Şimdi Ara

KTÜ EĞİTİM FAKÜLTESİ NEREDE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
8.352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ya ben eğitim fakültesinin akçabatta oldugunu duydum doğru mu

• Doğrudur Birader KTÜ Fatih Eğitim Kampüsü
  • Aynen orada
  • KTÜ Trabzon'da ama Eğitim fakültesini bilemeyeceğim.
  • Ktu egitim fakültesi Akcaabat ilçesine bağlı sogutlu beldesindedir.Trabzon merkeze 11 km Akcaabat merkeze 3 km dir son yıllarda en çok gelişen bolgedir.cogu bankanın atn si mevcuttur.bu sene ise is bankası şubesini acmistir erkek yurdu sıkıntısı vardır ama kız yurdu bayaca bu sene kapasite bayaca arttı okulun en zor bölümü fen bilgisi ogretmenligidir en kebabı ise pdr ve türkce... Sinif ve matematikte donemsel zordur 1sinflar ise okul açıldığında en belalı ders bilgisayardan muhafiyet sınavına mutlaka girmelidir..bölgede miranda kirtasiede bütün ders notları ve soruları vardır burayı mutlaka bulun ve sınava mutlaka girin diğer ders notları donem icinde oradan alınır ayrıca bu çok önemli ders kitabına sorumlu olmadıkça para vermeyin mirandada bütün ders notları var ve çok sağlam notlar...sogutlu küçük bir yer okuldan ciktinizmi hemen dukkanlar yakında bol şans hepinize
  • GÜNCELLEME
    ktü eğitim fakültesi 2013 yılı itibari trabzon'un akçaabat ilçesi söğütlü beldesindedir. söğütlü beldesi 2014 yılından itibaren büyükşehire geçişle alakalı akçaabat olarak anılmaya başlayacaktır. söğütlü ise akçaabata 2,5 km trabzon merkeze ise 11 km uzaklıkta bir yerleşim bölgesidir. son 2 yıldır korkunç bir emlak patlaması yaşayan bölgede trabzon'un en güzide yaşam alanları yaratılmakta olup sosyal anlamda ise birbiri ardına mekanlar kazanmaktadır. bölümlere gelmeden önce okul hakkında genel bir bilgi verecek olursak ;
    YURTLAR : okulun içersinde kız ve erkek yurtları mevcut olup 650 kişilik yeni , modern bir yurt inşaatı yapılmaktadır özel yurtlar ise son yıllarda patlama yaşamış olup okul çevresinde 1000 kişi kapasiteli apart ve özel yurt vardır. güncel fiyatlar 250-300 (yemeksiz ) ile 425-600 (kahvaltı-akşam yemeği) arası değişmektedir. erkek özel yurdu yok denecek kadar azdır. Ev kiraları ise kalerüferli 400 ile 700 arası (güzel bir ev)
    BÖLÜMLER : yeni çıkan kanunla çoğu bölümün ikinci öğretimleri kapatıldı. bununla beraber yılda 800 kişi mevcut aşağı gelmektedir. yani mezun olan ikinci öğretimin yerine öğrenci gelmemektedir.(özel eğitim , pdr ve okul öncesi bölümleri hariç) bu şekilde bu sene haricinde 2 sene daha öğrenci sayısı düşecektir. genel olarak en kolay bölümler Türkçe öğr, pdr ve özel eğitim en sakat bölüm ise fen bilgi öğr. diğer bölümler orta zorluktadır. fen bilgisinin zorluğu ise sizden kaynaklı değildir. bilindiği üzere bizzat egosu eksik olan öğr. gör kaynaklı olup şimdiden bu bölümü tercih edecekler için büyük bir hayal kırıklığı olacağını söyleyebiliriz.
    DERSLER VE DERS NOTLARI : Dersler genelde değişmeyip ortak dersler çokca mevcuttur. yıllarca hocaları değişmeyen bu dersler için,çevrede bulunan bir tane işletmedeki notlar ve çıkmış sorular ile işi bitiriyoruz. bu işletme ise MİRANDA FOTOKOPİ notlar ve sorular tam anlamıyla mucize gibi. nerden . nasıl buluyorlar böyle isabetli notları inanılır gibi değil.ayrıca çok az şaşma oranıyla size nerden nasıl çıkacağına kadar söylemektedirler. isabetleri %70 buda öğrenci için bilindiği gibi bayaca yüksek bir rakamdırwww.mirandafotokopi.com internet siteleri facebook grubu ise "miranda kırtasiye fatih eğitim fakültesi" buradan merak ettiklerinize cevap veriliyor ayrıca elllerine geçen soruları facebook gruplarından paylaşıyorlar. kazananlar şimdiden gruba kendilerini eklesinler deriz. en önemlisi ise 2012 yılında okul çan eğrisine geçmiş olup bu notlar dahada değer kazanmıştır. sınavlar vize ve final olarak yapılmakta olup arada genelde hocalar ödev vermektedir. bu konuda da MİRANDA KIRTASİYE lazım olacak her şeyi en uygun fiyata , istediğimiz kadar önümüze sermektedir. (giderseniz anlarsınız ne demek istediğimi)
    HOCALAR : Genel olarak zor olan hatta çok sakat olan hoca isimleri hakan şevki ayvacı , hasan genç , nevzat yiğit , rahmi çiçek , bülent şahin , abdullah kavanoz , mustafa şahin , mesut piyale , ertuğrul sesli ve nurettin atalay olup çoğunluk fen hocasıdır. okulun en popüler hocaları ise mehmet palancı ve yazar nazan bekiroğludur
    EVET ARKADAŞLAR BUNUN DIŞINDA HERHANGİ BİR ŞEY OLURSA BURADAN BİZE YAZARSINIZ

