Şimdi Ara

Kripto Borsalarının KYC(Kimlik Onayı) İçin Verdiği Ödüller [ANA KONU] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
6.129
Cevap
287
Favori
648.703
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
65 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ortalama 1.5 gün sürüyor sorular için onaylama aşaması biraz önce tamamladım dersleri.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MuzminRahTs?z! kullanıcısına yanıt

Benim 2 gün geçmesine rağmen hala onaylanmadı, tekrar tekrar belgeleri istiyor anlamadım

• ytd olarak algılamayalım tabi ama, sizce hangi coinde bekletebiliriz. nasılsa havadan gelen para. ben bir şey alıp, bu yıl için unutmayı düşünüyorum. doge bir daha atak yapar mı acaba? ya da btt ? btt almak var kafamda. bu küçük miktarlar ile zenginlik niyeti yok tabi ama, ikiye katlasa kafi :)

• Bende üyelik yaptım bakalım olacak mı. Teşekkürler bilgilendirmeler için

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • uygulamadan girip üye oldum önce kimlik ön ve arka yüzü ile doğrulama yaptım.

sonra sol tarafta açılan menüden öğren kazan kısmında kimlik + selfie ile doğrulama yaptım bekliyorum.

nasipte varsa gelir

• sakalak kullanıcısına yanıt

gelirse yazında buradan boşuna uğraşmayalım.

• Bitçi ne kadar sürede onaylıyor?

• D. B. Cooper kullanıcısına yanıt

çözebildiniz mi?

• Daha öncesinde coin piyasasına hiç girmedim. Bugün akşam sanırım 300 lirayı almak için coinbase üzerinden işlemleri yaymaya çalışacağım. İnşallah fazla uğraşmam. Kripto Borsalarının KYC(Kimlik Onayı) İçin Verdiği Ödüller [ANA KONU] 

• Coinbase kart bilgisi istedi ilk üyelikten sonra, birkaç kart denedim ama hep hata veriyor bu şekilde

Kripto Borsalarının KYC(Kimlik Onayı) İçin Verdiği Ödüller [ANA KONU]
  • Başa sarıp duruyordu kimlik te ama 2 gün bekledim düzeldi 1 kere foto yollayın. 294 TL çektim

• ayrıca binance da üyeliği olup ta kyc yapmayanlar (orta değer aktivasyon) için de 100 usdt ödül var. bana geçenlerde kimlik onayı yaptığımda vermişti. tabi trade şartı var. onu da araştırabilirsiniz.

edit 1 https://www.binance.com/en/support/faq/2586058a65524393b86aea988cb3e365

edit 2 https://finvesting.net/binance-tr-incelemesi/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vcente70 -- 19 Ekim 2021; 14:59:10 >

• 5 dk bile sürmedi onaylanıp yattı para.

• vcente70 kullanıcısına yanıt

You are required to complete Intermediate Verification to access Binance services. Plus, verify now and get a 500 BUSD Savings Trial Fund Voucher.

1 BUSD 9,31 TL diyor.

• vcente70 kullanıcısına yanıt
    baya varmış bunlardan, reddit 'te falan okuyalım bulalım, her birinden 100-200 koparsak, maaşımız çıkacak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bitçide mi?

ben öğleden önce yaptım. daha onay bekliyor

• Johny Constantine kullanıcısına yanıt
    500 busd 4500 ediyor, yıkarlar orayı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu binance olayını da anlatacak var mı...

• coinbase'de ne kadar sürüyor ilk doğrulama? yarım saat oldu henüz bir mail vs gelmedi.

• raziel82 kullanıcısına yanıt

evet hocam bitci'de.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.