Şimdi Ara

KRİPTO PARALAR [ANA KONU] (62. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.366
Cevap
242
Favori
132.803
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
118 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkese 4$ değerinde BTC 🔊Herkes duysun istiyorum ki kaçırmasın.ViaBTC'nin kurduğu Coinex exchangede herkese 4$ tutarinda coinlerinden hemen veriyorlar.Tam bizim forumluk iş alın dursun,bir işinize yarar belki ya da en azından bedava trade için falan kullanırsınız.Ben tutuyorum katlayacağı ve daha çok işime yarayacağı düşüncesiyle.Isterseniz hemen BTC veya dilediğiniz bir coinle trade edebilirsiniz.
    Yapmanız gereken:
    1-Coinex'e kayıt-Aplikasyonu indir
    2-Menüden Account/ID verification/Advanced ID-Bu işlem yüz tanıtma işlemi yani güvenliğiniz için.Çok iyi fikir.Onaylanır onaylanmaz 100 tane token hesabınıza aktarılıyor.Kaçırmayın derim.
    https://bit.ly/2LIXTkK

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ocbhd -- 5 Eylül 2018; 1:15:34 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Bitcoin satan var mı acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Binance de al sat yapıyoruz

• btc şu anda tekrar 6400$ .

7.000$ üstünde kalıcılık sağlanamıyor bir türlü.

ama geçtiğimiz haftalarda burda verdiğim hedefler hala geçerlidir. 11.000$-12.000$’a kadar yükseliş gelmeden daha fazla düşük fiyat beklemiyorum ben.

bakalım gelecek hafta 8.000$ üstüne doğru sert bir çıkış olabilir düşüncesindeyim.kısa sürde böyle bir yükseliş gelebilirse bu sefer 10.000$ sınırı geçilecektir diye tahmin ediyorum.

ytd.

• Btc bi yana Etc eridi gitti

• 4h pozitif uyumsuzluk mevcut

KRİPTO PARALAR [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arranger. -- 10 Eylül 2018; 19:53:32 >
  • Arranger. kullanıcısına yanıt
    Nerdeyse 9 aydır tersteyim hem btc hem iotadan ne olacak bu işin sonu be kardeşim.

• quote:

Orijinalden alıntı: NumbeR XIII

Nerdeyse 9 aydır tersteyim hem btc hem iotadan ne olacak bu işin sonu be kardeşim.
    Bende aynı durumdayım .

Geçen senenin 5te 1 i kaldı nerdeyse . Bu fiyatlardan satıp aş sat yapmak da pek mantıklı gelmiyor lakin bekle bekle yine birşey olmuyor

• Exen coin hakkinda dusunceleriniz neler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ocbhd O kullanıcısına yanıt
    Bugün canım gene dolandırılmak çekti

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 🚀 TOKEN AİRDROP 🥇

≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈

🎁 Get Free 300 BFN

💰 Estimate Value : $30

🎖 Rate : ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

👥 Reff. Bonus : 150 BFN

2 mins / dakika

♻️ Link :Stocks Market 🏪

https://www.befunex.com/?v=XPK90F

🇺🇸Open link above, Change language to English at the top of right Corner, Register with phone, Login and approve KYC.

🇹🇷Yukarıdaki linki açın , sağ üst köseden dili İngilizce yapın, telefon ile kayıt olun. Ayarlardan KYC yapın,

📣 EOSEX Exchange AirDrop

Ends in 3 days / 3 gün sonra bitiyor

🚀🚀 CoinEx Exchange Airdrop

NEW AIRDROP / YENİ AIRDROP

🎁 Get Free 100 CET

💰 Estimate Value : $5

👥 Reff. Bonus : 100 CET

2 mins / dakika

♻️ Link :

https://www.coinex.com/account/signup?refer_code=kntgv

🇺🇸Open link above

📌 Register with email

📌 Confirm email

📌 Login and Complete KYC

📌 After KYC approved you will receive 100 CET

🇹🇷Yukarıdaki linki açın , kayıt olun. E-mail aktivasyonu yapın ve giriş yapıp KYC yi tamamlayın. KYC sonrası 100 CET hesabınızda. aktivasyonu yapın, mobil uygulamayı indirin giriş yapın. Account kısmından ID verificstion bölümünde basic ID ve Advance ID verification yapın. KYC sonrası 100 CET

hesabınızda.

🚀 Bitexen Turkish Exchange Airdrop

🚀 Btexen Türk Borsası AirDrop

🎁 Get Free / Ücrersiz 100 EXEN

💰 Est. Value / Tahmini Değer : $ 8

👥 Reff. Bonus : 100 EXEN

⏱ 1 min / 1 dakika

♻️ Link :https://www.bitexen.com/?ref=679223

🇺🇸Open link above, Register to site. Confirm your Phone Number and do KYC

🇹🇷Yukarıdaki linki açın ve kayıt olun,telefon numaranızı tanımlayın ve KYC kimlik doğrulama yapın.

