Şimdi Ara

kron tx 150 kullanıcıları içeri (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
128
Cevap
3
Favori
34.134
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: heavyrocker

Hangi sitedekini aldınız, model filan atar mısınız? Bir de ölçünüz ve yaşınız nasıl?

Alıntıları Göster
    Carraro sportive 225 hd aldım 28 JANT 51 cm kadro aldım. Yaşım 25. Gittigidiyordan aldım da stok tükendi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar boyum 190 cm ve giriş seviyesi bir bisiklet almaya çalışıyorum ama doğru düzgün bisiklet yok, nette kron tx 100 28 jant 20 kadro v fren 1460 tl ye buldum, burda 2 bayiye uğradım ama ellerinde yok , kronun bu bisikleti 190 boyum için küçük kalırmı, çok sıkıldım kaç gündür bisiklet aramaktan, alayım geçeyim diyorum ama küçük kalırmı bilemiyorum, fikir verebilecek varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Monster1912

Arkadaşlar boyum 190 cm ve giriş seviyesi bir bisiklet almaya çalışıyorum ama doğru düzgün bisiklet yok, nette kron tx 100 28 jant 20 kadro v fren 1460 tl ye buldum, burda 2 bayiye uğradım ama ellerinde yok , kronun bu bisikleti 190 boyum için küçük kalırmı, çok sıkıldım kaç gündür bisiklet aramaktan, alayım geçeyim diyorum ama küçük kalırmı bilemiyorum, fikir verebilecek varmı?
    Hocam gidip denemeden almayın, sadece ölçüye bakıp. Üstlerde yazdım. Kimi modelin kadro yüksek, kimi model alçak kalabiliyor. Gidip gerekirse bir tur atıp atın. Ayağınızın ön tarafı (parmak uçları basarken.) pedalda iken, pedal en aşağıda olduğunda bacağınız dümdüz olması lazım. Koltuk ve gidon ayarı ile kurtarabilir sizi. Kg. kaç sizin?Belli kg. üstünde bisiklet sorun çıkartabilir. Max kaldıracağı kg ya da bakmanız lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi heavyrocker -- 19 Ağustos 2020; 10:21:26 >

• Dostum saol cevap için benim kg 100, Şu an İzmir’in hiçbir yerinde 20 inç kadrolu bisiklet yok telefonla hepsine tek tek sordum o yüzden gidip deneme şansım olmuyor, son olarak corelli trivor 6.0 28 jant 20 kadro 52 cm olanı alacağım heralde biraz sürpriz olcak, bunun donanımı krona göre daha iyi, yada daha Büyük kadrolu bisikletler için 4000 5000 tl civarlarına çıkmam gerekiyor ama pek mümkün değil bilemedim ne yapacağım

• Monster1912 kullanıcısına yanıt
    Aynen dediğiniz gibi, piyasada ürün kalmadı. Hem hastalık, hem sezonu olması fiyatları ve stokları değiştirdi. Şu an illa alacağım diyorsanız, marka gözetmeksizin, size uyacağını düşündüğünüz en iyi kadroyu alın, geçin. Şu an fazla düşünmeye zaman ve ürün yok. Tabi illa alacağım derseniz.

• Merhaba ikinci el şehir bisikleti bakıyorumda iki model arasında kaldım kron spx 450 ve tx 150 v fren aralarında 300-400 civarı fiyat farkı var ne yapmalı sizce ?Yokuş ve hız performansı önemli spx 27 vites altus olması aklımı çeliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkishDrifter

Merhaba ikinci el şehir bisikleti bakıyorumda iki model arasında kaldım kron spx 450 ve tx 150 v fren aralarında 300-400 civarı fiyat farkı var ne yapmalı sizce ?Yokuş ve hız performansı önemli spx 27 vites altus olması aklımı çeliyor.
    Bence spx 450 alın. Bende 150 var. Arazide işiniz yoksa hidroliksiz olması iyi. Telsiz disk fren ise alınabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: heavyrocker

Bence spx 450 alın. Bende 150 var. Arazide işiniz yoksa hidroliksiz olması iyi. Telsiz disk fren ise alınabilir.

Alıntıları Göster
    Teşekkürler öyle yapacağım galiba.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.