Şimdi Ara

KRİPTO PARALAR [ANA KONU] (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.366
Cevap
242
Favori
132.805
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
118 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: num

Bu alana reklam alınır.

İşiniz gücünüz reklam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • paribu cex.io bitfinex sitelerinde kimlik bilgilerini vermeden en yüksek kaç tl veya $ çekiliyor
  • MIOTA yatırımı yapsam mı az birşey acaba ? İçimden bir ses şuan ucuzken yap diyor.
  • IOTA alıp unutacağım. Çok anlamıyorum maalesef bu piyasadan. Kaybedersem üzülmeyeceğim bi miktarla gireceğim.
  • Mesajları okuyunca çok güldüm zamanında bitcoin kazarken oğlum bu iş yatar diyen kişiler şimdi keşke sizin gibi bitcoin kazsaydım diyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnadoluEfes -- 12 Mart 2021; 12:50:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnadoluEfes

Mesajları okuyunca çok güldüm zamanında bitcoin kazarken oğlum bu iş yatar diyen kişiler şimdi keşke sizin gibi bitcoin kazsaydım diyor alıp satma işi bana göre değil zamanında kazdığım bitcoinim duruyor 4 ay önce 900tl değerinde olan bitconim şuan 6000tl değerinde şimdi benim zararım nerede ? bitcoin bu gün kapatılsa yine zararım yok sonuçta para verip alamadım kendim yaptım köşede duruyor satmayıda düşünmüyorum gerekirse 10 yıl daha dursun bakalım 10 yıl sonra bu para ne kadar olacak çıkacak mı yoksa düşecek mi

Kazmak için hiçmi yatırım yapmadın sistem kurmadinmi, yan masrafların olmadimi yolda giderken dur burda bt var kazıyimda çıksın mi dedin

• https://twitter.com/officialmcafee/status/887024683379544065?lang=en

Adam Temmuz 2020 için terih vermiş. 500 bin dolar olmazsa canlı yayında bülbülü keser yerim diyor.
  • ClassımDeğilsin kullanıcısına yanıt
    Epeydir ben de işin içindeyim ancak görüşüm değişmedi

• Benim için bitcoin ve türevlerine yaptığım yatırımın 2ye katlaması yeterli. Ben sisteme koyduğum ana parayı aldıktan sonra kardan gelen yatırım kocaman bir balon gibi patlasa da bana koymaz. Her türlü gereksiz şeye para harcıyoruz kaybettiğiniz zaman sizi üzmeyecek hava parası meblağları yatırın çok hevesliyseniz.
  • Arkadaslar az once bitfenix ten iota aldım. Aldıgın mıktar 32 dolara tekavül ediyordu su an 30 dolar dusmeye devam edıyor. Artısa gecme aralıkları var mı veya sureklı her 3 5 dakıkada bır takıp mı etmek gereklı yeni basladıgım ıcın tecrubesızım yardımınızı beklıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: TECHYEDI

Ilk kez 2013 yilinda duymustum bitcoini chip dergisinde , almak icin cok ugrasmistim yasim da 18den kucuk oldugundan alamamistim babama soyledim beni dikkate almadi ah alaydim simdiye kadar neredeyse 15 bin dolar oldu her firsatta soyluyorum simdi , artik eskisi kadar katlanmayacak olsada bence hala onu acik bir miktar bitcoinde mutlaka para bulunmali

Alsaydınız muhtemelen iki katına çıktığında satmış olacaktınız
  • bende gizli kalsin ama ben bitcoinlerimi daha 2013 ekim-kasim gibi almistim :D
  • ssmm kullanıcısına yanıt
    Tek kuruş harcamadım hocam oyun icin zaten cihazım vardı denk geldi meraktan girmiştim olaya

• Kaybederseniz üzülmeyeceğiniz meblağlar ile girin lütfen. Burada gelip ağlarsanız baya antipatik ve komik görünürsünüz, benden söylemesi.

Ve buradakilerin neredeyse tamamı küçük yatırımcı, bir gecede 50% kazanma hevesi sürekli aklının bir köşesinde olan insanlar. Bu hislerinizi bastırın lütfen.

