Şimdi Ara

Kron mu Corrana mi (sehir bisiklet tavsiyesi)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
4.402
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar Doğuda gorev yapmaktayim, arkadasimla beraber bisiklet ariyoruz, kron tx 150 ve corrana 224 arasinda kaldik. Kron 2016 modelini 750 tl ye bulduk, corrana ise 950 civari fiyati var. Bulundugumuz yerde asfaltin yaninda bozuk yollari da çok.Sizce hangi ürünü almaliyiz bilgilendirirseniz sevinirim. (Bu arada bulundugum ilde kron bayisi yok)internetten almayi dusunuyoruz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Bi kere yanlisi duzeltelim. o buyuk ihtimal corrana değil, carraro dur. ikisi arasinda secim yapmak istenirsede 224 modeli daha ustun ve şık model olacaktir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dogrudur hocam dikkatimden kaçmış, peki ne gibi üstünlüğü var biraz detaylandirabilir miyiz ?

• mustafayalazı M kullanıcısına yanıt
    maşa modeli, kullanılan fren ve vites sistemleri, kadro tipi ve diğer değişik özellikler. Her türlü sprotive 224 daha üstün kalır. Kron markanın çoğu ürünleri berbat. Tamamiyle F/P ile alakaları yok. 2500 liralık xc1000 nde bile suntourun maşası var. o fiyata diğer bisikletlerde rahat rockshox bulabiliyoruz. Krondan uzak durun derim.
  • kron tx150 de gidon kırılması yaşayan çok kullanıcı var carraro öneririm bana kalsa sportive 321 bakarım
  • Anladım teşekkür ederim o zaman aradaki 250-300 tl farki verecegiz. Bu arada bu fiyat araliginda sizin ozelliklr tavsiye edebileceginiz bir model var mıdır?

Crazy arkadasim haklisin fakat 321 sabit maşalı ve olduğum yerde cukur vs cok cok fazla o yuzden kilitlenebilir maşalı bir model bakmam lazim

• mustafayalazı M kullanıcısına yanıt
    o fiyata pek yok. hidrolik istiyorsan sportive 225 yada whistle guipago 1603 alabilirsin.
  • senin fiyata zoom maşa dostum o da beş para etmez ileride uğraştırır seni benim de bütçem senin gibiydi iyi araştırdım zoom maşa almaktansa sabit maşa almak en mantıklı olandı
  • Crazy Goat kullanıcısına yanıt
    carraro modelleri zoom maşa kullanmaz. en eski modellerinde bulunur. 224 modelinde suntour'un kilitlemeli maşası var. ağırlıktan tasarruf edicez diye düz maşa alıcaklar ama 321 maşası çelik dolayısıyla gene ağır model.
  • zoom masa kullanan carrari modelleri var 224 un altinda kullaniliyor,sabit masa celik ancak aliminyum masa ile farki 1 kg oluyor.321 14'5.5 kg iken 330 aliminyum masa olup 13.5 kg

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.