Şimdi Ara

KRİPTO PARALAR [ANA KONU] (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.367
Cevap
243
Favori
132.791
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
118 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: aksmoke99

Koinim.com dan alıp satıyorum ben

abi bulaşmayın şu siteye, daha dün 2000 tl'mi rehin koydular, ne iade ne yükleme yaptılar. Para nerde bilmiyorum, bende gittim harcama itirazı verdim. Hoş değil...
  • quote:

Orijinalden alıntı: egomanyag

quote:

abi bulaşmayın şu siteye, daha dün 2000 tl'mi rehin koydular, ne iade ne yükleme yaptılar. Para nerde bilmiyorum, bende gittim harcama itirazı verdim. Hoş değil...

Hangisiyle başlamayı tavsiye edersin BTCTurk yada paribu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bitcoin ve diğer paralarin balon olduğunu söylemek çok iddiali... Bu soylemin kendisi balon...

Btc treni kacti mi hala bilmiyorum çünkü kacti diye dusunurken sürekli rekorlar kiriyor.. Ama yine de sahsen risk alıp girmem...

• quote:

Orijinalden alıntı: Emrah261

quote:

Orijinalden alıntı: egomanyag

quote:

Hangisiyle başlamayı tavsiye edersin BTCTurk yada paribu ?

BTCTurk de durmadan kapanıyor, paribu'yu denemedim doğruyu söylemek gerekirse ama yakın çevrem param orda şuan diyor. Açıkcası bu üçlü (BTC, koinim, paribu) başı çekiyor. Fakat koinim'in son yaptığı paramı rehin tutması beni soğuttu. 100 Tl, 50 Tl küçük meblağalar attım denemek için 10 dk sürmedi havale onayı. Gel gör ki 2k'yı bastığımda para rehin kaldı. 2 gün'e vermezse de kendileri bilir, tüketici hakem heyeti boşuna durmuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: voodoo child

Bitcoin ve diğer paralarin balon olduğunu söylemek çok iddiali... Bu soylemin kendisi balon...

Btc treni kacti mi hala bilmiyorum çünkü kacti diye dusunurken sürekli rekorlar kiriyor.. Ama yine de sahsen risk alıp girmem...

BTC treni bence kaçmadı, analizine baktığımızda 3 çıkışda da aynısı olmuş; mesela 13.500 hop 14.700 oluyor sonra çakılıyor 13.000-13.300'ler sonra bir bakmışsın önceki rekoru da tokatlayıp 15.200-15.300'lere çıkmış. Aha daha dün değil evvelsi gün 19.000 dolaylarından yere çakıldı 14.500'e sonra gene 16.000'lere çıktı.
  • 50 haneli bir şifreye 15 bin usd vermek. Sonra 20 bin usd veren bir başkasını bulup ona satmak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: T R A G I C

Nasıl alabiliriz peki iota hocam?

Bitfexden hocam, Türk borsasında hesap açıp btc alacak onu da bitfinex e atacaksınız. Btc ile iotayı alacaksınız

• Güncel Coin haberleri gelişmeleri takip edebileceğimiz hangi siteyi kullanıyorsunuz

• Arkadaşlar bitcoin boş ya da dolu arkasında ne var bilmem ama bu işlerde para kazanmak istiyorsanız ve hayatınız değişsin istiyorsanız UZUN vade de beklemek lazım....Ama gel gör ki bi bilinmezlik olduğu için arkasında kim uzun vade bekler ki... küçük paralarla küçük hacimlerde para kazanabilirsiniz ama ancak kendinizi kandırırsınız....orta yaş bir insan olarak parayı geç bulmamdan ötürü size gelecek için tüyo vereyim... KÜÇÜK PARA ile başlayarak 5000 TL mesela,,

Bu parayı dört e bölerek altın gümüş hisse senetleri nde değerlendirmek daha kesin kazançlar sağlayabilirsiniz..daha detay isteyenlere bunu anlatabilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: voodoo child

Bitcoin ve diğer paralarin balon olduğunu söylemek çok iddiali... Bu soylemin kendisi balon...

