Şimdi Ara

KRİPTO PARALAR [ANA KONU] (82. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.367
Cevap
243
Favori
132.789
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
118 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Portraitclub

Potansiyeli var, doge gibi manipülasyona açık bir coin elon bir kaç cümlede sarf ederse ya da onu çağrıştıran bir paylaşım yaparsa uçar gider gibi geliyor. Tabi yarıtım tavsiyesi değil.

Alıntıları Göster

toplam arz meselesi ne peki? ekşide falan imkansız diyorlar o seviyelere gelmesine arzından dolayı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4F3

toplam arz meselesi ne peki? ekşide falan imkansız diyorlar o seviyelere gelmesine arzından dolayı

Alıntıları Göster
    yatırım tavsiyesi değildir

ama ekşide ne dendiyse hep tersi oldu ya ekşi kadar çöp bi kitle göremedim hatta öyle bi noktaya geldi ki orada ne yazıyorsa tam tersini uygulamaya geçicem artık :)

he bu arada yanlış olmasın ben ekşiden bakıp yatırım yapmıyorum, sadece uzakttan takip ediyordum kripto hesabımı daha dün açtım ama bugüne kadar ekşide ne okuduysam tersi oldu :) dogeye de çöp dediler shitcoin dediler şaka amaçlı çıktı bi yol olmaz dediler grafik ortada

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Hangi ülkenin ne kadar kripto parası var aciklasalarda rahat etsek.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Yeni shiba olma yolunda ilerleyen Pig Coin'e Cüzzi bir miktar atıp unutabilirsiniz ytd.

https://www.gate.io/trade/PIG_USDT?ref=3943587

• M.L.Crassus kullanıcısına yanıt

Uzun vadede kırabilir mi hocam ?

• Kripto paramızdan faiz alma, vadeliye koyma imkanı var mı?

• BağKurluSamuray kullanıcısına yanıt

Herşey mümkündür. Şimdilik trendi düşüş yönünde sadece. Örneğin $0,006 altına inerse dibi belli değil.

• No Way Out kullanıcısına yanıt
    Evet binance üzerinde birikim kısmı var oradan faize koyabilirsiniz. Başka coinler için de diğer platformlarda var

• Solana'nın geldiği noktayı düşününce Solanium hakkında çok heyecanlanıyorum.

Airdrop'una katılmak isterseniz : https://www.solanium.io/?code=tSWHOmm4

Connect wallet'a tıklayıp en üstteki Sollet'e tıklayın ve cüzdanınızı oluşturun. Bu sırada çıkan seed wordleri bir kenara not edin sonraki adımda onları tekrar girmenizi isteyecek. Sonraki adımda şifrenizi belirleyecek ve cüzdanınızı oluşturacaksınız.

Daha sonra sizi airdrop sayfasına yönlendirecek ve cüzdanınızı telegram ve mail adresi ile verify etmeniz isteyecek. Bu işlemlerin sonunda airdropa katılmış olacaksınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: StrideR10

Solana'nın geldiği noktayı düşününce Solanium hakkında çok heyecanlanıyorum.

Airdrop'una katılmak isterseniz : https://www.solanium.io/?code=tSWHOmm4

Connect wallet'a tıklayıp en üstteki Sollet'e tıklayın ve cüzdanınızı oluşturun. Bu sırada çıkan seed wordleri bir kenara not edin sonraki adımda onları tekrar girmenizi isteyecek. Sonraki adımda şifrenizi belirleyecek ve cüzdanınızı oluşturacaksınız.

Daha sonra sizi airdrop sayfasına yönlendirecek ve cüzdanınızı telegram ve mail adresi ile verify etmeniz isteyecek. Bu işlemlerin sonunda airdropa katılmış olacaksınız.

scam değil mi ?

• Bu toplu düşüşler alım fırsatı olarak görülmeli mi
  • drmartin00 D kullanıcısına yanıt

BTC'nin test edeceği destek noktasına bağlı. $53.4k güzel bir nokta. Yukselenden destek aldı. Aşağı kırarsa düşeriz. O zaman altların nasıl etkilendiğini görüyorsunuz. Daha fena sarsılıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M.L.Crassus -- 11 Mayıs 2021; 1:33:21 >
  • eskilerden kim var bilmiyorum ama 5-6 sene önce bayağı bi mesai yapardım buralarda. Airdrolar için ref yazardık, İCO'lardan coin toplardık (çoğu da çöp çıktı ya neyse :)) ) falan filan.

hatta BNB 13 $ olduğunda ''yok artık, BNB bile nerelere gelmiş, buralardan alınmaz, biraz düşsün öyle alalım'' derdik

BNB şu an 630 $ civarında !!!!!!!!!

''CC'ler bugün çöktü, öldük bittik'' diyenler için bu postu girdim.

Emin olun CC'lerin çöküşü öyle %15-20 ile olmaz.

Nasıl olacağın yazmayayım.

Not : elbette YTD.

• quote:

Orijinalden alıntı: kunglao

scam değil mi ?

Alıntıları Göster

Yok hayır değil.

• Mesajım bulunsun

• Ama kızarttın be arkadaş

• paniğe kapılıp satmayın elinizdekileri

• Hot coin aldik battik resmen valla nasıl üzgünüm anlatamam

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KılarkGeybıl

Hot coin aldik battik resmen valla nasıl üzgünüm anlatamam

Bişey olmaz, her düşüşün bir yükselişi vardır. Shiba aldım tersteyim bekliyorum yapacak hiçbir şey yok. Ytd

• Papara'dan sonra Binance'e nasıl para atıyorsunuz ? Ya da nasıl kripto alıyorsunuz ?

• 
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.