🔸 KYC will be approved within 24 hours. Instant btc will be sent.

🔸Kimlik doğrulama işlemi 24 saat içinde olmaktadır, doğrulama işleminden sonra anında paranızı çekebilirsiniz.

📣 EOSEX Exchange AirDrop

Ends in 3 days / 3 gün sonra bitiyor

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

🎁 Get Free : 50 - 1000 EXP

💲 Value $30 - $200

🌍Linkhttps://airdrop.eosex.com/#/WLSgEIKg

🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿Open link above, write e-mail in box and submit. Copy Code , and joşn to Telegram Group and paste code to group, Sign In Website, approve KYC(you ll get e-mail with password to login website)

🇹🇷Yukarıdaki linki açın ve e-mail adresinizi kutuya yazın ve devam edin. Açılan sayfadaki kodu kopyalayıp , Telegram grubuna katılın ve kodu gruba gönderin. Sonra siteye giriş yapın ve KYC tamamlayın.( şifre e-maile geliyor )

• şimdi çeşitli yerlere dağılmış ripple birikimimi tek bir yere toplamak istedim. neyse sıra geldi bu toast belasında sakladıklarıma. ne yaparsam yapayım 20 ripple içeride bırakıyor adresin aktif olması için gereklidir diyor. iyi de benim öyle bir derdim yok ki senden kurtarayım içerdekini sonra adres ne halt ederse etsin. elimizde her türlü backup vs var. bunu nereye nasıl sorunsuzca aktarabilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Khiron

şimdi çeşitli yerlere dağılmış ripple birikimimi tek bir yere toplamak istedim. neyse sıra geldi bu toast belasında sakladıklarıma. ne yaparsam yapayım 20 ripple içeride bırakıyor adresin aktif olması için gereklidir diyor. iyi de benim öyle bir derdim yok ki senden kurtarayım içerdekini sonra adres ne halt ederse etsin. elimizde her türlü backup vs var. bunu nereye nasıl sorunsuzca aktarabilirim?
    Sizin için baktım şimdi ne yapılabilir diye.

**There is a 20 XRP reserve requirement for all Ripple accounts on the Ripple network. When you activate an account you will not get these funds back until the network lowers the reserve requirement.**

Yani, "Ripple ağı saklama gereksinimlerini düşürmedikçe, hesabı aktif hale getirirken ödediğiniz 20 XRP'yi geri alamazsınız" diyor.

Geçmiş olsun.

• ***Respect*** kullanıcısına yanıt
    cüzdanı aktaracak yer buldum, aktardım ancak o da işi ciddiye alan bir yer çıktı 20 xrp olduğu için trade bile ettirmiyor. ne güzel bizim borsalar valla 1 3 5 umurlarında değil çünkü hepsi tek yerde duruyor. neyse bekleyeceğiz artık 100$ falan olsun da limiti düşürsünler diye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Khiron

cüzdanı aktaracak yer buldum, aktardım ancak o da işi ciddiye alan bir yer çıktı 20 xrp olduğu için trade bile ettirmiyor. ne güzel bizim borsalar valla 1 3 5 umurlarında değil çünkü hepsi tek yerde duruyor. neyse bekleyeceğiz artık 100$ falan olsun da limiti düşürsünler diye.
    10 sene sonra çekersiniz
  • ***Respect*** kullanıcısına yanıt
    10 sene olursa iyi ya ben vasiyete secret keyi falan eklerim diye düşünüyordum
  • Gelmesini umduğumuz boğa sezonu için altcoin önerisi olan var mı? Hangileri zıplar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tendürek

Gelmesini umduğumuz boğa sezonu için altcoin önerisi olan var mı? Hangileri zıplar?
    Eth günlükte pozitif uyumsuzluk mevcut. Hareketli ortalamasının üstünde kapanış yaptığında alım düşünülebilir.

Yatırım tavsiyesi değildir.
  • Arranger. kullanıcısına yanıt
    Peki şu anki yükseliş hakkında ne düşünüyorsunuz? Bull trap olabilir mi yoksa tren kaçıyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tendürek

Peki şu anki yükseliş hakkında ne düşünüyorsunuz? Bull trap olabilir mi yoksa tren kaçıyor mu?
    4h göstergeler olumlu ancak 9-15 mov. üzerinde bir hafta kalıcılık sağlamadığı sürece bence bull trap.

• 
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.