Şimdi Ara

Kredi kartları hakkında YARDIMMM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
454
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle Selam ederim. Fake üye değilim yalnızca bu soruyu sormak için üyelik aldım...

1 gün önce kredi kartım elime geçti. limitim 500 YTL. ancak aklıma takılan bişey var. ben limitimden büyük bir şeyi taksitle alabilirmiyim.

mesela limitim 500 YTL alacağım telefon 750 YTL 3 taksikle alabilirmiyim...

lütfen bilir kişiler doğru cvp yazsın bekliyorum...

• alacağın şeyin aylık taksiti limitini geçmemeli, yani limit 500 ytl ise bir aylık taksit 500ytl yi geçmemeli, ayrıca alışveriş yaparkende o ay taksit ödediğinide düşünerek yapmalısın mesela 100ytl lik taksitin var o ay 400 ytl tutarında harcama yapabilirsin kartından.
  • yani sadece aylık taksit önemli.

İlgilendiğin için sağol
  • yanlış bilgi ermeyelim..

toplamda 500 limitin var !! nasıl 750 lik bir şey alabiliyorsun?

750 lik bir şey alamazsın ama bazen bankalar limit aşım oranını yüksek tutabiliyor..
    benim kartımda %10 mesela ..
    limit aşım olunca ek masraf yazıyorlar ekstrene haberin olsun...
  • bildigim kadarıyla,limitinden fazla bişi alamazsın ayrıca
    500 ytl limitin var 200 ytl lik alışveriş yaptın diyelim ve bunu 4 e böldürdün(aylık 50 ytl) senin kartının limiti 300 ytl oldu.önümüzdeki ay ilk tasitini ödeyince kartının limiti 300 den 350 ytl çıkacak.ödedikce limiti geri gelecek.özellikle düşük limitli kartlarda çok uzun vadeli taksit kullanmak iyi değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi remusmark -- 26 Temmuz 2008; 8:24:48 >
  • 500 ytl limiti olan kartla extra limiti yoksa 500 ytl den yukarı olan bişey alınamaz aylık taksit baz alınmaz toplam tutar önemli.
  • benim bildiğim limitinden yüksek bi malı alamıyorsun taksitli bile olsa yani limitin 500liraysa 501 liralık ürünü 36 ya da bölsen alamıyorsun diye biliyorum ama yine de bi bankayla konuşman lazım tam bilgi için. sonucunu buraya da yazarsan sevinirim. kolay gelsin.
  • Sana verilen 500ytl kart limiti o kartla harcama yapabileceğin toplam tutarı gösteriyor. istersen tek cekim istersen 24 ay taksit yaptır toplam 500 ytl harcayabilirsin.
  • eğer yaşın küçükse 500 ideal sana..
    bna göndermişti garanti 500 limit almadım 10 kere aradılar açalım diye dedim ne yapacaksın limit söyle bi 1 yaparız dedi kalsın dedim x bankadan 4600 var y bankadan 4 var onları kullanırım şimdi ayda 1 msj geliyor evet yaz yolla kartın açılsın 20 lira bonus :)
    baboşu gösteriyorum hala
  • Fake üyelik değilim diyorsunuz ancak _sPeerless_ kullanıcısı olarak bu fake üyeliği alıyorsunuz. DH'de fake üyelik kullanmak ve bu şekilde konu açmak yasaktır. Lütfen dikkat ediniz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.