Şimdi Ara

Küfür Edeni Dövmek Hakmıdır?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
3.288
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dershanede 20 yaşında birisi (tip olarak 15 beyin olarak 12 yaşında) sürekli küfür edip durdu. Sabrettim sonunda p1ç dedi. Dövecektim bunu hoca ayırdı. Eğer gene küfür ederse kesinlikle bırakmayacağım öldüresiye döveceğim. Bunun ceza olarak hükmü nedir hakaret var (durup dururken salak taktı bana 3 senedir dershaneye geliyor o kadar mal anlayın) dövsem ceza nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kavga hiç bir zaman çözüm değildir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Qui-Gon Jin

Kavga hiç bir zaman çözüm değildir.

Hocam bende kaçmaya en son başvuran insanım. Hayatimda 2 kere kavga ettim 2 sindede karşımdaki pişman oldu. Dayak yerim veya atarım mesele değil. Bir insan anneme laf atıyorsa sabrederim devam ediyorsa acımam. Eğer yarın devam ettirirse hiç anlamadığı bir anda çenesine yiyeceği yumrukla gözünü hastanede açabilir.

• Şeyini çıkartıyorsa döv ağzını burnunu kır. Ben hayatım boyunca hiç küfür etmedim. Açıkçası biri bana edince alınıyorum. Ama burası Türkiye her şey olabilir...

• Ahahahaah p1ç dedi diye adammı dövülür. Çok zoruna gittiyse döv en azından rahatlarsın ama p1ç dedi diye adam dövmekte mallık olur

• Arkadaşlar dövmek kötü fikir sonunda beni haksız çıkarır. Bundan böyle baktım küfür etmeye başlıyor hemen görüntü ile kanıt yapıp direk savcının yolunu tutacağım. Madem 20 yaşında mahkemede 20 yaşını kanıtlar

• Video alıp mahkemeye başvur, ömür boyu mallığını çeksin. Ağır bir ceza almayacak ama sabıkasız adam çalıştırmak isteyen hiçbir yere giremeyecek. Uğraşamam diyorsan "seni oradan çekip çıkaranın hıaaa, ananı ikiz kulelere çıkarır bir tarafına uçakla girerim..." Gibi ilginç küfürler edeceksin.

• Ağzını burnunu kırma 1 2 tokat salla gurur kırıcı olur darp olarakta çıkmaz bu işi insanin az olduğu yerde yap muhtemel o sana yumruk sallar o yumruğu da yemeden ordan attigin tokatla uzaklaş

• Video'lar genelde sesli kayit yapmiyorlar.

Eger doversen, hastaneye gidip darp raporu alacak ve senden sikayetci olacak.

Sen de diyeceksin ki ''ama bana kufur etti, tahrik unsuru var''.

Hakim de diyecek ki '' Nereden bilelim yavrum ? Nasil inanalim ? Bi kanitin ya da sahidin var mi ? Bak bu adamin tipi kaymis en buyuk kanit kendisi, ama senin kanitin yok''.

Para cezasi falan alirsin. Tahrik unsurunu kabul ederse cezanda indirim olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Havya Makinesi

Arkadaşlar dövmek kötü fikir sonunda beni haksız çıkarır. Bundan böyle baktım küfür etmeye başlıyor hemen görüntü ile kanıt yapıp direk savcının yolunu tutacağım. Madem 20 yaşında mahkemede 20 yaşını kanıtlar

Öyle bir şey sakın yapma delil olarak sayılmaz küfür bile etmiş olsa sen ceza alabilirsin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sonuç?

• quote:

Orijinalden alıntı: erkurt02

quote:

Arkadaşlar dövmek kötü fikir sonunda beni haksız çıkarır. Bundan böyle baktım küfür etmeye başlıyor hemen görüntü ile kanıt yapıp direk savcının yolunu tutacağım. Madem 20 yaşında mahkemede 20 yaşını kanıtlar

Öyle bir şey sakın yapma delil olarak sayılmaz küfür bile etmiş olsa sen ceza alabilirsin

Gizli çekmeyeceğim, elimde telefon oda görecek çekildiğini. Bugün yüzüne bile bakmadım.

• akif1 kullanıcısına yanıt
    bu konuda çok rahatsınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: montevo

bu konuda çok rahatsınız

Niye rahatsız olayım ki bana sövene bende söverim.

• akif1 kullanıcısına yanıt
    işte herkes aynı reaksyonu vermiyor.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: erkurt02

quote:

Gizli çekmeyeceğim, elimde telefon oda görecek çekildiğini. Bugün yüzüne bile bakmadım.

Ancak bu sana izin vermediği gerçeğini değiştirmez ne yapacak sen kameraya çekerken elinden alıp kapatmasını mı bekliyorsun bu o zaman onu haksız yapar.Sen çektin verdin zaten delil olarak sayılmayacak bu o bu durumu eğer öğrenirse sana karşı dava açarsa suçlu durumuna düşeceksin.
    Kısaca delil olarak sayılmayacak ayrıca özel hayatın ihlali ile karşı karşıya kalacaksın
    Ben böyle biliyorum

• erkurt02 kullanıcısına yanıt
    İhlallik ne varki? 20 kişilik sınıfta adam benim anama küfür edecek benim olayı kaydetmem mi ihlal olacak? Doğru söylüyorsunuzdur bu konuda bilgim yok ama saçma gerçekten böyle birşey varsa.

• Ağır küfürse yaşı boyu posu beni bağlamaz dayak yiyeceğimi bile bile dalarım ben ama elemanı bilmiyorum hocam kavga çıkarmadan önce düşünün belki sizde sorun vardır çünkü birisi ile takıştığım zaman ben böyle düşünüyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.