Şimdi Ara

Axess mi Wings mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
2
Favori
12.421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Akbank kartımın süresi doluyor, ancak yeni kartı Wings mi Axess mi alayım bilemedim.

Wings'in mil kazandırma sistemi ne kadar iyi bilmiyorum. Sizce hangisi daha iyi?

• Wings eskiden çok iyi bir karttı. Şu anda bir avantajının olduğunu düşünmüyorum. Eskiden havalimanlarında loungelarda az ekmeğini yemedik. Rüya ülkeler kampanyası vardı. Birikmiş millerle insanlar nerelere uçtu nerelere :)))

• xxxerman X kullanıcısına yanıt

Yine de Axess'e karşı avantajlı gözüküyor gibi, maaş müşterisi olduğum için aidat almazlar diye düşünüyorum.

• Dün Axess yerine wings black kartım geldi. Wings black hakkında bilgisi olan var mı
  • @KlavYE@ kullanıcısına yanıt

Bütün restoranlarda indirim yapıyormuş black kart. Yüzde 10 ama hiç yoktan iyidir

• eediz kullanıcısına yanıt
    100 de 2 lira indirim yapıyor
  • @KlavYE@ kullanıcısına yanıt

Burada da yazıyor.

Axess mi Wings mi?
  • bende wings black var ama hiçbir avantajı yok. alabiliyorsanız "maximiles black" alın. her alışverişe yüzde 1.25 veriyor en az. müşteri durumuna göre yüzde 1.75 mile kadar çıkıyor.

• olcay2078 O kullanıcısına yanıt
    Vakıf bank ın plus kartı x3 kat mil veriyormuş akbank hikaye sanırım iptal etmeyi düşünüyorum
  • mil kazanımı yenilenmiş sanırım .jüzdan da bilgilendirme eklemişler.

• olcay2078 O kullanıcısına yanıt

maximum blackte kısıtlama var mil kazanımında.

• Neden wings almayın

Yurt dışında kullanım için aldığım wings black

Nakit avans limiti 3000 lira kart limiti 100k
    Banka kartınız yada kredi kartınızdan para çekeceğiniz zaman dolar kuru 19.8 ama işleminde 23 civarı hesaplıyor geçiriyor.

Akbank müşteri temsilcisine ulaşmak imkansız (maaş müşterisiyim)

Tek faydası black olduğu için restoranda yüzde 10 iade yapıyor belki yüzde beş diğer kartlara.

tanıştığım türk e yardım maksatlı iPhone alacaktı kredi kartımı kullanmasına izin verdim. Provizyona 27043 yansıdı. Türk bu rakamı ödedi fakat hesap kesiminde dolar kuru artışı kaç günlük bilmiyorum ve banka komisyonu ekledi Akbank. 27650 oldu. Aradaki farkı türk den istedim ilgilenmiyor telefonumu da açmıyor.!! (Pro max 256)

Yurt dışına çıkarken ak bank kredi kartı ile zarar edersiniz! Türklerden uzak durun!!

Axess mi Wings mi?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.