• ktü 'yü seve seve yazdık şimdi, pişmanmık olduk? eğitim fakültesinin yeri güzel değil mi yani?
  • SardanapaL kullanıcısına yanıt
    YO BEN BÖYLE BİR ŞEY DEMEDİM AKSİNE 2 SENEDİR ÇOK GÜZEL OLDU DAHADA OLMAKTA DİYE YAZDIM YA
    @SardanapaL
  • quote:

Orijinalden alıntı: l1b_598

ya ben eğitim fakültesinin akçabatta oldugunu duydum doğru mu

Evet. Çok büyük bir fakülte değildir yalnız haberin olsun
  • üniversiteyi bitirdik hala bu konu duruyor mu burada ya. neyse yeni kazananlara yol gösterir.
  • 2014-2015 FATİH EĞİTİM FAKÜLTESİ GÜNCEL TANITIM. okulumuz trabzon'un büyük şehir olmasından ötürü AKÇAABAT İLÇESİ söğütlü mahallesindedir. (SÖĞÜTLÜ BELDESİYDİ) denize 150 metre mesafede ünlü fatih eğitim bayırını çıktıktan sonra yamaca doğru kurulu bir kampüstür. Trabzona 11 Akçaabat ilçesine 2,5 km. Bol bol kız yurdu var ama erkek yurdu yine eskisi gibi 3 adet . Okulun mevcudu ikinci öğretimler kapatıldığı için (2,5 sene önce) 4 binlere inmiş durumda. 4 adet kantini vardır kırmızı - obam-sote-yeni açılan tufan Yeni modern yurtlar yapılmaya devam ediyor.2 kişilik odaları olan bu yurtlar (tv-buzdolabı vs) önce 650 kişi planlanlandı. Sonra sayı 1050 kişiye çıkartıldı. Ocak 2015 gibi biter. Mevcut yurtlarla çok fazla dışarda kalan olmaz.Ev kiraları geçens eney göre uçtu.Elit kesimi çekmeye başlayan bölgede kiralar 650 den başlıyorBundan dolayı bölgedeki modern görünümlü yeşil katliamı yapılan binalaşma son hız devam etmekte. yeme ve alışveriş yerleri bir önceki seneye göre artış göstermiştir. En önemli yaşam kaynağımız MİRANDA FOTOKOPİ 13 senedir olduğu gibi yine yerinde daha büyük ve daha fazla not ile hizmete tam gaz devam etmekteler. o kadar iyilerki çevredeki diğer kırtasiyeler bile adamların notlarını çalıp satıyorlar:) ama çoğu zaman eksik çalıyorlar :) o yüzden iki defa almak zorunda kalıyorsun..Çünkü en güncel soru ve en son not her zaman onlarda. 1 kere MİRANDA dışında başka yerden soru aldım 3 sayfa eksikti. Hoca gitti ordan sordu. (ARADAKİ DENGEYİ ANLAYIN) Notları ve sınav soruları ile 3 sınıf tam anlamıyla onlarla bitti diyebilirim. 4. sınıf kısmet artık.FACEBOOK gruplarının ismi " MİRANDA KIRTASİYE FATİH EĞİTİM TRABZON" 1. sınıf iseniz BURADAN KATILIN. Onları bulmak içinse ADRES : okulun bayırından denize doğru inip FAKÜLTE GÜVENLİK noktasından sola doğru ara yoldan 200 metre yürüyün binaların tarafından 2 kırtasiye 1 market bir kafe ,iddaa bayisi ve 2 yurt geçtikten sonra bayan kuaförün yanındaki dükkan (HEPSİ 200 METRE) devlet yolundan ise en çok uğrak yerlerinden atıştır fast-food arka sokağındadır. Her yeri gezebilirsiniz elinizde binlerce kaynak olabilir. ama MİRANDA CANDIR. Okula geldiğinizde ne demek istediğimi anlarsınız. Gezeceksin veya memlekete gideceksin emin olun onlara güvendiğinizden planlarınızı daha rahat yaparsınız. anlarsınız sizde anlarsınız .. ayrıca 1 sınıflar ders kitaplarına para harcamamak için mutlaka onların size önerilerini dinleyin. hangi kitap alınır hangisi alınmaz her şeyi size söylerler. cebinizde para kalacağından onları daha çoks eveceksiniz. son olarakta fen bilgisi öğretmenliği hala sinir bozucu ve zor..
     KTÜ EĞİTİM FAKÜLTESİ NEREDE

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.