Şimdi Ara

KRİPTO PARALAR [ANA KONU] (64. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.367
Cevap
243
Favori
132.801
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
118 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Maestro26

TXID iletebilirseniz, yardımcı olabilirim.
    teşekkur ederım, tıcket actım ama genel olarak sorun su ben bch ve btc ne oldugunu bılmıyorum. dun bır bakıye yukledım 120 euro ve bır yere yolladım. hesabımda 120 euro 680tl gonderıyordu ama benden cekılen tutar 810tl felandı.

buraya kadar zaten farkında degıldım olayın. sonra qr ıle gonderdıgım fırmaya para gıtmemıs, askıda kalmıs. bıtcoınde yardımcı olmuyor. fırmanın soyledıgı kadarıyla, ben mesela euro hesaba tl yollarsam o para bana gerı doner, banka ıslemı reddeder.

bu mantıkla ben yanlıs bır bıtcoın ıslemı yapmısım :) ama para karsı tarafa teslım edılmedı, cancelled maılı geldı, hesabıma gerı gelmesı gerekıyor dıye dusundum boyle gerı gelme muhabbetı de yokmus, boyle askıda kripto para kaldı hocam :)

fırmadan cevap beklıyorum bakalım teknık ınceleme talep ettım. cozersem haber ederım. cozemezsem sıze de haber ederım :) tesekkurler ılgınıze

• quote:

Orijinalden alıntı: boxor

teşekkur ederım, tıcket actım ama genel olarak sorun su ben bch ve btc ne oldugunu bılmıyorum. dun bır bakıye yukledım 120 euro ve bır yere yolladım. hesabımda 120 euro 680tl gonderıyordu ama benden cekılen tutar 810tl felandı.

buraya kadar zaten farkında degıldım olayın. sonra qr ıle gonderdıgım fırmaya para gıtmemıs, askıda kalmıs. bıtcoınde yardımcı olmuyor. fırmanın soyledıgı kadarıyla, ben mesela euro hesaba tl yollarsam o para bana gerı doner, banka ıslemı reddeder.

bu mantıkla ben yanlıs bır bıtcoın ıslemı yapmısım :) ama para karsı tarafa teslım edılmedı, cancelled maılı geldı, hesabıma gerı gelmesı gerekıyor dıye dusundum boyle gerı gelme muhabbetı de yokmus, boyle askıda kripto para kaldı hocam :)

fırmadan cevap beklıyorum bakalım teknık ınceleme talep ettım. cozersem haber ederım. cozemezsem sıze de haber ederım :) tesekkurler ılgınıze

Alıntıları Göster
    BTC yollanması gereken yere BCH yollarsan veya tam tersi olmaz maalesef. Farklı bir kripto para adresine yollama yapmışsın anladığım kadarıyla.

• SÜPER ICO PROJESİ .. KAYITTA ÜCRETSİZ 1000 XMD TOKEN HEDİYE
    Mydexpay ICO projesinin dünyada ilk olan avantajları :
    1- 1 XMD= 0.00001 BTC (BTC kuruna endexli yükseliş )
    2- ICO dönemindeyken 5 farklı kazanç
    a) Her yeni kullanıcıya 1000 adet XMD coin airdrop (ücretsiz)
    b) Node döngüsü kazancı (4 döngüde 1/15 kazanç)
    c) Stakenode kazancı ( hisse oranında günlük havuzdan günlük kazanç )
    d ) Network ağ kazançları 5 derinlik ( % 10 - % 7 - % 5-%2-%1)
    d) Airdrop kazançları (günlük % 1.1 ) ve (her yatırımda hisse kazancı )
    2)- 2019 / Q2 çeyrekte mobil uygulama açılışı
    3) 2019/ Q4 çeyrekte Merkeziyetsiz borsa açılışı ve masternode kazançları
    4)- 2020/ Q2 çeyrekte yapay zeka trade ve arbitraj
    5)- 2020 / Q3 çeyrekte virtual pos Debitcard ve ATM
    KAYIT: http://mydexpay.io/register.php?userkey=739917ae-2606-4081-8fba-281625c5ed5f

