevir sonra önünü tut çevir acıtmıyor zaten hergün düzenli olarak yapki çıkarırken yapışmasın küpe rahat rahat çıkarırsın 1 haftada kulağında tut çünkü sağlık ocağında falan steril olduğu için küpe iltihap yapmaz yara geçene kadar 2-3 günde geçer sağlıklı bir bünyen varsa zaten ama sen yinede 1 hafta çıkarma kalsın sonra çıkarırsın tekrar duşa falan giriceğin zaman çıktığında takarsın bu kadar basit kardeşim hadi sağlıcakla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Berkovizyonnn -- 16 Temmuz 2010; 15:57:01 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Ŀeoп

1) ben sağlık ocağında deldirdim uyuşturdu kadın kremle sonra makineyi koydu ölçtü tak diye yapıştırdı ne bir acı ne bir sızı duydum.
    2) hiç acımadı 1 hafta oldu dün çıkardım bi zorlandım biraz çünkü aşamalı oluyor diğerleri gibi değil çıkarttım duş aldım rahat rahat sonra bi daha taktım biraz zorlandım ama en fazla 5 dk uğraştım arka deliği tutturamadım ayarsızım birazda
    3) ailem karşı çıkmadığı için deldirdim 18 yaşın altındamısın diye sordu evet diyince ailenin izni gerekiyor dedi ama arkadaşımda vardı yanımda oda biliyor haberleri var dedim kadın deldi hiç sorun çıkarmadan zaten fazla tınlamazlar paraya bakıyorlar nede olsa
    4) hiçbir problemi yok kulağında mı değilmi zaten hissetmiyorsun duşa girerkende çıkarıyorsun bu kadar basit hiçbirşey yok yani

1) Zaten ilk takarken acımıyormuş herhalde. Acısı sonra çıkıyo
    2) Ya ben nasıl çıkaracağım bilmiyorum.. Kuzenlerim yardımcı olurlar herhalde
    3) Of bak bu kötüymüş işte.. Ben de 18 yaşın 2 altındayım Kuzenimle gideriz birşey demezler inş. Paraya bakıyorlar demişsin de, kaç para ki?
    4) İşte sormak istediğim sorulardan biri de buydu. Şimdi malum yaz ayları ve hava sıcak. Dolayısıyla terliyoruz falan ya. Duş meselesi nasıl olacak?
    Ben 4 gündür, her gün duş alıyorum. Kulağımı deldirince korkarım ben suyun altına falan giremem valla.. Duşa girerken nasıl çıkarıyordun? Hıfff çok acır...

• quote:

Orijinalden alıntı: DarkMetallica

quote:

• quote:

quote:

quote:

• bugun kulagını deldiren yarın ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: -JönTüRk-

quote:

Orijinalden alıntı: Ŀeoп

1) ben sağlık ocağında deldirdim uyuşturdu kadın kremle sonra makineyi koydu ölçtü tak diye yapıştırdı ne bir acı ne bir sızı duydum.

1) Zaten ilk takarken acımıyormuş herhalde. Acısı sonra çıkıyo
    2) Ya ben nasıl çıkaracağım bilmiyorum.. Kuzenlerim yardımcı olurlar herhalde
    3) Of bak bu kötüymüş işte.. Ben de 18 yaşın 2 altındayım Kuzenimle gideriz birşey demezler inş. Paraya bakıyorlar demişsin de, kaç para ki?
    4) İşte sormak istediğim sorulardan biri de buydu. Şimdi malum yaz ayları ve hava sıcak. Dolayısıyla terliyoruz falan ya. Duş meselesi nasıl olacak?
    Ben 4 gündür, her gün duş alıyorum. Kulağımı deldirince korkarım ben suyun altına falan giremem valla.. Duşa girerken nasıl çıkarıyordun? Hıfff çok acır...

