Şimdi Ara

KRİPTO PARALAR [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.323
Cevap
200
Favori
69.352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 hafta
  • Cevaplayan Üyeler 525
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 24
  • Ortalama Mesaj Aralığı 19 saat 36 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 9
  • Favoriye Eklediklerim 200
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Fulton (32 mesaj) _kertmeyenkele_ (30 mesaj) Front-Back (24 mesaj) Huseyinn31 (22 mesaj) Rajeesh (21 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (845 mesaj) Mobil (440 mesaj) Tablet (22 mesaj) Mini (69 mesaj) Uygulama (17 mesaj)
  • @
102 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Finans Forumları >> Kripto Para ve Madencilik >> KRİPTO PARALAR [ANA KONU]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    22414 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Tendürek

Peki şu anki yükseliş hakkında ne düşünüyorsunuz? Bull trap olabilir mi yoksa tren kaçıyor mu?
    4h göstergeler olumlu ancak 9-15 mov. üzerinde bir hafta kalıcılık sağlamadığı sürece bence bull trap.

|
    |
    |
    |
    Haziranın 12 sinde 0.56 dolardan 1.389 ripple almıştım çakıldı bildiğiniz gibi satmadım şuan için zararım çıktı tam aldığım yerde. TL olarak kardayım tabi. 3 dolar hedef okuyorum çok yerde zaten o fiyatları daha önce görmüştü ama kararsızım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

|
    |
    |
    |

Bitcoin gibi görece yeni borsalarda teknik analizlerin fazla işe yaramadığından bahsediliyor bunun için ne diyorsunuz ? Sizce haklılar mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Periah -- 1 Ekim 2018; 16:38:0 >
    |
    |
    Arranger. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    tüm paramı 10 satoshi'den Holochain'e yatırdım. :) şuan 15. dua edin bir 30-40 olsun.
    Umarım ileri bir zamanda kriptoparalar konusunda anlaşılabilir nitelikte çok detaylı bir konu hazırlayıp beyanlarınıza sunacağım. Bu konuda vergi olayına kadar belgeler ile inilmiş olması gerçekten işin ne denli detayına indiğini gösteriyor. Aslında vergi mevzuatı bu konuda çok eksik. Bu sadece Türkiyede değil dünyada da böyle.
    |
    |

|
    |
    Electroneum son zamanlarda aşırı değer kazandı sizde üye olup kazanabilirsiniz arkadaşlar 20. Sıraya kadar yükselişte ve ilerde daha da yükselecek ayrıca mobil uygulamadan kazanabilirsiniz illa pc ye gerek yok benim kodumu kullanarak azda olsa ilk üye olmaya önde başlarsınız

REFARANS COD CE6997

|
    |
    https://t.me/joinchat/I4bv7FLfDFZ9K0ICfa88mA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrreeeeee -- 11 Ekim 2018; 10:6:12 >
    |
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |

• Yüzbaşı
    649 Mesaj
    Referansım ile üye olup, üyelik doğrulaması yapan herkese 10 TL ödeme yapıyorum.

https://www.bitex.com.tr/ref/309951
    |
    |
    Kripto paralar hakkında bilgi veya haber arıyorsanız; güncel haberler, bilgi kaynağı ve ıco incelemeleri yapan bir platform var eğer incelemek isterseniz: Kripto Kılavuz, Kripto Paralar ve Blockchain teknolojileri hakkında en kapsamlı bilgi kaynağı ve haberleri üretmeye çalışan bunun yanında da neyin ne olduğunu anlatan kılavuzlar hazırlayan ve yeni çıkan ICO’ların incelemesini yapan bir platform.
    https://www.kriptokilavuz.comhttps://twitter.com/KriptoKilavuz

Kripto Kılavuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Felix Culpa -- 11 Şubat 2019; 2:11:20 >
    |
    |

• Er
    2 Mesaj
    Airdrop arayanlar için Google play den Clet uygulamasını indirebilir. Her sabah 4 5 güzel airdrop açılıyor.
    |
    |

Orijinalden alıntı: oskan001

tüm paramı 10 satoshi'den Holochain'e yatırdım. :) şuan 15. dua edin bir 30-40 olsun.
    şuan 32 satoshi den satılıyor

Orijinalden alıntı: kunglao

şuan 32 satoshi den satılıyor

Alıntıları Göster
    aynen. :) ama ben 22'den satalı çok oldu. :) sabredemedim. sonradan 50'ye kadar çıktı.
    |
    |
    Kripto coinleri uzun zamandır takip ediyorum. Ufak çapta bir iki tanesine yatırım yapıyorum. Kripto coinlerde son günlerde güzel yükselişler meydana geliyor. Bu yükseliş seyirleri devam ederse tüm yatırımcılar için kar elde etme fırsatı olabilir.

Tüm kripto paraları bu sayfadan takip ediyorum: https://borsanasiloynanir.co/canli/kripto-paralar/
    |
    |
Reklamlar
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
Gülüş Tasarımı
Masal Oku
Ekonomi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
1,540
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.