Şimdi Ara

kron tx 150 kullanıcıları içeri (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
128
Cevap
3
Favori
34.134
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Geç fark ettim de, almışsınızdır her halde?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • heavyrocker kullanıcısına yanıt
    Evet aldim hocam giant escape 2 L beden

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • tunga83 T kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun. Kazasız belasız kullanın inşallah. Kaç lastik var onda, fiyatı ne kadar? Memnun kaldınız mı?
    Amin teşekkür ederim.Tekerler oldukça ince sayilir(700×35).Tam bi asfalt bisikleti bende bunu bilerek almıştım bozuk yolda baya yorar.evet memnunum fiyat2019 model 3bine almıştım

Kaç vites, hidrolik mi, kaç kg? Aldığınız model alttaki galiba?https://www.giant-bicycles.com/tr/escape-3

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi heavyrocker -- 15 Eylül 2019; 21:1:2 >
    Hayir escape2 olan model 24 vites ozellikle hidrolik almadim hem hafiflik hem bakim avantajlari.Sanirsam ortalama 12kg

Bende de V fren var. Fakat ön maşa hidrolik. 15 kg ya yakın. Onun dışında hemen hemen aynı bendeki ile. Hız olarak kaça çıkabiliyorsunuz? Ben 45-50 den sonra basamıyorum. Bassam da çıkmıyor zaten.
    Hız ölçerim yok malesef o konuda bi sey söyleyemeyeceğim

• Merhaba, on gün önce ben de bir 150 aldım ancak bu gece daha yeni çektiğim video da arka fren yaptığımda şöyle bir ses geliyor. Ön frende de mevcut ama bu kadar değil. ön maşa da sıkıntı var sanırım el ile bir tur attırmaya çalıştığımda tekerleğe tekerleği de yavaşlatıyor...
    https://streamable.com/nuonsy

• 1.300₺ ye sıfır alınır mı beyler? V model.

• Fatih kullanıcısına yanıt
    Fiyat iyiymiş hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: gurkans

Xc150 nin 26 inch , 27,5 ve 29er (bu 28 janttır (700) fakat lastik yanağından dolayı 29er olarak geçer), tx 150 de ise 28inch modelleri bulunuyor. Bunlar boydan bağımsız teker boylarıdır ve kullanıma göre tercih edilir. 26 küçük gelir diye bir durum yok, 190 boyundaki bir kullanıcı da 26inch teker boyu fakat 20inch kadro boyu bir biriklet tercih edebilir. Teker çapı küçüldükçe manevra kabiliyeti yükselirken , engellerden geçiş zorlaşır. 29 inch te yuvarlanma direnci daha düşüktür fakat kesikin dönüşler ve hakimiyet zorlaşır vs.

Sizin bisikletçinizin bahsettiği 16-17-18 inch ise kadro boyudur. 178 boy için 18inch kadro boyu uygundur.
    186 için 20 inç yok bayide. 18 kadro boyu alsam olur mu sizce?

• historyalp H kullanıcısına yanıt
    Bende çamurluk almayı düşünüyordum bu piyasada kalmamış

• quote:

Orijinalden alıntı: seyru

Bende çamurluk almayı düşünüyordum bu piyasada kalmamış
    Benim 2 sene doldu. Hiç çamurluk ihtiyacı hissetmedim genelde kuru havada çıktığımdan. Soğuk olsa bile, kar, yağmur yoksa gereksiz bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MYılmaz4646

186 için 20 inç yok bayide. 18 kadro boyu alsam olur mu sizce?

Alıntıları Göster
    Piyasada bisiklet ve parçasını bulmak zor. Pandemiden dolayı üretimler çok az. Yeğene 26" xc 150 aldık zor bulduk. 1670 tl ye aldık. Yağlı hidrolik fren, 21 vites. 9 yaşında yeğen. Boyu yaşıtlarına göre uzun sayılır. Bu sene çok az zorlansa da seneye iyi olur. Yaş, vücud oranlarını dikkate alarak, gerekirse bir alt, ya da üst kadroya bakmak lazım. Yeğenle bayide deneyip aldık. Kadro 16 idi galiba. Fakat xc yapısı ve kullanım tarzı gereği yere yakın olduğundan onu kurtardı. Siz de modelleri direk orada deneyip alın derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi heavyrocker -- 12 Ağustos 2020; 18:4:8 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Fatih

1.300₺ ye sıfır alınır mı beyler? V model.
    Aldınız mı bilmiyorum da, 2 sene önce ben 1250 tl ye almıştım. Tx150 v fren 28" 2018 model. Sizinkinin modeli ne?
  • quote:

Orijinalden alıntı: otuzyedi

Merhaba, on gün önce ben de bir 150 aldım ancak bu gece daha yeni çektiğim video da arka fren yaptığımda şöyle bir ses geliyor. Ön frende de mevcut ama bu kadar değil. ön maşa da sıkıntı var sanırım el ile bir tur attırmaya çalıştığımda tekerleğe tekerleği de yavaşlatıyor...
    https://streamable.com/nuonsy
    Islak havada bindiğinizden fren papuçları, üstünde gelenler adi olduğundan o sesi veriyor. Ben şundan almıştım. Ses filan yok. Biraz pahalı almıştım, fakat değer.https://www.youtube.com/watch?v=ch8NM-XueuM

• quote:

Orijinalden alıntı: heavyrocker

Piyasada bisiklet ve parçasını bulmak zor. Pandemiden dolayı üretimler çok az. Yeğene 26" xc 150 aldık zor bulduk. 1670 tl ye aldık. Yağlı hidrolik fren, 21 vites. 9 yaşında yeğen. Boyu yaşıtlarına göre uzun sayılır. Bu sene çok az zorlansa da seneye iyi olur. Yaş, vücud oranlarını dikkate alarak, gerekirse bir alt, ya da üst kadroya bakmak lazım. Yeğenle bayide deneyip aldık. Kadro 16 idi galiba. Fakat xc yapısı ve kullanım tarzı gereği yere yakın olduğundan onu kurtardı. Siz de modelleri direk orada deneyip alın derim.

Alıntıları Göster
    Hocam ben de memurum. İşe gidip gelirken kullanacağım. Dediğiniz gibi bisikletçiler bomboş, bisiklet bulamadım çevre illerde de. Markaların sitesinden bakıp bayileri aradım yok.. O yüzden internetten siparişi verdim, beğendiğim modelde sadece 3 tane stok var resmen.. Kaç farklı siteden baktım yok.. Bugün kargoya verildi 2 güne ulaşır inşallah

• quote:

Orijinalden alıntı: MYılmaz4646

Hocam ben de memurum. İşe gidip gelirken kullanacağım. Dediğiniz gibi bisikletçiler bomboş, bisiklet bulamadım çevre illerde de. Markaların sitesinden bakıp bayileri aradım yok.. O yüzden internetten siparişi verdim, beğendiğim modelde sadece 3 tane stok var resmen.. Kaç farklı siteden baktım yok.. Bugün kargoya verildi 2 güne ulaşır inşallah

Alıntıları Göster
    Hangi sitedekini aldınız, model filan atar mısınız? Bir de ölçünüz ve yaşınız nasıl?
    Sulama fiskiyelerini çimler yerine hep yollara verdikleri için üstümüz başımız çamur pislik oluyor uygun bişey bulursam takıcam.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.