Bak kardeşim şimdi

1) Sonrasında falan acısı çıkmıyor bende ilk defa deldirdim bende ilk defa tecrübe edindim o yüzden sonradan acısı falan çıkmadı.
    2) Ya bende bilmiyordum hatta kız arkadaşlarıma sordum ama çıkardım onu çeviriceksin biraz çıt çıt diye sesler gelmeye başlıyor sonra yerinden çıktığını belirtiyor sonra öndekini tutup arkadakini çekiceksin birazcık sertce zaten çıkıveriyor bu kadar basit.Paraya bakıyorlar dediğim yani para kazanmak için yaparlar ben 5 liraya deldirdim.
    3)Bak kötü falan yok ben neden çıkardın diye sorarsan benim saçlarım uzun daha önceden çıkarmıyordum onla beraber duşa giriyordum ama 1 hafta geçti zaten kapanmaz artık diye çıkardım rahat rahat aldım duşumu sonra tekrar çıkınca taktım hop aynı tas aynı hamam devam değişen birşey yok bak acıyor diye birşey yok çok az acıyor ama zaten oda katlanılmıycak bir acı değil çıkarırken değil oda takarken çünkü nasıl olduğunu bilmiyorsun tecrübe edinmek için çıkarıp takarsın hergünde duş alabilirsin küpeyle sorun olmaz su falan kaçıp içine balon gibi şişmez o delik korkma

• 1- Gümüşçüde deldirdim.
    2- Hemen makineyle deliyorlar, çok ilginç bir acı. Acımıyor öyle. Sadece biraz sızı.
    3- Annem deldirmemi istiyordu zaten. Babam da bir şey demiyor.
    4- Hiçbir problem yaşamadım. Ayrıca bende her gün duşa girerim, öyle küpeyi çıkarma felan gereği duymadım, hatta sadece küpeyi değiştirmek için çıkardım.

3 hafta oldu, keşke daha önce deldirseydim. Tek olumsuz yorum daha almadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi älg -- 16 Temmuz 2010; 16:06:15 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Beni imzamdaki konumdan takip et

• Deldirmemeni tavsiye ederim. Kişisel tercihim deldirmemek. Çok takmak istiyorsan mıknatıslılar varmış. Onlardan tak bence.
  • İlk başlarda hep anneme takıp çıkarttırıyordum. Zamanla alışırsın. Arada çıkarıp takmak gerekiyo. Yoksa delik kapanıyor... 18 yaş meselesinide ilk senden duydum
  • @Iron Maiden

aynen benimde annem istiyordu babam siz karar verin naparsanız yapın bana sormayın dedi takınca kızım oldu diyordu en sonunda diye dalga geçiyordu

@Hypocrites

Sağlık ocağındaki bayan dedi valla bende anlam veremedim ama zaten değilim ama izinleri var diyince direk yapıştırdı kulağıma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Berkovizyonnn -- 16 Temmuz 2010; 16:08:23 >
  • Nasıl deldirdiniz? - Üçünü de pasaj gibi bir yerde deldirdim.
    Acıdı mı? - Uyuşturma için bir şey kullanmamasına rağmen hiç acımadı.
    Ailenize nasıl anlattınız? - Anlatmadım. Onlar fark etti. Benim kulağım olduğu için açıklama ihtiyacı duymadım.
    Günlük hayatta problemleri neler? - Özellikle ilk tak-çıkar durumlarında zorluyor adamı. Kulakların kıpkırmızı bir biçimde dışarı çıkman olası. :) Onun dışında bazen iltihap kapabiliyor, içindeki sıvı iğrenç kokuyor ama bunlar dışında bir problem yaşamadım şahsen.

Ayrıca ilerde olur da pişman olursan takmazsın olur biter. Küçük bir iz kalıyor ama karşındaki insan "acaba kulağı delik mi?" diye bakmadığı sürece dikkat bile çekmez fazla. Ben şahsen artık takmıyorum, küpelerimin yerini bile unuttum ve çoğu yeni arkadaşım benim eskiden küpe taktığımı bilmiyor bile. :)

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.