Şimdi Ara

Küçük yaşlarda yanlış bildiklerimiz (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
304
Cevap
6
Favori
10.176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ananemin babasını, kocası sanırdım.Aynı evdelerdi çünkü.
    Birinin vücudunda ben görünce, ben ne arıyor sen de derdim.
    Batman ilinde Batman yaşıyor sanırdım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: YGTC4N

quote:

Orijinalden alıntı: VoldroY

Pikaçunun elektirik gücü nedeni ile onu sigortada arayıp sigortaları attırmıştım.Yetmemişti bir ateşli ejderha vardı şimdi aklımda değil ismi,onu bulacağım diye elimi ocağın üzerinde 1-2 saniye tuttum.Hastaneye gitmiştik...

Senin gibi süper zeki çocuklar yüzünden Rtük pokemon zevkimizi elimizden almıştı. Senin gibilerin kulağını az çınlatmadım, benden başka baya bir insanda çınlatmıştır
    +1

• quote:

Orijinalden alıntı: football

quote:

quote:

Pikaçunun elektirik gücü nedeni ile onu sigortada arayıp sigortaları attırmıştım.Yetmemişti bir ateşli ejderha vardı şimdi aklımda değil ismi,onu bulacağım diye elimi ocağın üzerinde 1-2 saniye tuttum.Hastaneye gitmiştik...

Senin gibi süper zeki çocuklar yüzünden Rtük pokemon zevkimizi elimizden almıştı. Senin gibilerin kulağını az çınlatmadım, benden başka baya bir insanda çınlatmıştır
    +1

charizard

• quote:

Orijinalden alıntı: KingRoger

Çocuğun öpüşerek yapıldığını sanırdım. Bkz: Öpüşme sahnelerinden sonrası kesilen yabancı filmler

Bende öyle zannederdim ;)

Dünyada Türkler ve diğerleri olmak üzere iki ırk var zannederdim
  • quote:

quote:

Aynen.. Hemde en saglamlarindan......

• quote:

Orijinalden alıntı: Sedat.

quote:

quote:

balkondan filan uçanlar olmuştu değilmi o yıllarda

• ulan ne salakmışız
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ralph
    ulan ne salakmışız

Malız biz!
  • Emniyet kemerini cektikce sonsuza kadar geliyor saniyordum.

Kizlari poposundan isiyor saniyordum. Halbuki mesane sistemleri yaklasik ayniymis.

Allah'i minare seklinde dusunmek bende de vardi.

Tansu Ciller'i "Tansu Cil" adli isi yapan devlet memurlari olarak dusunurdum.

Birisi 13 yasindan sonra gunde 2 defa isinlanilabiliyor demisti inanmistim.

Para bozdurulunca artiyor saniyordum.

Titanic filmindeki artistlerin gercekten bogulup oldugunu sanmistim.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Filmlerde vurulan kişileri görünce üzülürdüm, gerçekten öldüklerini sanardım. Kısacası film sahnelerini gerçek sanardım.

Yağmuru Allah ağlıyor sanardım.

Şimdilik aklıma gelenler bunlar.
  • Gökkuşağının sonunda altınla dolu sandıklar olduğunu sanırdım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: marantz

quote:

Orijinalden alıntı: Sedat.

quote:

quote:

balkondan filan uçanlar olmuştu değilmi o yıllarda

Aynen.. :D:D Hatta eline taş alip milletin üstüne atip içinden pokemon çikicagini sanan mallar bile vardi eskiden...

• Esprilerin sonunda yapılan dermişim i dervişim sanırdım.Derviş çok yalan söyleyen biri diye diyorlar sanırdım.
  • Bende evlenince kendi kendine çocuk oluyo zannederdim Allah'tan ....
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eru ilúvatar

Gökkuşağının sonunda altınla dolu sandıklar olduğunu sanırdım.

aynen 2 sene önce de öyle sanıyordum
  • quote:

Orijinalden alıntı: AşkBirSudurİçİçKudur

quote:

Orijinalden alıntı: Iron Maiden 

quote:

Orijinalden alıntı: BeNİnVisOlrm

quote:

Orijinalden alıntı: Оzan

Sıhatler olsunu saatler olsun sanardım.

ben onu bayadır oyle biliodum demin ögrendim

Saatler olsun demiyorlar mıydı ya

Yeni öğrendim:D

bende yeni ögrendim valla

• 8-9 yaşındayım. Mahelledeki büyükler sürekli NBA izliyorlar. Bir türlü ben gece kalkıp izleyemiyorum. Sonra öğlen yat gece kalkarsın demişti biri. Öyle yaptım, gece kalktım. Neyse işte maçı izlemeye başladım. Bi baktım seyirciler içinde benimle aynı yaşta çocuklar var, hatta daha küçükler de var. "Nasıl olur? Ben kalkamıyorum bu saatte onlar maça gitmiş. Yuh!" diyorum kendi kendime.

Sonunda annemden öğrendim zaman farkı olayını
  • Gökkuşağı çıktığında bunun yukarı çıkmak için bir merdiven olduğunu sanardım annemede hep sorardım o gökkuşağının oraya nasıl çıkabilirim diye
  • Eskiden hayatın siyah beyaz olduğunun sanardım.Sonradan renklendi
  • quote:

Orijinalden alıntı: fuckulteli

quote:

Orijinalden alıntı: aslanemre58

Siyah beyaz fotoğraflara bakıp eskiden herşeyin siyah beyaz olduğunu sanırdım

Evet bende böyle düşünüyordum..

Birde hala aklım almıyor eski zamanlarında böyle cıvıl cıvıl ve renkli olduğunu, 1672 yılın nasıl renk vardı hayret ediyorum..
    Evet biliyorum renk dünyanın varoluşundan bu yana var ama biraz garip geliyor düşününce

bende yaff sürekli esikiyi düşündüğümde de siyah beyaz düşünürüm

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.