Şimdi Ara

Kulağa Kaçan Su (2 Haftadır Çıkmıyor)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
3.557
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Havuzda sağ kulağıma su kaçtı normalde hemen çıkar ama 2 hafta geçmesine rağmen çıkmadı hala. Çok durursa enfeksiyon yaparmış ama ne kadar çıkarmaya çalışsam da çıkmadı. Nasıl desem yüz kaslarımı kastığımda sağ kulağımın içinden ses geliyor. Arada hala orada mı diye yüzümü kasıp deniyorum hala orada ama canımı sıkmaya başladı. Kulak damlası deneyeceğim son olarak. İşe yaramazsa kulağı kesip atıcam. Başka tavsiyesi olan varsa bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Cool story

• ogameci kullanıcısına yanıt
    Şaka mısın birader?

• bende de var takip

• 2 haftadir cikmadiysa o kulagi ameliyatla alirlar enfaksiyondan geberirsin kbb ye git vakumlasinlar

Edit: Sakiz cigne

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furkanta_resmi -- 19 Ağustos 2017; 8:44:24 >
  • Kafani saga eg tek ayak uzerinde zipla elinle de pompa yap olmazsa doktora git bi agrirsa ora acisindan duramazsin.

• Gece hangi kulagina girdiyse o kulaginin ustune 7-8 saat boyunca yer cekimine dayanamaz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Isimsiz2343

Şaka mısın birader?

Şaka soyut birşeydir. Madde değildir. Dolayısıyla şakalar gelip de foruma yazı yazamaz.

• Hastaneye git . Benim kulagimda tikandi su kacti zannediyordum ama bir ton pislik cikti

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yastığa kulağını yasladığında o basınçla birlikte kapanması duymaman öldürüyor insanı..

• Hocam kesin çözüm oksijenli su hem kulağı açıyor hem pislikleri dışarı itiyor denendi

• Çekme basıncı uygula. Ben de sık-sık dalıp çıkarken o durumu çok yaşıyorum. Sinir bozucu bir şey!

Sağ kulağın aşağı gelecek şekilde yan uzan. Serçe parmağını sıkça kulağının içine sokup aniden çıkar. Birkaç dakika öyle yap ve ardından o şekilde sağ kulağın yastığı kapatacak vaziyette uzanmış dur. Uyursan, birkaç saat sonra kalktığında kulak girişinin nemlenmiş ve rahatlamış bulacaksın.

• Pzt kbb'ye randevu alıp gidiyorsun, iki dakikada çekip çıkarıyorlar.
  • Ben genelde daha çok su verip kafamı tıkanmış kulağımın olduğu tarafa eğiyorum. Hemen de çıkıyor

• Cork cork ediyor kafamı eğip tek ayak üstünde zıplayınca çıkıyor

• em onu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sol kulağına da kaçır kafan homojen olsun
  • Farinksten östakiye de su gönder patent olsun. Sağ OKB şu durumda patent değil
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.