Şimdi Ara

Kredi kartını internet alışverişine kapatmak önlem olur mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
851
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kredi kartımızı internet bankacılığını kullanarak internet alışverişine kapatsak sadece kullanacağımız zaman tekrar açsak bu önlem olmuş olur mu kredi kartımız için yoksa işe yaramaz mı farklı bakış açılarına ihtiyacım var yada hangi önlemler almalıyız kredi kartımızın bizden habersiz kullanılmaması için iyi günler...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kesinlikle böyle yapman gerek.Başka çözümü yok.Telefondaki uygulamalardan rahatlıkla açıp kapatabiliyorsun 30sn sürüyor.Ben garanti kartımı hep öyle yapıyordum ama ummadığım yerden darbe yedim enpara dan işlem yapmışlar.Artık onuda sadece kullanacağım zaman internet kullanımına açıp kapatacağım.
  • Geçmiş olsun hocam yorumuz için teşekürler.
  • burak01_ kullanıcısına yanıt
    Hocam tabikide bu şekilde yapın benim kartımdan çekilmek istendi banka mesaj gönderdi bu sektörde yapılan harcamalara kartınız kapalıdır müşteri hizmetlerini yada internet bankacılığını arayın diye aradım bilgilerim çalınmış kart bilgilerini değiştirdim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 03 aralıktan beri ne yazık ki bu tür işlemlerle uğraşıyorum... kredi kartı bilgilerim çalınarak alışveriş yapılmış; hemen şubeye gidip harcama itiraz formu doldurdum, alışveriş yapılan mağazaları arayarak alışveriş iptalini istedim çok şükür dün itibariyle bütün para iadeleri yapıldı. Harcama itiraz formu 15 gün ile 180 gün arasında sonuçlanıyormuş. mağazaları aramayıp itirazın sonuçlanmasını beklesem ne yazık ki bu ayki yüklü borcu ödemek zorunda kalacaktım. Bankayı arayıp şu an için bir maddi kaybımın olmadığını, iadelerin yapıldığını söyledim. Yine de inceleme işleminin yapılacağı söylendi.Harcama itirazının sonuçlanmasını beklemeden kredi kartımı kapattırmam mümkün mü acaba?? Yeni gönderilen kartımla internetten hiç alışveriş yapmazsam yine de risk devam eder mi?? 2 haftadır orayı burayı aramaktan helak oldum, banka alışveriş yapıldıktan sonra bana mesaj gönderdi; bu yüzden güvenilir bulmuyorum ne yazık ki...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.