• 82$'LIK HEDİYE TOKEN
    BTC ye endexli XMD tokenimiz rekora doymuyor . 1 nisanda nominal değeri 4.1 Cent olan XMD token an itibarıyla 8 cent e ulaştı ...% 93 lük artış beraberinde rekor üstüne rekor getirdi . Mydexpayseverlere hayırlı olsun. Kayıt ol bedava 82$'lık 1000 adet XMD tokenini al.http://mydexpay.io/register.php?userkey=739917ae-2606-4081-8fba-281625c5ed5f
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maestro26

TXID iletebilirseniz, yardımcı olabilirim.
    Binancedan Huobi'ye HOT(holotaken) göderdim. ama huobideki HOT, holotoken olmuyormuş. Hydratoken miş. huobide holotoken işlem görmüyormuş. benim holo lar yok mu oldu. huobi holotoken platformda online olana kadar yardımcı olamayacağını söylüyor. ne zaman online olacağı belli değil. online olunca ne yapacakları da belli değil.

nasıl bir yol izlemeliyim.

Herkes fikrini belirtebilir.
  • Arkadaşlar ben bu kripto paralarla kendime biraz harçlık çıkartmak istiyorum ancak nasıl yapılacağı hakkında hiçbir fikrim yok. Airdrop vs. olaylarını duydum ama bilmiyorum. Bu konuda geniş kapsamlı bir rehber var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hazır düşerken Ripple'dan almayı düşünüyorum yorumu olan var mı?
  • 0.40 uzun süre çalışmış direnç. Fib speed resistance fan ile takip edilebilir.

KRİPTO PARALAR [ANA KONU]
  • Btc nin 1 ay icinde 70.000 olabiltesi nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: Arranger.

0.40 uzun süre çalışmış direnç. Fib speed resistance fan ile takip edilebilir.

Altcoinlere dolar üzerinden bakmayın. Yanıltır. Her zaman BTC olarak bakın öncelikle.
  • ?
  • Arkadaşlar, 2 bin tl var btcturk de ne alıp beklesem kısa vadede?
  • Arkadaşlar ben ne borsadan ne altından ne de başka birşeyden anlamıyorum biraz birikimim var değerlendirmek istiyorum ve bunu da bitcoin de yapmak istiyorum öyle gelir artışı vs beklemiyorum ya da bundan ciddi bir gelir beklemiyorum.

Bitcoin hakkında doğru düzgün makalelere ulaşabileceğim bilgi sahibi olabileceğim bir site vs var mıdır ? Konu hakkında bilgilenmek istiyorum
  • Ripple veya diğer coinler sizce 2. boğa koşusuna başlamışmıdır.
  • bu konulara yeniyim. bir kaç makale okudum fakat kafamda halen sorular var. en azından okuyanlar da faydalanır.
    1- Btc, eth vs. için wallet gerekli mi?
    2- Gerekliyse hangisini önerirsiniz? android ve ios için
    3- Binanceden tüm işlemler yapılabilir mi?
    4- BTCTurk hesabımdan walleta aktarabilir miyim?
    5- Aynı şekilde başka siteler arası para aktarımı nasıl gerçekleşir?

• JasonWesleyan J kullanıcısına yanıt
    1- hardware wallet gerekli değil. Mobil web app uygulamardan cüzdan edinebilirsiniz.
    2- Önerebileceğim cüzdan blockchain.info mobil app dır.
    3- Tüm işlemlerden kasıt ? Mevcut coinleri trade edip, dilediğin cüzdana yollayabilirsiniz.
    4- Aktarırsınız.
    5- Cüzdan dan cüzdana aktarabilirsiniz. Örnek BTCtürkten paribu ya veya koinekse.

Siz cüzdan olayını pek kavrayamamışsınız. Biraz daha araştırın derim arkadaşım.
  • Maestro26 kullanıcısına yanıt
    bakacağım, teşekkürler.

• Klass coin nerede arkadaşlar link atar mısınız Google da bulamadım

• Bitcoin haberleri vs. okumak isterseniz yeni site adresin :) çok ilgili ve sıkı takip ediyorum. Hemen hemen bütün kripto paralar hakkında bilgiye sahibim. Sormak istedikelriniz olursa başım üstüne...
  • Bitcoin hakkında bilgiler içeren siteme girip yatırım yapmadan önce bilgi alabilirsiniz

101cryptobtc.com

KRİPTO PARALAR [ANA KONU]

• 
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.