Şimdi Ara

1996-1997 öss sonucumu nerden öğrenebilirim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
70.827
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Başlıkta da dediğim gibi çok eski bir öss sonucum lazım bana arkadaşlar?hatta o zamanlar öys vardı o lazım..
    tc değil aday no ile bakılıyordu numaram aklımda ama ösym nin sitesinde yok bu seneler..

ay kendimi çok yaşlı hissettim bulamayınca

• senin dediğin tarihte forumun %90 ı yeni doğmuştu hayırlı olsun
  • ösym sitesinde en eski 99 öss sonuçları var,bulamaszın..
  • arkadaşaım ne yapıcaksın sonucunu????
  • Arkadaşlar banada aynı tarihler lazım bi zahmet buluverin.....
  • Gidip merkezdinden rica edip çıktı yapacaksın artık.
  • ösym ye telefon et bence... 97 de ben de girmiştim peh peh peh.. bir ayağımız artık çukurda
  • 96-97 de ilkokul 3 teydim ben ya
  • Ben daha 4 yasimdaymisim. Dayimla yasitsiniz bu arada (: Nereleri kazanmistiniz acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 8 -- 27 Ocak 2010; 13:08:26 >
  • Arkadaşlar aynı tarihe ait ÖSS ve ÖYS sınav sonuçları bana da lazım nedenini o kadar çok merak eden varken açıklayayım. Anadolu Lisesi mezunuyum ve kat sayı mağduruyum. Darbecilerin getirdiği bu düzenden zarar gördüm. Hakkımı aramak adına yüklü bir miktarda tazminat davası açacağım dava dosyasına da sınav sonuçlarını eklemeyi düşünüyorum. Sonuçlarını da buradan paylaşırım.
  • Merak ettim katsayı 1999 da gelmedi mi.Abim öbür abim ablamdan ve diğer 5 akrabamdan biliyorum onlar katsayı mağduru dava ettiniz mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eğitimci_34

Arkadaşlar aynı tarihe ait ÖSS ve ÖYS sınav sonuçları bana da lazım nedenini o kadar çok merak eden varken açıklayayım. Anadolu Lisesi mezunuyum ve kat sayı mağduruyum. Darbecilerin getirdiği bu düzenden zarar gördüm. Hakkımı aramak adına yüklü bir miktarda tazminat davası açacağım dava dosyasına da sınav sonuçlarını eklemeyi düşünüyorum. Sonuçlarını da buradan paylaşırım.

alabildin mi sonuçları?
  • Geçmiş yıllara ait sınav sonuç belgelerini edinmek için, sınavın açık adı, adayın ayrıntılı kimlik bilgileri, adresi, varsa ÖSYM Numarasını belirten dilekçesini yazıp, ayrıca yeni belge ücreti olan 3.00 TL'yi TC. Ziraat Bankası Güvenenler Şubesi' ne yatırıp dekontu dilekçeye ekleyerek Merkezimize gönderdikleri takdirde istenilen belge adreslerine gönderilecektir.

Bilgilerinize rica ederiz.

ÖSYM BAŞKANLIĞI
    ÖSYM Bilgi Edinme Birimi
  • Eğitimci_34 E kullanıcısına yanıt
    tesadüfen gördüm konuyu, hortlatmış olacağım konuyu ama sonuç ne oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: cosica

tesadüfen gördüm konuyu, hortlatmış olacağım konuyu ama sonuç ne oldu

kardeş bilkent'te ösym bürosu var oraya gidip alınabiliyor. ama sadece puan yazıyor belgede. Netlerin yazmıyo
  • Nicotinell N kullanıcısına yanıt
    yok benim merak ettiğim arkadaş dava açmak için sonuç belgesine ihtiyacı varmış, ne olmuş açmış mı onu merak etmiştim, yoksa benim belgem duruyor, hatta ezbere biliyorum zaten, unutulur mu o kazık her şeyin hayırlısı diyoruz ben pek takmadım gerçi, ilk tercihime yerleşseydim ingilizce öğretmeni olacaktım, en son tercihime yani 9. tercihime yerleştim, taban puanı bile yoktu okuduğum bölümün ama şükür öğretmen olmaktan iyi oldu, tek üzüldüğüm ingilizceden soğudum o sınavdan sonra.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cosica -- 29 Ekim 2015; 20:46:47 >
  • O yıllarda tıp fakültesi puanı mühendislik ve eğitim fakültesinden hayli düşükmüş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fenci466 F kullanıcısına yanıt
    saçmalama
  • saçma değil gerçek, ben 94 de girdim ciddi fark vardı ama artık nostaljik değerde bir bilgi :) en azından yaşlılığımızda daha başarılı çocuklar doktor olarak bakacak bizlere
  • Arkadaslar bende 1990 yilinda ÖSS'ye girip ÖSS'yikazanmis ögenci birinciligi kontenjanindan Akdeniz Üniversitesi Meslek Yüksek okulu Elektrik bölümüne yerlestiriilmistim.

1990 yilinda Okula gidip kendimi kayit ettirmistim ama yurtdisina gittigim icin okula devam edemedim.
    Simdi o kaydimi yaptirmis oldugum MYO'ya gidip o yilki ÖSS veya ÖSYM Puanimi ögrenebilirmiyim??
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.