Daha çok yakın zamanda aselsanın başına gelenleri gördünüz.

Bitcoinde de silkelemeler oldu.

İota zaten çok hareketli, sürekli takip etmekten vazgeçin. Alıp unutun.

Litecoin alın unutun. Ayda bir kontrol edin yeter.

Yine ethereum biraz geride kaldı. Ondan da hafif sıçramalar beklenebilir.

Dash gayet sağlam. Çok stabil artışları var. Tam uzun vadeli olarak alınacak coin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tiglat Pileser

quote:

Orijinalden alıntı: T R A G I C

Nasıl alabiliriz peki iota hocam?

Bitfexden hocam, Türk borsasında hesap açıp btc alacak onu da bitfinex e atacaksınız. Btc ile iotayı alacaksınız

ben şimdi bitfinex'e üye olsam direk tl ile iota alamıyor muyum? İlla ilk başta paribu'dan bitcoin alıp sonra onu bitfinex'e mi yollamam lazım? Ayrıca bu parayı oradan oraya yollama işi zor bir iş mi acaba?
  • 3 hafta once 900 lira ile gireyim dedim. Bitcoin-iota-bitcoin derken para 2900 lira oldu çıktım dün. Şu paranin hayrini gprebilirsem ileride yine boyle hareketli bir zamanda girebilirim.

Iotanin trading telegram grubunu bir iki gun takip ettim ve dolandirici olduklarina karar verdim. Daha fazla risk almayip biraktim. Umarim dolandirici degillerdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buraközkan -- 9 Aralık 2017; 15:12:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

quote:

quote:

Bitfexden hocam, Türk borsasında hesap açıp btc alacak onu da bitfinex e atacaksınız. Btc ile iotayı alacaksınız

ben şimdi bitfinex'e üye olsam direk tl ile iota alamıyor muyum? İlla ilk başta paribu'dan bitcoin alıp sonra onu bitfinex'e mi yollamam lazım? Ayrıca bu parayı oradan oraya yollama işi zor bir iş mi acaba?

TL ile alamıyorsunuz. Çünkü Bitfinex'de iota almanız için önce Türk borsalarından BTC alacaksınız sonra oraya yollayacaksınız. Parayı oraya yollamak çok zor değil, araştırıp yaparsınız fakat şunu göz önüne kesinlikle alın, şuan Türk borsasından alacağınız Bitcoin, Bittfinex'e göre çok pahalı olacak. Yani oraya götürdüğünüzde yaklaşık 2 bin dolar aşağıdan satacaksınız. Çünkü Türk borsaları ve Bittfinex arasındaki makas epey fazla. Bittfinex'de bitcoin değeri daha düşük.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TR-Ilker -- 9 Aralık 2017; 15:48:51 >

• satou kullanıcısına yanıt
    Paribu limitler burada.

https://destek.paribu.com/hc/tr/articles/115001550449

Cex hakkında çok bilgim yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TR-Ilker

quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

quote:

quote:

TL ile alamıyorsunuz. Çünkü Bitfinex'de iota almanız için önce Türk borsalarından BTC alacaksınız sonra oraya yollayacaksınız. Parayı oraya yollamak çok zor değil, araştırıp yaparsınız fakat şunu göz önüne kesinlikle alın, şuan Türk borsasından alacağınız Bitcoin, Bittfinex'e göre çok pahalı olacak. Yani oraya götürdüğünüzde yaklaşık 2 bin dolar aşağıdan satacaksınız. Çünkü Türk borsaları ve Bittfinex arasındaki makas epey fazla. Bittfinex'de daha düşük.

o zaman binance'den yapalım aynı işlemi orada da bitfinex gibi mi durum? Zaten biraz araştırdım insanların çoğu binanceye yöneliyor sanırım.Bitfenix çok yavaş diyorlar ayrıca hacklenme geçmişi varmış

• Arkadaşlar benim kafa durdu malesef doğru mu anladım onun için soruyorum.. Ben diyelim şimdi 3 dolardan IOTA aldim 17 tane yani 51 liraya sonra bu IOTA belli bir süre sonra 1000 dolara çıktı benim 17bin dolarim mi olacak?

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.