Şimdi Ara

Kripto Borsalarının KYC(Kimlik Onayı) İçin Verdiği Ödüller [ANA KONU] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
6.129
Cevap
287
Favori
648.671
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
65 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Kendi hesabımdan baktığımda kazanıldı olarak gözüküyor. Gizli sekmeden giriş yapmadan baktığımda da halen görebiliyorum.

• Arkadaşlar bitti mi bittiyse üye olmayacağım boşuna. Ancak devam ediyorsa şu an yapacağım bilgi verebilir misiniz?

• hocam üye olmuş fakat görevleri yapmamış kimse bakmıyor ki, şu an sadece arkadaş davet et var başka bişey yok iki saat önce hepsi vardı görevlerini earn sayfasında
  • sizin yapacağınız işe.....

daha doğru düzgün kimlik kaydı yapılamıyor. foto atılıp onay alınamıyor. bu sayfaya insanlar güvenip paramı emanet edecek...

boş işler bende salak gibi her bir haltımı verdim ...Kripto Borsalarının KYC(Kimlik Onayı) İçin Verdiği Ödüller [ANA KONU] 

• bluefour B kullanıcısına yanıt

Üye olmadan bu şekilde görünüyor ancak üye olunca ne olur bilemiyorum maalesef..

Kripto Borsalarının KYC(Kimlik Onayı) İçin Verdiği Ödüller [ANA KONU]
  • Kripto Borsalarının KYC(Kimlik Onayı) İçin Verdiği Ödüller [ANA KONU]
  • Wadjet kullanıcısına yanıt

hocam earn kısmından çekip yapıyoruz sonra bize bekle dese tamam.1 gün geçti bu sefer yeniden kimlik yükle kısmı geliyor.dün de 2 defa yükledim.bekleme aşamasında bekeyin mi yazması gerekiyor yoksa her seferinde baştan yükleme aşaması mı geliyor.yani baştan yükleme aşaması halen beklediğimiz anlamına geliyorsa sürekli selfi yollamayalım

• Byneo ve Wadjet hocam teşekkürler, sıcak fırsatlar forumu sayesinde cebimizden az para çıkıyordu bu güne kadar, bu sefer cebimize para girmiş oldu.

• Johny Constantine kullanıcısına yanıt
    Son durum nedir
  • Bitti mi arkadaşlar son durum nedir
    Son durum. Nedir
  • doken kullanıcısına yanıt
    son durum bu ya ben banlandim yada kampanya katılım artık bitti

[simage]https://img.donanimhaber.com/upfiles/2946917/3f607714-b864-4d42-9b79-614c1831b786.jpeg[/simage
    Galiba kimsede gözükmüyor
    son durum bu, ya ben banlandim yada kampanya katılım bitti
  • Bitci borsası ödülünü 10 dk içinde aldım, coinbase 24 saattir onaylamadı kimlikli doğrulamayı. Çoğu kişinin yaşadığı sorun bende de oldu belki 4 5 defa yükledim belgeleri. Binance dururken bu iki borsada çöp bana göre. Binance çok farklı bir boyutta güya Coinbase en büyük rakibi daha bir kimlik doğrulaması yapamıyor. Verirse ödülünüzü alın binance transfer edip uygulamasını silin
  • ExterminaTR kullanıcısına yanıt
    kalacağın kampanya duruyor mu earn de
  • ExterminaTR kullanıcısına yanıt
    katılacağın kampanya duruyor mu earn de
  • Coinbase bitmiş üye oldum kampanya yok şuan
  • Ryo41 kullanıcısına yanıt

Bende kimlik doğrulama kısmı kayboluyor sonra tekrar kimlik doğrulama istiyor. 2015 tarihli bir hesap, bütün kimlik doğrulaması yapılmış ama earn kısmına gelince sapıtıyor tabiri caizse. İki defa, araya 3 gün bırakarak yaptım, yok.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.