Bulgar hükümeti bir gecede tüm borsaları eş zamanlı kapattı. Bankalar ile ortak hareket ettiler. Mesela Türkiye de paribu, btc türk , koinim veya başka ne varsa işte hepsinin aynı anda kapatıldığını varsayın.

Parayı nasıl alacaksınız bu durumda ? Muhakkak yolları vardır da , şu an bu işle ilgilenen kaç kişi başarabilecek. Kapı görevlimizden, taksiciye, ofisteki ofisboy a kadar herkes kripto parayı konuşur oldu. Tabana yayıldı.

Herkeste bir kısa yoldan zengin olma hayali. 1000 Tl koydum 150 bin TL aldım örnekleri yüzünden bir ümit sisteme akan milyonlarca insan var şu an.

Bu iş devletlerin kontrolünde olmadığı sürece yürümez. Kontrole girerse de bu şekilde radikal kazançlar vaad etmez. Dolayısıyla sistemden çıkıp giden çok olur.

Kontrol edilemeyen bir para , mevcut sistemin doğasına aykırı. Devletin bir vergi sistemi var. kripto para gibi kontrol edilemeyen ve takip edilemeyen bir transfer sistemi kullanıldığı takdirde devlet nasıl vergi toplayabilir ? Her şeyi merdiven altına çevirebilirsin bu yolla.

Tavsiyem, dikkatli olun , fazla kaptırmayın. Kumar gibi düşünün , tam kayıpta üzülmeyeceğiniz rakamlarda oynayın. Bir şekilde kar ettiyseniz , bağladığınız nakiti acilen sistemden çıkarın , karı ile devam edin. Batarsa da batsın üzülmezsiniz.

Etrafımda ev kirasını buna yatırıp 3-5 kar edip geri çeken adamlar görüyorum. Aman dikkat arkadaşlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu işlerle epey uğraşan ve epey parası olan biri olarak söyleyebilirim ki:

1- Bu iş çokta kazandırır, çokta kaybettirir

2- Paranızı sürekli kaybetme riskiniz var, borsa çökme vs. ona riskleri kabul edin ve ona göre girin, sonra intihara falan kalkişmassınız

3- Sazan gibi atlamayın, veya "Ow yeah hemen zengin olacam vs." gibi sebepler ile buraya gelmeyin. Her şeyinizi kayberdesiniz.

4- Bunu bir oyun gibi düşünün ve sadece kaybedebileceğiniz parayı buraya yatırın
  • Strat ve ltc incelemenizi tavsiye ederim ltc nin rsi si şişti kar satışları gelicektir ama geleceğini parlak görüyorum.

• brnefe2015 kullanıcısına yanıt
    Hocam 5-10 yıl sonra için altcoin alınır mı sizce?

• Hani bu olay araci kurumlari ortadan kaldiracakti? Her yaptiginiz islemde para aliyorlar?

• ilk mesajda göremedim paribu nasıldır ?
  • Ilk kez 2013 yilinda duymustum bitcoini chip dergisinde , almak icin cok ugrasmistim yasim da 18den kucuk oldugundan alamamistim babama soyledim beni dikkate almadi ah alaydim simdiye kadar neredeyse 15 bin dolar oldu her firsatta soyluyorum simdi , artik eskisi kadar katlanmayacak olsada bence hala onu acik bir miktar bitcoinde mutlaka para bulunmali

• 2 dolardan Waves'e girdim. Şimdi 9.20 seviyelerinde.

Uzun vadede hedefimiz 500dolar ve üstü. 500waves yapıp beklemeye başlayacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yasir3

Burada yeni bir saadet zinciri var gibi görünüyor .

Aynısını geçen sene ben söylüyordum şimdi son 2 aydır bu işin içindeyim. Araştır anla öyle olmadığını anlarsın

• Ana konu içerisine Litecoin nide alırsanız güzel olur dalgalı bir piyasası var düşüşleri genelde stabil ve yavaş oluyor genel anlamda değerini koruyor ama ani çıkış dalgalarıyla günlük fırsatlar yarata biliyor zira dün bir gecede %61 lik bir artış yakaladı
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.