Şimdi Ara

KRİPTO PARALAR [ANA KONU] (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.367
Cevap
243
Favori
132.716
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
118 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Amerika, JP Morgan ve Dünya bankaları harekete geçip bu saçmalığa son vermelidir.
  • steganography kullanıcısına yanıt
    21M bitcoini bütün dünya bir araya da gelse kazamaz, kodun içerisinde emisyon kontrolü diye birşey var, kazım tarafında blok zorluğu denilen nane de zaten bu yüzden kaynaklanıyor, madenci sayısı ya da toplam kazım gücü arttıkça blok zorluğu da artıyor ve getirisi düşüyor

ayrıca btc zaten 21M ile sınırlı olduğu için insanlar güveniyor, merkez bankaları gibi siyaset unsuruyla devalüasyon yaratıp daha fazla para basma vs. imkanı yok ortada, uncapped olan coinlerin alayı çakıldığı gibi, premined olanları da genelde millet scam olarak gördüğü için değer vermiyor
  • Bitcoin karşısında dolar git gide eriyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • QASH isimli kripto parayı iyi izleyin patlama yapacak

• paribu dan başlangıç için 400tl btc alıp bitfinexte ioataya çevirecektim, paribuda onaysız hesaplara kapatmışlar para yatırmayı
    güvenilir nereden alabilirim başka ?
  • MCO'ya bakmanızı tavsiye ederim bir haftalık süreç için. 140k satoshiyi görecek gibi duruyor. ytd.
  • Su anda bitstampte 1 bitcoin 14260 dolar.(54742 TL'ye denk geliyor.)
    BTCTurk'te ise 65601 TL.

Arada 10000 TL'den fazla bir fark var.

Simdi ben bitstampten 1 bitcoin alip bunu BTCTurk'e transfer edip ardindan TL olarak bozdurabiliyor muyum?

Bu islemi yapmak istersem onume ne gibi engeller cikabilir? Bitstamptan BTCTurk'e aktarirken ne kadar komisyon oderim?

Bilgili arkadaslar yardimci olursa sevinirim. Eminim benden once dusunen olmustur bunu zaten
  • 100 tl ile ufak bir giriş yapayım piyasaya diyorum amaç görüp tahmin etmek ileride daha yüksek fiyatla devam edicem ne önerirsiniz paribu iyi gibi duruyor daha güncel ne dersiniz kullanan varsa bi yardım etsin lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: NeutronS

100 tl ile ufak bir giriş yapayım piyasaya diyorum amaç görüp tahmin etmek ileride daha yüksek fiyatla devam edicem ne önerirsiniz paribu iyi gibi duruyor daha güncel ne dersiniz kullanan varsa bi yardım etsin lütfen

Hocam 100tlye 35 TL'ye yakın btc aktarım ücreti kesilir bide bunun geri dönüşü 35de o 70 TL 400-500 liradan aşağı girmeyin. Bende sistemini ogreneyoim diye 100luk girdim boşa gitti . Ayrica o para ile iota alamazsınız en az 18 iota alımına izin veriyor sistem aynı şekilde 0.0002 btc bozdurmaya bitfinex

• quote:

Orijinalden alıntı: thehawk

paribu dan başlangıç için 400tl btc alıp bitfinexte ioataya çevirecektim, paribuda onaysız hesaplara kapatmışlar para yatırmayı
    güvenilir nereden alabilirim başka ?

Türkfinex

• Elimdeki nakit para ile nasıl direk yurtdışı sitelerinden btc alabilirim banka havalesi vb. ile alınabilir mi ?

• batkent B kullanıcısına yanıt
    paribuyu kullanıp btc alıp satmak zarar mı yani mesela 100 lira aktarırken site para kesmiyor direk 100 tl yatırabiliyoruz peki al sat yaparkende mi para kesiyor mesela 1 kere btc alıp sonra bozdursam ne kesintisi oluyor
  • bu kripto paraların altında ponzi oyunu çıkmasın :)
  • Hocam bunu yazıya nasıl dökicem bilmiyorum ama

Usdt Altcoin Btc İlişkisini biraz araştırırsan çok daha rahat anlaya bilirsin. Iota/Btc karşısında btc deger kaybederse kaybın olmıcak aslında Daha fazla btc alma imkanıda dogar .Btc usd karşısındaki degeri sana nakit kazanç getircek kısım olucak.Elindeki Btc miktarını artırmak sana kar getircek. Çok panik yapıp Alt Sat yaparakta btc miktarını düşürmemelisin.

• binance üzerinden direkt btc almanın yolu yok mu? illa lüzumsuz türk zamazingolar üzerinden alıp oraya yollamak mı gerekli?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BunnyFooFoo

Hocam bunu yazıya nasıl dökicem bilmiyorum ama

Usdt Altcoin Btc İlişkisini biraz araştırırsan çok daha rahat anlaya bilirsin. Iota/Btc karşısında btc deger kaybederse kaybın olmıcak aslında Daha fazla btc alma imkanıda dogar .Btc usd karşısındaki degeri sana nakit kazanç getircek kısım olucak.Elindeki Btc miktarını artırmak sana kar getircek. Çok panik yapıp Alt Sat yaparakta btc miktarını düşürmemelisin.

Evet şimdi sen söyleyince aslında sormak istediğim şeyi fark ettiğim yani ben Iota dolar değeri olarak yükseldi diyelim ama o esnada BTC dolar değeri olarak düştüyse... şeklinde sormak istemiştim.
  • Amcui kullanıcısına yanıt
    cex.io'dan alabilirsin.
  • batkent B kullanıcısına yanıt
    tam adresi nedir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: NeutronS

paribuyu kullanıp btc alıp satmak zarar mı yani mesela 100 lira aktarırken site para kesmiyor direk 100 tl yatırabiliyoruz peki al sat yaparkende mi para kesiyor mesela 1 kere btc alıp sonra bozdursam ne kesintisi oluyor

Btc transfer etmek istersen masrafı var

• bitcoin 67 bin tl den şuan 60 bin tl lere düşmüş durumda %11'lik bi düşüş
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.